Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin Oregon 750T GPS imtuvas

Garmin Oregon 750T GPS imtuvas

Stabo XM4060e CB stotelė

Stabo XM4060e CB stotelė

Garmin Dash Cam 45 vaizdo registratorius

Regular Price 169,00 € Akcija 159,00 €
Turime
SKU
010-01750-01

Kompaktiškas ir inovatyvus vaizdo registratorius su GPS

 • Mažas ir nekrentantis į akį vaizdo registratorius
 • Aukštos kokybės 2.1 megapikselių kamera su 1080p raiškos vaizdo įrašymu
 • Gerai filmuoja tiek dieną, tiek naktį
 • Susidūrimo ir eismo juostų kirtimo perspėjimai¹ bei pranešimai apie greičio radarus²
 • Su integruotu GPS kartu su judesio davikliu (G-Sensor) automatiškai išsaugo vaizdo įrašą incidento metu
 • Dydis: 5.62 cm x 4.05 cm x 3.53 cm

Įrašomas aukštos kokybės 1080p HD vaizdo įrašas

Dash Cam 45 yra lengvai valdomas, aukštos kokybės vaizdo registratorius su 2 colių LCD ekranu. Platus matymo kampas apima visą kelio vaizdą kartu su GPS koordinatėmis bei laiku, kada įvyko eismo įvykis.

Nenutrūkstamas vaizdo įrašinėjimas kelyje

Pritvirtinkite vaizdo registratorių prie priekinio stiklo ir įrašykite savo važiavimą 1080p raiška. Vaizdo registratorius įrašinėja nenutrūkstamai, naudodamas komplekte esančią microSD™ kortelę. Jūs visada galėsite praplėsti atminties dydį įdėdami kitą didesnę microSD kortelę (tinka iki 64 GB, įsigyjama atskirai; reikalinga Class 10). Atkurkite įrašus iškart registratoriaus ekrane arba vėliau Jūsų kompiuteryje.

Jūsų liudytojas kuris niekada nemirksi

Nereikia rūpintis įjungiant ar išjungiant. Jei Dash Cam 45 yra prijungtas prie maitinimo šaltinio, jis pradeda įrašinėti automatiškai ir pažymi įrašytas vietas jei įvyko incidentas.

Visi įvykiai turi laiko ir vietos žymas, todėl Jūs tiksliai žinosite kur ir kada tai įvyko. Peržiūrėdami įrašus su kompiuteryje galėsite pamatyti savo kelionės vietos koordinates, datą, laiką, greitį ir judėjimo kryptį.

Dash Cam 45 turi integruotą judesio daviklį (G-Sensor) todėl įvykio metu Jūsų kamera žinos kad reikia išsaugoti prieš tai buvusį, esamą ir sekantį vaizdo įrašus, tam kad apsaugoti pilną informaciją apie įvykį. Ir visa tai bus įrašyta komplekte esančioje, keičiamoje Class 10 microSD atminties kortelėje.

Nuotraukos automobilio išorėje

Tam, kad pilnai įvertinti įvykio pasekmes, galite nuimti savo Dash Cam 45 nuo tvirtinimo ir padaryti nuotraukas automobilio išorėje.

Dalinkitės savo kelione kartu su Travelapse™

Travelapse rėžimas leidžia lengvai kurti ir dalintis kelionės klipais, įrašant keliones į trumpus klipus su ypatingomis kelionės akimirkomis.

Sinchronizuokite video įrašus su išmaniuoju telefonu

Dash Cam 45 turi integruotą Wi-Fi® beleidį ryšį, todėl Jūs galite sinchronizuoti įrašytą medžiagą su Jūsų išmaniuoju telefonu atsisiuntę nemokamą Virb programėlę. Tai leis Jums lengviau dalintis įrašyta medžiaga su draugais ar automobilio draudėjais.

Vairuokite su papildomais perspėjimais

Dash Cam 45 turi papildomas saugaus vairavimo priemones dar saugesniam vairavimui. Artėjančio sūsidurimo perspėjimas¹ informuos jus jei automobilis yra per arti priekyje esančio kito automobilio. Juostų kirtimo perspėjimas¹ informuos jus kai kirsite eismo juostas. Greičio radarų perspėjimai² informuos apie netoliese įrengtas greičio kameras.  Ir kuomet Jūsų automobilis stovi kamštyje ar sankryžoje, “Go” pranešimas informuos, kai priekyje esantis automobilis pajudės.

Stebėkite automobilį stovėjimo metu

Parkavimo rėžimas stebi Jūsų automobilį kai jis yra stovėjimo aikštelėje su išjungtu varikliu. Kamera pradeda įrašinėti automatiškai užfiksavus judesį. (Reikalingas papildomas Garmin parkavimo kabelis, įsigyjamas papildomai).

Komplektacija:

 • Vaizdo registratorius
 • Maitinimo kabelis
 • laikiklis
 • montavimo lipdukai
 • vartotojo gidas

Reikia papildomo laikiklio? Jį galite įsigyti čia