Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin Edge 530 GPS dviračių kompiuteris KOMPLEKTAS

Garmin Edge 530 GPS dviračių kompiuteris KOMPLEKTAS

Garmin Edge 520 Plus GPS dviračių kompiuteris RINKINYS

Garmin Edge 520 Plus GPS dviračių kompiuteris RINKINYS

Garmin Edge 520 Plus GPS dviračių kompiuteris

250,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
010-02083-10

Pažangus, lengvai naudojamas GPS dviračio kompiuteris

 • Pažangi navigacija, teikianti naujus įspėjimus vairuotojui ir turinti iš anksto įdiegtą “Garmin Cycle Map” žemėlapį, kuris nurodys posūkių kryptis
 • Iš anksto įdiegti “Strava Live” segmentai, kurie jums leis varžytis su savo geriausiu rezultatu, stebėkite realaus laiko rezultatus tiesiogiai ekrane
 • Palaikykite ryšį su “LiveTrack”, “GroupTrack”, išmaniaisiais pranešimais, “rider-to-rider” pranešimais ir integruotu incidentų aptikimu
 • Teikia VO2  ir fizinio atsistatymo laiko informaciją, naudojant kartu su jėgos ir širdies ritmo jutikliais
 • Jei kartu naudojami jėgos matuokliai „Vector™“, stebimas „Functional Threshold Power“ (FTP – gebėjimas išlaikyti galios maksimumą) rodiklis ir važiavimo dviračiu dinamika
 • Baterijos veikimo laikas: iki 15 valandų

 

Su Edge 520 Plus, galėsite atrasti naujus maršrutus ir treniruotis efektyviau. Šis dviračių GPS kompiuteris turi pažangias navigacijos funkcijas, ryškų spalvinį ekraną, yra iš anksto papildytas “Strava Live” segmentais ir “Garmin Cycle Map” žemėlapiais. Edge 520 plus bus puikus jūsų kelionių partneris, nesvarbu ar tyrinėsite naujus maršrutus ar bandysite pasiekti savo fizines galimybių ribas lenktynių metu.

 Gamintojas

GARMIN
Prekės ženklas
Edge
Bluetooth jungtis
Yra
WiFi
Yra
Veikla
Dviračių sportas
Išmanūs pranešimai
Connect IQ Apps
GPS imtuvas
Yra
GLONASS palaikymas
Yra
Galileo palaikymas
Yra
Liečiamas ekranas
Yra
Širdies daviklio pajungimas
Yra
Barometrinis aukštimatis
Yra
Atsparumas vandeniui
IPX 7
Papildomų žemėlapių galimybė
Yra
Įdiegti žemėlapiai
Garmin Cycle Map
Dydis, mm
49 x 73 x 21
Svoris, g
62.5
Ekrano dydis, mm
2.3" (58 mm) istrižainė
Ekrano tipas
Spalvotas
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
200 x 265
Maršruto taškai (waypoints)
200
Istorija
200 val.
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
100
Baterijų darbo laikas
Iki 15 val.
Edge 520 Plus komplektacija

 • Edge 520 Plus
 • Laikikliai (standartinis ir prieš dviračio vairą)
 • USB laidas
 • Virvutė
 • Vartotojo vadovas

  Pažangi navigacija su “Garmin Cycle Map” žemėlapiu

   

  maps

   

   

  Edge 520 Plus, turi iš anksto įdiegtus “Garmin Cycle Map” žemėlapius, teikiančius įspėjimus apie artėjančius posūkius. Taip pat nukrypus nuo maršruto, įrenginys padės sugrįžti atgal į maršrutą arba į pradinį kelionės tašką, jeigu nuspręsite pasivažinėjimą baigti ankščiau.

   

   

   

   

  Dviratininkų tarpusavio pranešimai

   

  rider-to-rider

   

  Nėra reikalo nerimauti dėl kartu su jumis važiuojančių draugų, kai jie atitrūksta į priekį ar stipriai atsilieka. “Rider-to-rider” pranešimai leidžia siųsti iš anksto paruoštas žinutes iš Edge 520 Plus dviračių kompiuterio į draugų dviračių kompiuterius*. Leiskite draugams žinoti ar atsilikę juos pasivysite per keletą minučių, o galbūt pranešite, jog kelionę tęstų be jūsų.  Jeigu sprogo padanga arba reikia kitokios pagalbos, galite išsiųsti pranešimus savo draugams, kurie prisijungę prie “GroupTrack” funkcijos, kad galėtų jus surasti.

   

   

   

  Pažangios treniruočių stebėjimo funkcijos

   

  pažangios funkcijos

  Edge 520 Plus yra suderinamas su ANT+® technologijos jutikliais, įskaitant greičio, pedalažo ir širdies ritmo jutiklius. Norint turėti daugiau duomenų apie treniruotę, 520 Plus taip pat galima susieti su ANT+ jėgos matuokliais, tokiais kaip Vector 3. Vector 3 jėgos matuoklis matuoja jėgą, kairės/dešinės kojų galios balansą ir pedalažą. Galite netgi matyti važiavimo dviračiu dinamiką, taip galėdami geriau įvertinti savo fizinę būklę.

  Su širdies ritmo matavimo diržu, galėsite matyti papildomą informaciją apie savo fizinius duomenis. Sekite savo VO2 max ir gaukite rekomendacijas apie poilsį po treniruotės, kurios analizuos jūsų duomenis ir patars kiek reiktų pailsėti prieš kitą intensyvų važiavimą dviračiu.

   

  Keiskite įrenginio išvaizdą

   

  keiskite išvaizdą

   

  Keiskite Edge 520 Plus dviračio kompiuterio išvaizdą atsisiųsdami nemokamas programėles, duomenų laukelius ir valdiklius iš Connect IQ store. Tokios programėlės kaip AccuWeather MinuteCast leis jums žinoti kada lietus nustos lyti, kad galėtumėte susiplanuoti savo išvykas dviračiu. Duomenų laukeliai, kuriuos galima konfigūruoti rodys jums svarbiausius duomenis sutalpintus lengvai įskaitomame ekrane.

   

   

   

   

  Važiuokite be rūpesčių

  confidence

  Edge 520 Plus yra suderinamas su Varia™ įrenginiais dviratininkų saugumui, įskaitant galinio vaizdo radarą ir išmaniuosius dviračių žibintus. Suderinus šiuos įrenginius su Edge 520 Plus, jūs gausite įspėjimus savo Edge ekrane, kurie įspės apie artėjančius automobilius ir leis vairuotojams jus geriau matyti. Naudokite LiveTrack, kad leistumėte draugams matyti jūsų buvimo vietą realiu laiku ar naudokite GroupTrack, kad galėtumėte stebėti savo draugus ir jie galėtų stebėti jus, jeigu nutolsite vieni nuo kitų. Edge 520 Plus turi integruotą incidentų aptikimo funkciją, kuri automatiškai išsiunčia jūsų buvimo vietą kontaktams kuriuos būsite pasirinkę tuo atveju, jeigu patektumėte į nelaimę.

   

   

  Strava tiesioginiai segmentai

   

   strava

   

  Garmin ir Strava suteikia daugiau galimybių patikrinti savo galimybių ribas. Strava segmentai suteikia galimybę varžytis su savo geriausiu asmeniniu laiku ir Strava draugų laikais su palyginimais sekundžių tikslumu. Taip pat su iš anksto patalpinta Strava Routes Connect IQ programėle, žvaigždute pažymėti maršrutai bevieliu būdu gali būti nusiųsti į jūsų Edge dviračio kompiuterį, kad galėtumėte matyti kelią ir tuo pačiu varžytis su Strava segmentais.

   

   

  Asmeninis planas varžybų dieną

   

  Naudodami Best Bike Split programėlę pamatysite kaip pokyčiai Jūsų kūno svoryje, išvystomoje galioje ar vėjo pasipriešinime gali paveikti Jūsų laiką varžybose. Su Best Bike Split Race Sync programėle galėsite nustatyti tinkamiausią išvystomos galios planą varžybų dienai. Paprasčiausiai susiekite savo Best Bike Split programėlę su Edge 520 Plus dviračio kompiuteriu ir Jūsų artėjančių varžybų planai atsidurs tiesiai Jums prieš akis. Nemokamai susikurkite savo Best Bike Split paskyrą ir pradėkite planuoti savo tobulą varžybų planą.

  Nuo plano iki treniruočių su TrainingPeaks

   

  Trainingpeaks

   

  Su TrainingPeaks Connect IQ programėle, įsikelti treniruočių planus yra paprasta lyg įsijungti Edge 520 Plus įrenginį. Iš anksto įkelta programėlė pateikia treniruočių planą tiesiai Edge įrenginio ekrane. Tai suteikia galimybę treniruotis realiuoju laiku, varžytis su intensyvumo tikslais ar intervalų trukme. Po treniruotės, sinchronizuokite įrenginį su TrainingPeaks detaliai rezultatų analizei ir jūsų tobulėjimui įvertinti. Susikurkite nemokamą TrainingPeaks paskyrą, ir pradėkite naudotis nemokamais treniruočių planais.

   

   

   

   

  Trailforks programėlė

   

  Trailforks

   

   

  Su Trailforks programėle, galite atsisiųsti takus ir naudotis jais neturėdami ryšio. Talpindama savyje takus iš daugiau kaip 80 šalių, Trailforks programėlė taip pat teikia duomenis apie topografinę informaciją, lankytinas vietas, tako būklę, nuotraukas, vaizdo įrašus ir daugiau. Dabar su Garmin Edge ant savo dviračio vairo jūs turėsite prieigą prie geriausių Trailforks maršrutų.

   

   

   

  * Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu