Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin Fenix 5 Sapphire Performer Bundle

Garmin Fenix 5 Sapphire Performer Bundle

Garmin Fenix 5 Sapphire sportinis laikrodis

Regular Price 699,00 € Akcija 629,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
010-01688-11

Galimybė rinktis laikrodį su Juoda silikonine apyranke arba su metaline apyranke

Universalus ir stilingas GPS laikrodis sportui ir kelionėms

 • Kompaktiškas (47 mm) GPS laikrodis skirtas įvairioms sporto veikloms su Elevate™ optine pulso matavimo technologija1
 • Integruotas Wi-fi visuose Sapphire Edition laikrodžiuose
 • Patikimas korpusas kartu su nerūdijančio plieno EXO™ antena priima signalą patikimai bet kokioje aplinkoje
 • Jau paruošti aktyvumo profiliai visoms sporto šakoms ar laisvalaikio praleidimo būdui
 • Visa treniruočių statistika ir pasiekimai įdiegtose programėlėse
 • Prisijungimo galimybės2, tokios kaip išmanūs pranešimai, automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™ aktyvaus gyvenimo būdo bendruomenės puslapį ir papildomi laikrodžių šablonai ar kitos programėlės iš Connect IQ™ parduotuvės
 • Įvairūs davikliai, tokie kaip GPS kartu su GLONASS, barometrinis aukštimatis, trijų ašių kompasas kartu su giroskopu

Fēnix 5 yra aukščiausios klasės, universalus GPS sporto laikrodis su nuo riešo nuskaitoma širdies pulso technologija1. Papildomos treniruočių galimybės ir keičiami dirželiai leis lengvai persijungti iš treniruočių į įprastą gyvenimo ritmą. Nesvarbu kokia sporto šaka užsiimate, fēnix 5 gali sekti jas visas jau įdiegtų sporto profilių bei papildomų treniruočių duomenų dėka, kurios leis efektyviau kontroliuoti Jūsų treniruotes. Taip pat laikrodyje rasite ir išmaniuosius pranešimus2.

Ryškus dizainas, didelis našumas

Fēnix 5 yra kompaktiškas, 47 mm diametro, universalus laikrodis su didelėmis galimybėmis. fēnix 5 yra solidaus atletiško dizaino ir aukščiausios kokybės derinys, su EXO antena nerūdijančio plieno korpuse, visa tai suteikia atsparumą bet kokioms aplinkos sąlygoms (su panardinimu į vandenį iki 100 m). fēnix 5 atitiks visas Jūsų estetines ir atletiškas ambicijas.

Išskirtinis skaitomumas bėgant

Visuomet įjungtas, aukštos raiškos, spalvotas Garmin Chroma Display™ užtikrina puikų skaitomumą bet kokiu metu. fēnix 5 turi 1.2’’ ekraną su atspindinčiu šviesą pagrindu, kuris leidžia matyti vaizdą ekrane net saulėtą dieną. Tam kad užtikrinti laikrodžio saugumą sportuojant, fēnix 5 Sapphire versija turi nesibraižomą safyro stiklą.

Nuo riešo nuskaitomas pulsas1

Tam kad suteikti visišką laisvę sportuojantiems, visi fēnix 5 modeliai turi integruotą nuo riešo nuskaitymo pulso technologiją Elevate, kuri seka širdies pulsą nedėvint ant krūtinės įprastinio daviklio su diržu. Kartu su jau integruotu optiniu Elevate davikliu ant Jūsų riešo, galėsite bet kuriuo metu pasitikrinti savo treniruočių intensyvumą, sekti savo širdies pulso pokyčius visą parą, tam kad gauti tikslesnę informaciją apie dienos metu sudegintas kalorijas.

Būkite stilingi su keičiamomis apyrankėmis

Didelis keičiamų QuickFit odinių, metalinių ar silikoninių apyrankių pasirinkimas leidžia greitai ir lengvai ją pasikeisti norint atitikti reikiamą sporto ar laisvalaikio stilių. Nereikia jokių papildomų įrankių norint jas pasikeisti. Tiesiog pakeiskite, užsekite ir naudokite.

Viskas ką Jums reikia žinoti apie Jūsų treniruotes

Jūsų tikslas - nuolat gerinti savo pasiekimus per ilgas treniruočių valandas. fēnix 5 naujos programėlės saugo ir leidžia lengvai pasiekti visą Jums reikalingą informaciją, tam kad padaryti treniruotes dar efektyvesnes.

 • Treniruotės būsena: Parodys kiek yra efektyvi Jūsų treniruotė ir patars kaip pasiekti iškeltus tikslus.
 • VO2Max prognozės priemonė: Atsilenkimai, bėgimas ar važiavimas dviračiu, šių treniruočių metu gauti duomenys parodys Jūsų maksimalų sunaudojamo deguonies kiekį per minutę. Tai dar vienas Jūsų treniruotės efektyvumo lygio rodiklis.
 • Treniruotės apkrova: Pasakys Jums kiek sunkiai Jūs treniruojatės per laiko tarpą, nepriklausomai nuo treniruotės tipo.
 • Atsigavimo patarėjas: Atsigavimo laikas parodys Jums kiek rekomenduojama laiko pailsėti po paskutinės treniruotės.
Daugiau papildomų duomenų, tokių kaip funkcionalumo galios slenkstis ir laktato slenkstis, padės Jums geriau įvertinti savo veiklos rezultatus bėgant ar važiuojant dviračiu, o varžybų prognozės įrankis paskaičiuos idealius 5 Km, 10 Km, pusės ar viso maratono finišo laikus atsižvelgiant į esamą VO2max rezultatą. Treniruočių efekto programėlės nauja versija suteikia aerobikos ir anaerobikos balus kiekvienai treniruoti, todėl visada žinosite kiek sunkiai dirbote treniruotės metu.