Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Lowrance Sonaras FishHunter Pro

Lowrance Sonaras FishHunter Pro

Garmin Vivomove HR sportinis laikrodis

Garmin Vivomove HR sportinis laikrodis

Deeper Smart Sonar Pro žuvų ieškiklis

199,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
14780936

Naujasis Deeper Smart Sonar Pro echolotas, naudojantis Wi-fi technologiją! 

Wi-fi pranašumas

Deeper PRO išmanusis sonaras naudoja WI-FI ryšį, užtikrinantį dar didesnį atstumą tarp sonaro ir vartotojo. Gali būti naudojamas bet kurioje vandens telkinio vietoje. Sonaras plūduriuoja vandens paviršiuje ir perduoda informaciją apie dugno struktūrą, gylį, vandens temperatūrą, žuvies susibūrimo vietas, vandens augmeniją ir kitą vertingą žūklei informaciją tiesiog į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Mobilus, lengvas ir paprastas naudoti Deeper PRO gali būti naudojamas žūklėje nuo kranto ar iš valties, puikiai tinkantis ir poledinei žūklei.

WI-FI PRANAŠUMAS - Deeper Smart Sonar Pro išmanusis sonaras naudoja Wi-Fi technologiją , kuri leidžia perduoti tikslesnius duomenis didesniu atstumu. Duomenų perdavimui interneto ryšys nenaudojamas, o Wi-Fi atstumas siekia net iki 100 metrų; ITIN AUKŠTOS RAIŠKOS DUGNO VAIZDAS - Deeper PRO sonare naudojama pažangi skenavimo technologija ir didelė rezoliucija, leidžianti išskirti detales nutolusias viena nuo kitos tik per 1,3 cm. Dėl to galite pamatyti pačius mažiausius objektus ir visada žinosite kokio laimikio tikėtis; PASIEKITE GILIAUSIAS VIETAS - PRO sonaras plūduriuoja vandens paviršiuje ir skenuoja net 80 m gylyje, leisdamas jums aptikti kiekvieną dugno nelygumą ir pamatyti geriausias žūklės vietas.

Išmanusis belaidis sonaras

Lengvas transportuoti ir naudoti. Deeper PRO yra labai mažas ir lengvai užmetamas naudojant paprasčiausią valą. Jis sveria tiek pat kiek jo pirmtakas Deeper 3.0, tačiau papildytas daugeliu naudingų funkcijų, tad dabar net gaudydami nuo kranto galite gauti tikslius echoloto duomenis, kurie anksčiau buvo prieinami tik brangią įrangą turinčiuose laivuose.

BOAT (Valties) rėžimas

Kai dirbama „BOAT“ (Valties) rėžimu, galite apjungti realaus laiko batimetrinius duomenis su išsaugotais išmaniajame telefone žemėlapiais ir matyti tiesioginį vaizdą ekrane. Ši funkcija naudoja jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio GPS tikslios padėties nustatymui. Visus žemėlapius galima išsaugoti ir pasiekti bet kuriuo metu. Jie visiškai nemokamai atsisiunčiami naudojantis Deeper programėle.

Povandeninis vaizdavimas Itin aukšta raiška

Pažangi skenavimo technologija ir didelė rezoliucija leidžia išskirti detales nutolusias viena nuo kitos tik per 1,3 cm. Tai leidžia pamatyti pačius mažiausius povandeninius objektus. Tuo tarpu 8 kartus išdidintas dinaminis diapazonas leidžia žymiai tiksliau aptikti šiuos objektus. Visa tai suteikia maksimaliai tikslų povandeninį vaizdą.

Aukštesni skenavimo dažniai

Kiekviena povandeninė detalė suteikia užuominą, apie tai kur gali tūnoti žuvys. PRO yra padidintas skenavimo dažnis iki 15 kartų per minutę, dėka to galima pamatyti labai greitai judančius objektus. Taigi pastebėsite bet kurią žuvį praplaukiančią po jūsų sonaru.

Išmanioji žūklė

Deeper programėlė yra suderinama su dauguma IOS ir Android mobiliųjų įrenginių, taigi bet kuriuo metu galite patogiai atnaujinti savo įrenginį. Naudojantis naujausia programine įranga, sonaras dirbs dar greičiau bei gausite naujausias funkcijas. Prisijunk prie išmanių žvejų bendruomenės internete ir nustebink juos dalindamasis savo laimikiais.

Specifikacija:

Operation Range: Wi-Fi diapazonas: 100 m; priklauso nuo telefono modelio
Suderinamumas: iOS nuo 8.0 versijos; Android nuo 4.0
Išmatavimai: 65 mm skersmuo
Svoris: 100 g
Baterija: Ličio polimerų, 3,7 V įkraunama; vieno įkrovimo užtenka 6val.; pilnai įkrauti reikia 2 val.
Maitinimas: 110V / 240V. Micro USB.
Dažniai 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Pasiekiamumas: Belaidis Wi-Fi ryšys
Komplektacija: Deeper PRO išmanusis sonaras, USB laidas, neopreninis įdėklas, du varžtai, trumpas vartotojo vadovas.
Priedai: Sonaro laikiklis, mobiliojo telefono laikiklis, naktinis dangtelis (aksesuarai nėra pridėti į komplektaciją, įsigykite atskirai).
Garantija: 2 metai
Gylis: 80 m / 0.5 m
Temperatūra: Temperatūra: įdiegtas vandens temperatūros matavimo sensorius. Temperatūros matavimo vienetas: Celsijus. Veikimo temperatūra: nuo -20C iki 40C
Kita: BOAT (Valties) rėžimas. Kai dirbama „BOAT“ (Valties) rėžimu, galite apjungti realaus laiko batimetrinius duomenis su išsaugotais išmaniajame telefone žemėlapiais ir matyti tiesioginį vaizdą ekrane. Ši funkcija naudoja jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio GPS tikslios padėties nustatymui. Visus žemėlapius galima išsaugoti ir pasiekti bet kuriuo metu. Jie visiškai nemokamai atsisiunčiami naudojantis Deeper programėle.
Svoris (bruto): 0,33 kg.
Garantija: 24 mėn.

Palyginimui su kitomis prekėmis:

Fishfinder 3.0

PRO

PRO+

Gylis, struktūra, temperatūra ir žuvų lokacija tick icon tick icon

tick icon

Žūklė nuo kranto
Poledinė žūklė
Kartografavimas iš valties
 

tick icon

 

tick icon

 

 

tick icon

 

Kartografavimas nuo kranto

tick icon

Įdiegtas GPS

tick icon

Ryšys

Bluetooth

WiFi

WiFi

Skenavimo diapazonas

40m

100m

100m

Skenavimo gylis

50m

80m

80m

Skenavimo dažnis (per sekundę)

7

15

15

Objektų atskyrimas

7.8cm

1.3cm

1.3cm

Dinaminis diapazonas

Standartinis

8 x išplėstas

8 x išplėstas

Rekomenduojama

Žvejybai nuo kranto bei poledinei žūklei, ne itin giliose, mažesnėse vietose.

Žvejybai iš baidarės/valties. Žvejams, kuriems reikia tikslesnio skenavimo didesniame gylyje.

Žvejybai nuo kranto ar valties. Žvejams, kuriems reikalingos visos žemėlapių funkcijos. Taip pat didesnis skenavimo diapazonas bei tikslumas.