Facebook Pixel
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Coros Vertix 2 GPS išmanusis laikrodis

Coros Vertix 2 GPS išmanusis laikrodis

Coros APEX Premium Ø46mm išmanusis laikrodis

Coros APEX Premium Ø46mm išmanusis laikrodis

Coros Vertix GPS išmanusis laikrodis

Akcija 439,00 € Regular Price 499,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
WVTX-XXX

Coros Vertix GPS išmanusis laikrodis
Tvirtas

Lengvas, atsparus korozijai titano rėmas rodo mūsų įsipareigojimą siekti patvarumo. VERTIX kokybė leidžia užimti atšiauriausius pasaulio kampelius neprarandant savo stiliaus.Įbrėžimams atsparus ekranas

Safyro stiklo ekranas su deimantą primenančia danga suteikia VERTIX atsparumą, padarydamas ekraną praktiškai atsparų įbrėžimams.

 

Baterijos veikimo laikas viršija jūsų vaizduotę

Akumuliatoriaus veikimo laikas yra pakankamai stiprus ir ilgas, kad galėtumėte vykti į Himalajų ekspediciją ar žygį John Muiro taku be papildomo įkrovimo.

45 dienos reguliaraus naudojimo

60 valandų pilnas GPS rėžimas

150 valandų UltraMax rėžimasGPS laikrodis, atsparus vandeniui iki 150 metrų

15 ATM: atlaiko slėgį, atitinkantį 150 metrų gylį.Itin lengvas patvarumas

VERTIX korpusas sveria tik 54 gramus, todėl tai yra lengviausias laikrodis savo klasėje.Aklimatizacija

24/7 kraujo deguonies stebėjimas Naudojant aukščio režimą, VERTIX yra vienintelis laikrodis, kuris įvertina kasdienę aklimatizaciją ir nurodo, kada saugu lipti aukščiau.Rinkoje pirmaujantis našumas esant dideliam šalčiui

Veikia iki -4°F/-20°C, o baterijos veikimas nuvertėja tik mažiau nei 30 %.

VERTIX veikia 21 valandą GPS režimu esant -22°F/-30°C ekstremaliam bandymui.

LENGVAS naudoti bet kokiomis sąlygomis

Visiškai naujas skaitmeninis ciferblatas, skirtas valdyti vienu pirštu, net su storomis laipiojimo pirštinėmis ar po vandeniu.
Stebėkite savo kelią

Dabar palaikomas žemėlapių sudarymas neprisijungus ir apima: kraštovaizdžio, topo ir hibridinius režimus. Naudodami jutiklinį ekraną ir skaitmeninį ratuką, vartotojai gali ištirti mūsų naują žemėlapių sudarymo funkciją. Galite sekti savo kelią per žemėlapius. Tai visiškai atnaujinta navigacijos patirtis ant jūsų riešo.


Bet kokios treniruotės, visur

Naudodami COROS Training režimą galite kurti, bendrinti ir net atsisiųsti profesionalių sportininkų ir trenerių treniruotes. Sukurkite savo treniruotę COROS programėlėje, skirta bėgimui, važinėjimui dviračiu, plaukimui ar jėgos treniruotėms praktiškai be jokių apribojimų. Pasirinkite iš daugiau nei 200 iš anksto įkeltų pratimų, kad sukurtumėte idealią jėgos treniruotę. Pasidalykite savo treniruotėmis su draugais ir treniruočių partneriais žinutėmis, el. paštu, socialiniuose tinkluose ar net tiesiogiai į programėlę naudodami QR kodą. Galiausiai sekite profesionalių sportininkų ir trenerių treniruotes, atsisiųsdami iš coros.com ir į savo laikrodį. 


Apšvieskite naktinį dangų

Naktinis režimas – naujas visada įjungtas režimas nakčiai. Nors vis dar išlieka rankinės parinktys, leidžiančios greitai įsijungti foninį apšvietimą, naktinis režimas palieka foninį apšvietimą įjungtą visos treniruotės metu. Pakankamai ryški šviesa, kad jūsų akys galėtų prisitaikyti ir skaityti tamsoje, tačiau pakankamai blyški, kad išlaikytų puikų akumuliatoriaus veikimą bėgimo ar važiavimo metu, net ir visą naktį. Nesijaudinkite, jis išsijungia automatiškai, kai baigiate treniruotę arba saulėtekio metu.


Likite kelyje

Standartinė trasa yra 400 m, tai kodėl atrodo, kad GPS įrenginiai negali to atvaizduoti teisingai? Naudojant naująjį COROS bėgimo takelio režimą, patentuotas algoritmas naudojamas užtikrinti, kad bėgimai ir treniruotės būtų išmatuoti tiksliai, nepaisant pasirinktos juostos. Dingo atsitiktiniai zigzagai per lauką arba staigūs kampiniai posūkiai, kurie pakeisti sklandžiais trasos tiesiais ir posūkiais – kaip ir bėgiojant juo.SAVYBĖS:

Modelis COROS VERTIX GPS Adventure Watch
Ekrano dydis 3,05 cm 
Ekrano raiška 240 x 240 (64 spalvos)
Ekrano tipas LCD atmintis
Ekrano medžiaga Safyro stiklas su deimantą primenančia danga
Rėmo medžiaga Titanas
Dangtelio medžiaga Titanas
Apyrankė 22 mm 
Apyrankės medžiaga Silikonas
Fizinis dydis 47 x 47 x 15,6 mm
Svoris 76 g.
Belaidis ryšys „Bluetooth“ 
Priedų jungtis ANT + Bluetooth®
Navigacija GPS / QZSS, GLONASS, BeiDou
Jutikliai Optinis impulsų oksimetras
Optinis širdies ritmo jutiklis
Barometrinis aukštimatis
Akselerometras
Kompasas
Giroskopas
Termometras
Atsparumas vandeniui  15 ATM (150 metrų)
Darbinė temperatūra -20°C iki 60°C
Laikymo temperatūra -30°C iki 70°C
Įkrovimo laikas Mažiau nei 2 valandos
Baterijos veikimo laikas 45 dienos reguliaraus naudojimo
60 valandų Full GPS režimu
150 valandų UltraMax režimu
Palaikomos treniruotės Bėgimas, bėgimas uždarose patalpose, bėgimas taku, bėgimas takeliu, žygis, kopimas į kalną, dviratis, dviratis viduje, plaukimas baseine, atvirame vandenyje, triatlonas, treniruoklių salės kardio, GPS kardio, slidinėjimas, snieglentė, lygumų slidinėjimas, slidinėjimas, daugiafunkcis sportas, jėgos mokymai.