Facebook Pixel

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Bendradarbiaujame su DPD, Omniva bei Venipak siuntų tarnybomis. 

Jei jūsų užsakytą prekę turime sandelyje, ją pristatome per 1-3 darbo dienas, nuo užsakymo pateikimo. Išsiuntę prekę jums - iškart apie tai informuojame bei atsiunčiame siuntos sekimo numerį. Jei prekės neturime arba jai yra taikomas išankstinis užsakymas, apie jos pristatymo terminus, kaip įmanoma greičiau, jus informuosime atskiru laišku ir suderinsime pristatymo terminą. Jei terminas netenkins, nedelsdami grąžiname mokėjimą. 

Kalėdiniu ir šventiniu laikotarpiu, dėl didelio siuntų kiekio pristatymo laikas gali pailgėti iki 3-5 d.d.

 

PRISTATYMO KAINA

Užsakymai virš 139 € - Lietuvoje pristatomi visiškai NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių Neriją)

  • Prekių pristatymas į pasirinktą paštomatą 2,99 €
  • Prekių pristatymas kurjerių į pasirinktą vietą 3,50 € 

Jei pageidaujate sumokėti už prekę grynaisiais arba kortele siuntos pristatymo metu, pridedamas papildomas pinigų surinkimo mokestis 1,50 €.

 

ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE

Norintys sutaupyti prekių pristatymo kaštus, gali atvykti ir nemokamai atsiimti prekę į vieną iš mūsų parduotuvių Vilniuje arba Kaune. Užsakymo lange nurodykite, kur pageidaujate atsiimti prekę, ir kai užsakymas bus paruoštas informuosime telefonu arba elektroniniu paštu. Atsiimant prekes mūsų parduotuvėse galėsite sumokėti grynaisiais arba kortele. Taip pat yra galimybė sumokėti banko pavedimu iš anksto.

Mūsų fizinės parduotuvės:

  • Kirtimų g. 47, Vilnius, LT-02244
  • V. Krėvės pr. 97-1, Kaunas, LT-50369

 

PRISTATYMO SĄLYGOS

Siuntos pristatomos darbo dienomis, kurjeriui nurodyti konkretaus pristatymo laiko nėra galimybės. Prieš pristatant prekes, kurjeris užsakyme nurodytu telefonu atsiųs SMS pranešimą su nurodytu siuntos numeriu ir planuojamu pristatymo laiku.