Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin DriveAssist 51 EU LMT-D

Garmin DriveAssist 51 EU LMT-D

Garmin DriveAssist 51 EU LMT-S

289,00 €
Turime
SKU
010-01682-17

GPS navigacija su integruotu vaizdo registratoriumi!

  • Navigacinis GPS įrenginys automobiliams su integruotu vaizdo registratoriumi
  • Detalūs Europos žemėlapiai ir visada nemokamižemėlapių naujiniai
  • Eismo informacija gausite naudojantis Smartphone Link programėle
  • Nemokamos realaus laiko paslaugos2 tiesioginei eismo bei parkavimo informacijai3
  • Matykite tiesioginę parkavimo informaciją, įskaitant parkavimo kainas bei laisvų vietų tendencijas viešose parkavimo vietose
  • Integruotas vaizdo registratorius su pasirinktiniu garso įrašymu nuolatos įrašinėja Jūsų kelionę bei automatiškai išsaugoja failus, atsitikus eismo įvykiui; GPS imtuvas išsaugoja kur ir kada atsitiko eismo įvykis

Turėkite kelio liudininką Jums vairuojant su naujuoju Garmin DriveAssist navigaciniu GPS įrenginiu ir  integruotu vaizdo registratoriumi. Šis navigacinis įrenginys turi tokių išmaniųjų funkcijų kaip Bluetooth® laisvų rankų įrangatiesioginių paslaugų informacija bei pažangūs, kamera paremti įspėjimai vairuotojams - saugesnėms kelionėms. 

Integruotas vaizdo registratorius

Įrenginio korpuse integruotas kompaktiškas vaizdo registratorius, kuris nuolat fiksuoja kelionę. Jeigu įvyksta susidūrimas, G jutiklis tai aptinka automatiškai ir iškart išsaugo failus. GPS įrašo tikslų įvykio laiką ir geografines koordinates. Įrenginys taip pat turi momentinių nuotraukų funkciją. Jei prireiktų, galite įrenginį išsiimti iš automobilio ir padaryti detalias susidūrimo metu patirtos žalos nuotraukas. Įrašytiems vaizdo duomenims išsaugoti naudojama į komplektą įeinanti microSD™ kortelė. Arba naudokite mūsų nemokamą VIRB® programėlę Jūsų išmaniąjame įrenginyje vaizdo įrašų peržiūrai.

Vaizdo registratoriaus rezoliucija: 720p or 1080p

Naujoviškos pranešimų funkcijos vairuotojui

Garmin DriveAssist funkcijos naudojančos integruotos vaizdo kameros duomenis didina vairuotojo dėmesingumą ir palengvina orientavimąsi kelyje. Jei Jūsų automobilis sustoja sankryžoje arba eismo spūstyje, įspėjimas „Pirmyn“ praneša apie tai, kad transporto priemonės prieš jus jau pradėjo judėti. Įspėjimo apie susidūrimą su kliūtimi iš priekio5 funkcija suaktyvinama tada, kai laikotės pernelyg mažo atstumo iki priešais jus esančios transporto priemonės. O jeigu iškrypstate iš kelio arba išvažiuojate į priešpriešinio eismo juostą, pateikiamas išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimas5. Galėsite pamiršti ir sunkiai įskaitomus namų numerius su Garmin Real Vision™ funkcija. Kai priartėjate prie pasirinkto kelionės tikslo, navigacijos įrenginio ekrane įjungiamas kameros vaizdas ir rodoma aiški rodyklė, nurodanti, kur važiuoti toliau.

Ką reiškia LMT-S?

LMT-S ženklinimas reiškia, kad eismo informacija gausite naudojantis Smartphone Link programėle. Susieję savo išmanųjį telefoną su navigacija belaidžiu Bluetooth ryšiu matysite nemokamą eismo spūsčių informaciją. Dėl šio eismo informacijos sprendimo, tokie navigatoriai žymimi LMT-S. Vertėtų paminėti, kad pagrindinis LMT-S navigacijų privalumas, kad eismo informaciją matysite praktiškai visoje Europoje ir kitose valstybėse, tačiau tik pagrindiniuose miestų keliuose. Nepamirškite, kad mobilusis įrenginys naudos mobiliuosius interneto duomenis. LMT-S aprėpties padengiamumą galite rasti čia

Valdykite balsu

Reikalingi nurodymai? Tiesiog tarkite žodį. Garmin DriveAssist įrenginys turi valdymą balsu, kuris atsiliepia į Jūsų komandas ir tuomet pradės naviguoti ten, kur norite nuvykti.

Lengvi atnaujinimai Wi-Fi ryšiu

Su naująją Garmin DriveAssist serija, žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimai bus lengvesni negu niekada ankščiau, naudojant belaidį Wi-Fi ryšį. Kai atnaujinimas bus prieinamas bei įrenginys bus susietas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiras pranešimas apie galimą atnaujinimą. Tuomet bus metas prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir įrenginiui besikraunant palaukti kol jis atsiųs atnaujinimus Wi-Fi ryšiu. O tuomet Jūs būsite pasiruošę keliauti iš naujo.

Platus išmaniųjų funkcijų spektras

Susiejus išmanujį telefoną kartu su Garmin DriveAssist įrenginiu Bluetooth ryšiu, gausite puikių savybių kurios leis išlaikyti ryšį, rankų nepatraukiant nuo vairo. Atlikite skambučius su laisvų rankų įranga bei matykite įvairius išmaniuosius pranešimus6 savo DriveAssist įrenginio ekrane. Visa tai reiškia, kad Jūs galėsite matyti ir atsiliepti į įeinančius skambučius, perskaityti trumpąsias žinutes bei matyti kalendoriaus priminimus, net neprisiliečiant prie savo išmaniojo telefono.

Įspėjimai vairuotojams: Žinokite savo aplinką

Saugesniam vairavimo skatinimui bei geresniam aplinkos stebėjimui, Garmin DriveAssist įrenginiai vairuotojams suteikia informaciją apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas ir žvėrių perėjas. Papildomai, navigacinis įrenginys įspės jei važiuosite vieno eismo gatve prieš eismą bei įspės Jums artėjant prie mokyklų zonų. Matykite pranešimus apie sankryžų kameras bei fotoradarus7 bei netgi įspėjimus apie nuovargį7, t.y. po kelių valandų vairavimo be jokio ilgesnio sustojimo, Jums bus pasiūlytos galimos poilsio vietos.

Daugiau navigacijos iš Jūsų išmaniojo Garmin laikrodžio

Susiejus šį navigacinį įrenginį su išmaniuoju Garmin laikrodžiu (įsigyjamas atskirai), galėsite matyti navigacinius įspėjimus tiesiog ant savo riešo, Jums pastačius savo automobilį ir einant link kelionės tikslo. Laikrodyje taip pat galėsite matyti naudingus įspėjimus vairuotojui. Jums nereikės jaudintis ar rasite automobilį prigrūstoje automobilių stovėjimo aikštelėje, nes Jūsų išmanusis Garmin laikrodis parodys kryptį nuo pastatyto automobilio iki galutinio tikslo ir atvirkščiai, naudojant lengvai suprantamą kompaso stiliaus rodyklę.

Nelaimingų įvykių pranešimai

Patekus į nemalonų eismo įvykį, būkite tikri, kad Jums svarbūs žmonės apie tai bus nedelsiant informuoti. Tiesiog pasirinkite norimus kontaktus ir jie automatiškai gaus trumpąją žinutę4 apie Jus ištikusį nelaimingą įvykį, nebent Jūs atšauksite įspėjimą apie žinučių išsiuntimą. Trumpojoje žinutėje taip pat bus žemėlapio nuoroda, kuri parodys kur būtent įvyko nelaimingas atsitikimas.

Įamžinkite kelionę su Travelapse™

Sukurkite įdomų, Jūsų kelionę atspindintį vaizdo klipą naudodamiesi įrenginyje integruotu vaizdo registratoriumi. Travelapse įmažins Jūsų kelionių vaizdingiausias akimirkas, o su nemokama VIRB programėle Jūsų išmaniąjame įrenginyje galėsite sukurti trumpą, kelionę atspindintį vaizdo klipą. O tuomet, visa tuo pasidalinkite socialiniuose tinkluose bei patirkite tuos pačius nuotykius iš naujo.

Kelionės nuo šiol bus daug įdomesnės su TripAdvisor

Puiku kai kažkas nukreipia reikiama kryptimi nežinomoje vietovėje. Būtent dėl šios priežasties mes pristatome TripAdvisor kelionių duomenis Garmin DriveAssist įrenginiuose. Matykite lankytinų objektų (POI) įvertinimus viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams esantiems pakeliui arba netoli galutinio kelionės tikslo. 

Naudingi nukreipimai su Garmin Real Directions™

Posūkių įspėjimai sukurti iš naujo su Garmin Real Directions. Ši sistema apie artėjančius  posūkius įspėja naudojant lengvai atpažįstamus pastatus, orientyrus ir šviesoforus kartu su garsiniais gatvių pavadinimų įspėjimais, Jums suteikiant nurodymus, lyg keleivio sėdynėje sėdėtų geriausias Jūsų draugas. Nebereikės daugiau vairuojant žvalgytis į gatvių pavadinimus, tiesiog klausykitės ką Garmin Real Directions Jums pasakys, “Pasukite į kairę už degalinės” arba “Pasukite į dešinę už raudono pastato”. Keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta.

Prijunkite papildomą kamerą

Prie Garmin DriveAssist galite prijungti atbulinės eigos kamerą BC™ 30 (parduodama atskirai, montavimo darbus rekomenduojama pavesti profesionalams). Jei prijungsite šią kamerą, važiuodami atbulomis galėsite lengvai matyti už automobilio esančias kitas transporto priemones, pėsčiuosius ir kitas kliūtis – tiesiog savo Garmin DriveAssist įrenginio ekrane.

Taikomos Lifetime Maps sąlygos

2 Kad gautumėte tiesioginės informacijos duomenis, privalote atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę. Gali būti vartojami mobilieji interneto duomenys.

Parkavimo informacija prieinama daugumai miesto centrų. Platesnei informacijai apsilankykite parkopedia.com

Reikalingas išmanusis telefonas su belaidžiu Bluetooth ryšiu (įsigyjamas atskirai)

Tam tikros sąlygos gali neleisti įspėjimų funkcijoms veikti tinkamai. Žiūrėkite daugiau - Čia

6 Kad gautumėte išmaniuosius pranešimus navigacinio įrenginio ekrane, privalote atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę. Gali būti vartojami mobilieji interneto duomenys.

Įspėjimai apie sankryžų kameras bei fotoradarus kai kuriose šalyse negalimi

Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami po ilgai trunkančio važiavimo be sustojimų,