Facebook Pixel
Garmin eTrex® SE delnininis navigtorius

Garmin eTrex® SE delnininis navigtorius

Garmin GPSMAP® 67i delninins GPS įrenginys su inReach®

Garmin GPSMAP® 67i delninins GPS įrenginys su inReach®

Garmin GPSMAP® 67 delninins GPS įrenginys

549,90 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
010-02813-01

 

Turėkite daugiau laiko nuotykiams su šiuo kokybišku ir tvirtu delniniu įrenginiu. Ilgiau veikianti baterija ir kelių dažnio juostų technologija, užtikrinanti didesnį tikslumą, taip pat iš anksto įkelti „TopoActive“ žemėlapiai ir prieiga prie vaizdų iš palydovo.

Aiškiai matykite savo maršrutą 3″ saulės šviesoje įžiūrimame spalviniame ekrane. Keliaukite ilgiau su baterija, veikiančia iki 180 val. sekimo režimu ir iki 840 val. ekspedicijos režimu. Sekite savo buvimo vietą net sudėtingomis sąlygomis, naudodamiesi kelių dažnio juostų technologija ir kelių palydovinių sistemų palaikymu. Matykite reljefą, kuriuo teks keliauti, atsisiųsdami ryškius vaizdus iš palydovo tiesiai į navigacijos įrenginį. Turėkite oro prognozes savo maršrutui, kai įrenginį susiejate su suderinamu išmaniuoju telefonu.

 

KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS
Pasiekite kelias pasaulines palydovines navigacijos sistemas (GPS, GLONASS, „Galileo“ ir QZSS). Gaukite prieigą prie daugybės dažnių, kuriais signalus siunčia navigacijos palydovai, kad gautumėte tikslesnius padėties duomenis net ten, kur palydovų signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia.

ABK JUTIKLIAI
Kiekviename take jums padės vadinamieji ABK (ABC) jutikliai: aukštimatis, oro sąlygas stebintis barometras ir 3 ašių elektroninis kompasas.

VAIZDAI IŠ PALYDOVŲ
Tiesiai į savo įrenginį atsisiųskite didelės raiškos fotografinio tikslumo žemėlapius, tam naudodamiesi „Wi-Fi®“ technologija. Lengvai raskite trasas, pasirinkite sustojimo vietas, raskite vietą automobiliui, kurkite kelio taškus ir ne tik.

ĮKELTI „TOPOACTIVE EUROPE“ ŽEMĖLAPIAI
Iš anksto įkelti „TopoActive Europe“ žemėlapiuose matysite aukščiausius taškus, parkus, pakrantes, upes, ežerus ir geografines vietas.

KOKYBIŠKOS ŽEMĖLAPIŲ FUNKCIJOS
Įsigiję „Outdoor Maps+“ prenumeratą, gausite viešą informaciją apie sklypus, sklypų savininkų vardus ir pavardes, žemės sklypų žemėlapius, medžioklės kontrolės valdybos nustatytas ribas, BLM ribas ir kitą informaciją.
 
SUKURTA NUOTYKIAMS
Šis delninis įrenginys pagamintas pagal karinius standartus dėl atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui (MIL-STD-810), be to, jis dera su naktinio matymo įranga.

DIODINIS ŽIBINTUVĖLIS
Serija GPSMAP 67 padės kuo labiau sumažinti nešiojamų reikmenų svorį: yra šviesos diodų (LED) žibintuvėlis, kurį galima naudoti ir kaip švyturėlį, jei prireiktų siųsti pagalbos signalą.

GEOSLĖPTUVĖS
Naudodamiesi funkcija „Geocaching Live“, gaukite automatinius slėptuvių naujinius, įskaitant aprašymus, žurnalus ir užuominas. Prisijungus prie „Wi-Fi“ tinklo arba prie išmaniojo telefono programėlės „Garmin Explore™“, kiekvienas radinys įkeliamas į jūsų Geocaching.com profilį.

„ACTIVE WEATHER“
Prisijungę prie išmaniojo telefono programėlės „Garmin Explore“, gaukite orų prognozių informaciją tikruoju laiku, kad žinotumėte apie besikeičiančias sąlygas.

PROGRAMA „GARMIN EXPLORE™“
Planuokite, peržiūrėkite ir sinchronizuokite kelio taškus, maršrutus ir trasas naudodamiesi „Garmin Explore“ programa ir svetaine. Be to, atliktą veiklą galėsite peržiūrėti, dar negrįžę namo.

BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS
Vidinė įkraunamoji ličio jonų baterija veikia iki 180 val. GPS režimu ir iki 840 val. ekspedicijos režimu.

 

Fiziniai matmenys 6,2 x 16,3 x 3,5 cm (2,5″ x 6,4″ x 1,4″)
Rodymo dydis 3,8 x 6,3 cm (1,5″W x 2,5″H ); 7,6 cm įstrižainė (3″)
Ekrano skiriamoji geba 240 x 400 pikselių
Ekrano tipas Pusiau skaidrus spalvinis TFT
Svoris 230 g su baterijomis
Pralaidumo vandeniui skalė IPX7
Baterijos tipas Įkraunamoji vidinė ličio jonų
Baterijos veikimo laikas Iki 180 valandų numatytuoju režimu
Iki 840 val. ekspedicijos režimu
MIL-STD-810 Taip (karštis, smūgiai, vanduo); tik pats įrenginys
Sąsaja USB-C
Atmintis / istorija 16 GB (naudotojui prieinamos vietos dydis priklauso nuo įkeltų žemėlapių)
Daugiau informacijos Garmin puslapyje

Komplektacija:

  • GPSMAP 67
  • A–C tipo USB kabelis
  • Karabinas