Facebook Pixel
Garmin GPSMAP® 67 delninins GPS įrenginys

Garmin GPSMAP® 67 delninins GPS įrenginys

Garmin GPSMAP® 67i delninins GPS įrenginys su inReach®

649,90 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
010-02812-01

 

Turėkite daugiau laiko nuotykiams su šiuo kokybišku tvirtu delniniu GPS ir palydovinio ryšio įrenginiu. Gaukite technologiją „inReach®“ – galėsite siųsti ir priimti žinutes, interaktyviuosius SOS signalus, bendrinti savo vietą ir naudotis buvimo vietos koordinačių bendrinimo funkcijomis, kad kelionės būtų sklandžios.

Keliaukite ilgiau su baterija, veikiančia iki 165 val. sekimo režimu ir iki 425 val. ekspedicijos režimu. Naudodamiesi žinučių siuntimo ir priėmimo funkcija, galite pasidalyti įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis. Suteikite artimiesiems galimybę stebėti jūsų nuotykį naudodamiesi vietos sekimo funkcija. Skubiai prireikė pagalbos? Bet kada ir bet kur galite suaktyvinti interaktyvųjį SOS signalą. Sekite savo buvimo vietą net sudėtingomis sąlygomis, naudodamiesi kelių dažnio juostų technologija ir kelių palydovinių sistemų palaikymu.

 

KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS
Pasiekite kelias pasaulines palydovines navigacijos sistemas (GPS, GLONASS, „Galileo“ ir QZSS). Gaukite prieigą prie daugybės dažnių, kuriais signalus siunčia navigacijos palydovai, kad gautumėte tikslesnius padėties duomenis net ten, kur palydovų signalai atsispindi, yra silpni arba paprastai neprasiskverbia.

ABK JUTIKLIAI
Kiekviename take jums padės vadinamieji ABK (ABC) jutikliai: aukštimatis, oro sąlygas stebintis barometras ir 3 ašių elektroninis kompasas.

VAIZDAI IŠ PALYDOVŲ
Tiesiai į savo įrenginį atsisiųskite didelės raiškos fotografinio tikslumo žemėlapius, tam naudodamiesi „Wi-Fi®“ technologija. Lengvai raskite trasas, pasirinkite sustojimo vietas, raskite vietą automobiliui, kurkite kelio taškus ir ne tik.

ĮKELTI „TOPOACTIVE EUROPE“ ŽEMĖLAPIAI
Iš anksto įkelti „TopoActive Europe“ žemėlapiuose matysite aukščiausius taškus, parkus, pakrantes, upes, ežerus ir geografines vietas.

KOKYBIŠKOS ŽEMĖLAPIŲ FUNKCIJOS
Įsigiję „Outdoor Maps+“ prenumeratą, gausite viešą informaciją apie sklypus, sklypų savininkų vardus ir pavardes, žemės sklypų žemėlapius, medžioklės kontrolės valdybos nustatytas ribas, BLM ribas ir kitą informaciją.

BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS
Įjungus ekspedicijos režimą, jei naudojama technologija „inReach“, baterija veiks iki 425 val. Naudojantis numatytuoju stebėjimo režimu, baterija veikia iki 165 val., o įrenginys jūsų buvimo vietos duomenis fiksuoja kas 10 minučių.

ŽINUČIŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS
Keiskitės tekstinėmis žinutėmis su artimaisiais, skelbkite jas socialiniuose tinkluose arba palaikykite ryšį būdami gamtoje su kitais „inReach“ naudotojais.

INTERAKTYVŪS SOS SIGNALAI
Prireikus skubios pagalbos, aktyvinkite interaktyviąją SOS žinutę į „Garmin ResponseSM“ centrą – visą parą veikiantį profesionalų skubiosios pagalbos koordinavimo centrą.

BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS
Sekite savo buvimo vietą ir bendrinkite ją su likusiais namie arba netoliese keliaujančiais žmonėmis. Jie galės stebėti jūsų kelionės eigą arba siųsti jūsų įrenginiui GPS vietos užklausas ir naudotis kitomis funkcijomis.

100 % PASAULIO APRĖPIANTIS „IRIDIUM®“ PALYDOVŲ TINKLAS
Nebereikės kliautis mobiliojo telefono ryšio aprėpties zona, nes nuo šiol jūsų žinutės, SOS signalai ir stebėjimo duomenys bus perduodami pasauliniu palydovų tinklu „Iridium“.

PROGRAMA „GARMIN MESSENGER™“
Atsisiųskite programą „Garmin Messenger“ į savo suderinamą išmanųjį telefoną ir susiekite su savo delniniu įrenginiu „GPSMAP® 67i“, kad galėtumėte greitai ir lengvai siųsti pranešimus ir SOS signalus visą parą, nesvarbu, ar jūsų vietovėje yra mobilusis ryšys1. Programa taip pat palaiko grupinius pranešimus.

PROGRAMA „GARMIN EXPLORE™“
Planuokite, peržiūrėkite ir sinchronizuokite kelio taškus, maršrutus ir trasas naudodamiesi „Garmin Explore“ programa ir svetaine. Be to, atliktą veiklą galėsite peržiūrėti, dar negrįžę namo.

PAPILDOMA „INREACH“ ORŲ INFORMACIJA
Naudodamiesi „inReach“ ryšiu delniniame įrenginyje „GPSMAP 67i“, gaukite išsamią naujausią informaciją apie orus. Pateikite užklausą gauti orų prognozes tuometinėje vietoje ar tam tikrose maršruto vietose.

„ACTIVE WEATHER“
Prisijungę prie išmaniojo telefono programėlės „Garmin Explore“, gaukite orų prognozių informaciją tikruoju laiku, kad žinotumėte apie besikeičiančias sąlygas.

SUKURTA NUOTYKIAMS
Šis delninis įrenginys pagamintas pagal karinius standartus dėl atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui (MIL-STD-810), be to, jis dera su naktinio matymo įranga.

DIODINIS ŽIBINTUVĖLIS
Serija GPSMAP 67 padės kuo labiau sumažinti nešiojamų reikmenų svorį: yra šviesos diodų (LED) žibintuvėlis, kurį galima naudoti ir kaip švyturėlį, jei prireiktų siųsti pagalbos signalą.

GEOSLĖPTUVĖS
Naudodamiesi funkcija „Geocaching Live“, gaukite automatinius slėptuvių naujinius, įskaitant aprašymus, žurnalus ir užuominas. Prisijungus prie „Wi-Fi“ tinklo arba prie išmaniojo telefono programėlės „Garmin Explore™“, kiekvienas radinys įkeliamas į jūsų Geocaching.com profilį.

 

 

Fiziniai matmenys 6,2 x 16,3 x 3,5 cm (2,5″ x 6,4″ x 1,4″)
Rodymo dydis 3,8 x 6,3 cm (1,5″W x 2,5″H ); 7,6 cm įstrižainė (3″)
Ekrano skiriamoji geba 240 x 400 pikselių
Ekrano tipas Pusiau skaidrus spalvinis TFT
Svoris 230 g su baterijomis
Pralaidumo vandeniui skalė IPX7
Baterijos tipas Įkraunamoji vidinė ličio jonų
Baterijos veikimo laikas Iki 165 val. su įjungta „inReach®“ ir buvimo vietos sekimu kas 10 minučių
Iki 180 val. GPS režimu
Iki 425 val. ekspedicijos režimu su įjungta „inReach“ Iki 425 val. ekspedicijos režimu
MIL-STD-810 Taip (karštis, smūgiai, vanduo); tik pats įrenginys
Sąsaja USB-C
Atmintis / istorija 16 GB (naudotojui prieinamos vietos dydis priklauso nuo įkeltų žemėlapių)
Daugiau informacijos Garmin puslapyje

Komplektacija:

  • GPSMAP 67i
  • A–C tipo USB kabelis
  • Karabinas