Ši svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų politika. Patvirtinti
Garmin Drive 61 LMT-S su Rytų Europos žemėlapiais

Garmin Drive 61 LMT-S su Rytų Europos žemėlapiais

Garmin DriveLuxe 51 EU LMT-S

Garmin DriveLuxe 51 EU LMT-S

Garmin Drive 51 LMT-S su rytų Europos žemėlapiais

129,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
010-01678-2L

2017 metų naujausias GPS navigacinis įrenginys su naudingais įspėjimais vairuotojams

  • Navigacinis GPS įrenginys su ryškiu, dvikrypčiu 5 colių ekranu
  • Detalūs Rytų Europos kelių žemėlapiai (Baltijos šalys įeina) su nemokamais žemėlapių atnaujinimais visam gyvenimui
  • Nemokamos realaus laiko paslaugos tiesioginei eismo bei parkavimo informacijai
  • Įspėjimai vairuotojams apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas, žvėrių perėjas bei daugiau
  • TripAdvisor® apžvalgos lankytiniems kelionių objektams (POI) kaip viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams

Kad ir kur bekeliautumėte, patirkite mažiau rūpesčių su Garmin Drive. Šis navigacinis GPS įrenginys turi naudingus įspėjimus vairuotojams kurie padės pagerinti aplinkos stebėjimą, tiesioginės paslaugos leis matyti svarbiausią informaciją, o iš anksto įkelti TripAdvisor duomenys padės surasti viską ko Jums galės prireikti bekeliaujant. Ateitis yra Jūsų Garmin įrenginyje, tiesiog žiūrėkite į priekį ir vairuokite.

Ką reiškia LMT-S?

LMT-S ženklinimas reiškia, kad eismo informacija gausite naudojantis Smartphone Link programėle. Susieję savo išmanųjį telefoną su navigacija belaidžiu Bluetooth ryšiu matysite nemokamą eismo spūsčių informaciją. Dėl šio eismo informacijos sprendimo, tokie navigatoriai žymimi LMT-S. Vertėtų paminėti, kad pagrindinis LMT-S navigacijų privalumas, kad eismo informaciją matysite praktiškai visoje Europoje ir kitose valstybėse, tačiau tik pagrindiniuose miestų keliuose. Nepamirškite, kad mobilusis įrenginys naudos mobiliuosius interneto duomenis. LMT-S aprėpties žemėlapį rasite čia

Tiesioginės paslaugos Jūsų Drive įrenginiui

Sutaupykite laiko eismo spūstyse su alternatyviais maršrutais arba visai išvenkite spūsčių. O su tiesioginių paslaugų informacija praleiskite mažiau laiko ieškant laisvos parkavimo vietos. Kad išnaudotumėte eismo spūsčių informacinius pranešimus, laiką taupančių alternatyvių maršrutų paeišką, bei naujausius orų prognozių pranešimus - atsisiųskite nemokamą Smartphone Link programėlę, kuri susies Jūsų Garmin Drive įrenginį su Jūsų išmaniuoju telefonu. Jums artėjant prie savo galutinio tikslo, atsikratykite parkavimo vietos paieškos streso, įrenginyje matant parkavimo kainas bei laisvų vietų tendencijas viešose parkavimo vietose. Su Smartphone Link programėle taip pat galėsite išnaudoti LiveTrack funkciją, kuri leis vairuotojams dalintis savo vieta, tad draugai bei artimieji galės sekti kokioje vietoje Jūs esate, keliaujant po miestą ar ilgesnėse kelionėse.

Įspėjimai vairuotojams: Žinokite savo aplinką

Saugesniam vairavimo skatinimui bei geresniam aplinkos stebėjimui, Garmin Drive įrenginiai vairuotojams suteikia informaciją apie staigius kelio vingiusgreičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas ir žvėrių perėjas. Papildomai, navigacinis įrenginys įspės jei važiuosite vieno eismo gatve prieš eismą bei suteiks įspėjus Jums artėjant prie mokyklų bei jų zonų. Gaukite pranešimus apie sankryžų kameras bei fotoradarus4 bei netgi įspėjimus apie nuovargį kurie taip pat pasiūlys galimas poilsio vietas, po kelių valandų vairavimo.

Kelionės nuo šiol bus daug geresnės su TripAdvisor

Puiku kai kažkas nukreipia į reikiamą kryptį, nepažįstant esamos vietovės. Būtent dėl to mes pristatome TripAdvisor duomenis Garmin Drive įrenginiuose. Matykite lankytinų objektų (POI) įvertinimus viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams palei Jūsų maršrutą arba netoli galutinio kelionės tikslo. Iš pasaulio didžiausio kelionių portalo, tiesiai į Jūsų automobilį, mes padedame Jums surasti vietų, kurios pavers visą Jūsų kelionę, galutinio tikslo dalimi. Taip pat atraskite naujų lankytinų vietų su įdiegta kelionės planavimo priemone, kuri suteiks Jūsų kelionei daugiau nuotykių su įdomiomis lankytinomis vietomis, kelionės metu.

Kelionės tikslas paprastai ir greitai

Funkcija Direct Access supaprastina navigaciją į sudėtingas paskirties vietas, tokias, kaip oro uostai ar prekybos centrai – galima nurodyti konkrečią didelio objekto vietą. Direct Access netgi padeda naviguoti per automobilių stovėjimo aikštelę, link Jūsų artimiausio tikslo.

Atraskite ir patirkite su Foursquare®

Su Foursquare, Jūsų Garmin Drive navigacinis GPS įrenginys turės milijonus populiarių lankytinų vietų kaip restoranus, pramogų vietas, parduotuves bei kitus lankytinus objektus. Tad galbūt Jums sekantį kartą išvažiavus automobiliu, atrasite savo naują mėgstamiausią vietą.

Lengvai suprantama įrenginio priežiūra

Kad būtumėte tikri, kad Jūsų Drive navigacinis įrenginys turi naujausią informaciją - naudokite Garmin Express.  Su šia programa galėsite lengvai bei greitai atnaujinti programinę įrangą bei žemėlapius.