Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin eTrex Touch 35 nešiojamas navigatorius

Garmin eTrex Touch 35 nešiojamas navigatorius

Motorola T80 radijo stotelės

Motorola T80 radijo stotelės

GPS dviračiui Garmin Edge 25 HRM Bundle

Regular Price 199,00 € Akcija 155,00 €
Turime
SKU
010-03709-50

  • Kompaktiškas, lengvai naudojamas GPS dviračio kompiuteris su prisijungimo galimybe
  • Seka laiką, atstumą, greitį ir širdies ritmą¹
  • Planuokite, atsisiųskite ir važiuokite naujomis trasomis
  • Išsaugokite, planuokite ir dalinkitės savo treniruotėmis Garmin Connect™ tinklapyje
  • Atsparus vandeniui, tvirtas
  • Prisijungimo galimybės duomenų perdavimui ir sekimas realiu laiku (LiveTrack)

Edge 25 fiksuoja visą treniruotės statistiką, tokią kaip laikas, atstumas, greitis, aukščio pokyčius ir poziciją. Kai suporuotas su širdies darbo davikliu jis gali įrašyti širdies darbą ir jos zonas, todėl jūs visada žinosite kai pasiekėte savo tikslą. Suderinamumas su širdies darbo davikliu taip pat pateikia tikslesnę informaciją apie sudegintas kalorijas treniruotės metu.

Mažas, bet galingas

Edge 25 pateikia visą reikalingą informaciją ir tai pakelia treniruotes į naują lygį. Mažas dydžiu, bet turi daugybę naudingų funkcijų tokių kaip pranešimai iš suporuoto išmanaus telefono.

Likite trasoje

Pasirinkite kitų pravažiuotas trasas arba susikurkite savo Garmin Connect tinklapyje, mūsų bendruomenėje Internete. Kai pasirinksite trasą, įkelkite ją tiesiai į Edge 25 ir sekite ja iki savo tikslo. Jūs taip pat galite rungtyniauti su savo paties rezultatais taip padarydami šią trasą dar įdomesne.

Važiuokite greičiau, važiuokite toliau

Edge 25 leis jums pamatyti kaip greitai ir kaip toli jūs važiuojate. Kai suporuotas su kitais ANT+® davikliais², Edge 25 taip pat galės sekti tempą, arba greitį ir atstumą patalpoje.

Sekimas realiu laiku

Kai suporuotas per Bluetooth®, Live Tracking leis draugams ar šeimos nariams sekti jūsų treniruotę realiu laiku. Pakvieskite juos naudodami el. laišką arba socialinius tinklus, kas leis jiems sekti ir matyti jūsų pasiekimus Garmin Connect tinklapyje.

Visada pasiruošęs

Edge 25 naudoja GPS/GLONASS palydovus tam kad sekti kaip greitai, kaip toli ir kur jūs važiuojate, net jei judate mišku. Skirtingai nuo telefono, jūs galite naudotis Edge 25 iki 8 valandų nesibaimindami dėl duomenų ar baterijų.

Likite prisijungę

Prisijungę per Bluetooth su išmaniuoju telefonu ar tiesiai prie kompiuterio, lengvai perduosite duomenis į mūsų nemokamą aktyvių žmoniu bendruomenę, Garmin Connect. Čia jūs galėsite pamatyti savo keliones žemėlapyje, analizuoti tai, dalintis su draugais ir matyti daug papildomos informacijos.

Atkarpos 

Rungtyniaukite su kitais dviratininkais Garmin Connect atkarpose ir matykite savo rezultatus lyderių lentelėje. Apie atkarpose starto ir pabaigos taškus informuos pats įrenginys.

¹Kai suporuotas su širdies darbo davikliu.
²Tempo davikliais jau būna komplekte su kai kuriais modeliais, įsigyjama atskirai su kitais.

Specifikacijos
Baterijų darbo laikas iki 8 val.
Baterija vidinė, Li-Polymer
Bluetooth sąsaja yra
Širdies ritmo daviklis yra
GPS imtuvas yra
Atsparumas vandeniui IPX7
Ekrano dydis 23 x 23 mm
Ekrano raiška 128 x 160 pix
Dydis 40 x 42 x 17 mm
Svoris 25 g.