Facebook Pixel
Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition laikrodis juodas, 010-02627-03

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition laikrodis juodas, 010-02627-03

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition laikrodis Coyote Tan, 010-02627-04

Įprasta kaina 449,90 € Special Price 415,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
010-02627-04

 

Šiame tvirtame išmaniajame GPS laikrodyje įrengtos konkrečioms taktinėms užduotims skirtos funkcijos, jį galima įkrauti saulės energija.

  • Specialiosios taktinės funkcijos, tokios kaip suderinamumas su naktinio matymo prietaisais, ir ne tik.
  • Įvykdykite užduotį visiškai su neribota baterijos veikimo trukme, kai nustatomas saulės energija įkraunamo išmaniojo laikrodžio režimas.
  • Karinio standarto tvirtumas, kad jūsų nesustabdytų niekas.
  • Treniruokitės, kaip jums patinka, su integruotomis sporto programomis ant jūsų riešo.
  • Išbandykite savo galimybių ribas, tačiau nenuklyskite nuo kelio, galėdami pasiekti daugiau palydovų.
  • Supraskite savo kūną geriau stebėdami sveikatą ištisą parą.

SUKURTAS TAIP, KAD BŪTŲ PATVARUS
Šis tvirtas laikrodis yra atsparus vandeniui (iki 100 metrų gylyje) ir temperatūrai bei smūgiams. Be to, su pluoštu sutvirtinto polimero korpusu, chemiškai sustiprintu ir įbrėžimams atspariu „Corning® Gorilla®“ stikleliu, šis įrenginys sukurtas atlaikyti ilgai.

SUKURTA PAGAL JUS
Ryškiomis spalvomis ir kontrastingais ekranais pasižymintys įvairių dydžių laikrodžiai leidžia parodyti pasauliui, kad viską darote savaip.

ĮKRAUKITE BATERIJĄ GYVENIMO ENERGIJA
Naudokitės saulės energija įkraunamu laikrodžiu ilgiau nei bet kada su neribotą laiką veikiančia baterija, nustatę išmaniojo laikrodžio režimą. Be to, energijos valdymo funkcija suteikia galimybę dar labiau pailginti baterijos veikimo trukmę valdant energijos sąnaudoms turinčias įtakos nuostatas bei valdiklius.

SUDERINAMUMAS SU NAKTINIO MATYMO ĮRANGA
Ekrane, kurį galima skaityti naudojantis naktinio matymo įrangą, perjunkite matymo dieną ir naktį vaizdą.

SLAPTUMO REŽIMAS
Tapkite nepasiekiami įgalindami nematomumo režimą, kuriuo nustojama saugoti ir bendrinti jūsų GPS padėtis bei išjungiamas belaidis ryšys.

DVIGUBO FORMATO GPS
Dvigubo formato GPS koordinatės su platumos ir ilgumos nuorodomis suteikia neprilygstamos vertės informacijos apie aplinką.

SUNAIKINIMO JUNGIKLIS
Jei kyla problemų dėl saugumo, sunaikinimo jungiklis išvalys iš įrenginio visą naudotojo atmintį.

REŽIMAS „JUMPMASTER“
Apskaičiuokite aukštumines išmetimo vietas pagal karines gaires. Iššokę atsidurkite numatytoje vietoje.

TAKTINĖ VEIKLA
Matykite laiko, tempo, paros laiko, aukščio ir buvimo vietos informaciją abiejų tipų koordinatėmis.

KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
Išvykę į žygį pėsčiomis, važinėdami dviračiais kalnuose, bėgiodami bekele arba slidinėdami turėsite prieigą prie įvairių globalios palydovinės navigacijos sistemų (GPS, GLONASS ir „Galileo“) ir galėsite rasti kelią aplinkoje, kur vien GPS nepakaktų.

ĮVAIRŪS JUTIKLIAI
Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„TRACBACK®“ MARŠRUTO PARINKIMAS
Naudokitės šia funkcija keliaudami atgal. Taip atsikratysite bet kokių spėlionių ir tuo pačiu maršrutu sėkmingai grįšite į pradinį tašką.

ATSKAITOS TAŠKAS
Stebėkite, kur tam tikra jums žinoma vieta, pavyzdžiui, jūsų automobilis arba tako pradžia, yra jūsų atžvilgiu ir, jei prireiktų, lengvai raskite kelią atgal.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™“
Atsisiųskite pasirinktinių ciferblatų, pridėkite duomenų laukų ir įsigykite programų bei valdiklių iš „Connect IQ“ parduotuvės savo suderinamame išmaniajame telefone.

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
Lengvai atsiskaitykite prie kasos ir pas tam tikrus viešojo transporto operatorius naudodami „Garmin Pay“ bekontakčių mokėjimų sprendimą atitinkamų teikėjų sistemose.

SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS
Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimas.

KALENDORIAUS RODINYS
Patogiai matykite dienos planus naudodami tam skirtą kalendoriaus ekraną, susieję laikrodį su savo suderinamu išmaniuoju telefonu.

SINCHRONIZUOKITE SU PROGRAMA „GARMIN CONNECT™“
Peržiūrėkite sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją vienoje vietoje. Jūsų suderinamame išmaniajame telefone įdiegtos programėlės „Garmin Connect“ naudotojai yra klestinti internetinė bendruomenė, kurioje sportuojantys žmonės gali palaikyti ryšį, konkuruoti ir dalytis pasiekimais.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Užsiimkite mėgstama veikla ir naudokite iš anksto įkeltus bėgimo, važiavimo dviračiu, plaukimo, jėgos treniruočių, laipiojimo patalpoje, virtualaus bėgimo, golfo, jogos ir kitų užsiėmimų profilius.HIIT

TRENIRUOTĖS
Šis veiklos profilis seka jūsų didelio intensyvumo intervalines treniruotes (HIIT), įskaitant AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir pritaikomas treniruotes. Nustatykite kartų skaičių, darbo ir poilsio intervalus bei daug kitų nustatymų.

VO2 MAKSIMUMAS
Treniruokitės išmaniau naudodamiesi VO2 maksimumo rodikliu, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Atsižvelgiama net į rezultatų pokyčius, kuriuos gali sukelti šiluma ar aukštis.

KASDIENIŲ TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAI
Treniruočių nuorodų funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienes rekomendacijas pagal esamą treniravimosi krūvį ir būklę.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką – kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniravimosi intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas bei miegas.

SLIDINĖJIMAS NE PARUOŠTOMIS TRASOMIS IR SNIEGLENČIŲ SPORTAS
Nuo šiol šiuose užsiėmimų profiliuose automatiškai atskiriamas nusileidimas ir pakilimas. Pradėkite pirmąjį bėgimą ir palikite sekimo funkciją išmaniajame laikrodyje visą dieną.

KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA
Stebėkite išsamią kiekvieno važiavimo informaciją naudodamiesi kalnų dviračių metrika bei specialiais sudėtingumo („Grit™“) bei tolygumo („Flow™“) matavimais, kuriais įvertinamas trasos sunkumas. Sužinokite, koks yra jūsų leidimosi sklandumas, ir analizuokite rezultatus, kad kitąkart juos pagerintumėte.

BĖGIMO GALIA ANT RIEŠO
Sužinokite, kiek galios generuojate trasoje arba kelyje, kad galėtumėte valdyti savo pastangas ir pritaikyti treniruotes. Nereikia jokio priedo.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
Gaukite apytikslius pulso duomenis kartu su įspėjimais, jei ramybės būsenoje jūsų pulsas per aukštas ar per žemas. Žinokite, kaip plaka jūsų širdis užsiėmimų metu.

STRESO STEBĖJIMAS
Širdies dažnio kintamumas apskaičiuoja jūsų streso lygio balą. Matykite, ar jūsų diena praėjo ramiai, ar pavyko atrasti balansą, ar, priešingai, patyrėte daug streso.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei įžvalgos.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Optimizuokite organizmo energijos atsargas, tam naudodamiesi pulso kitimo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

PULSO OKSIMETRIJOS JUTIKLIS
Aklimatizacijai aukštyje ar miegui stebėti pulso oksimetrijos jutiklis naudoja šviesos spindulius ties jūsų riešu, kad galėtų apskaičiuoti, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį.

FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS
Pagal jūsų chronologinį amžių, intensyvią savaitės veiklą, pulsą ramybės metu ir KMI ši funkcija apskaičiuoja, ar jūsų kūnas už jus jaunesnis ar vyresnis. Gaukite patarimų, kaip savo fizinio pasirengimo amžių sumažinti.

INTENSYVUMO MINUTĖS
Stebėkite, kiek intensyvios veiklos minučių sukaupiate bei kada ir kokią veiklą atlikdami jas gaunate. Taip pat jas galite matyti duomenų lauke, atlikdami skaičiuojamo laiko veiklą.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
Naudodami programėlę „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis.

 

 

Lęšio medžiaga

Power Glass™

Griovelio medžiaga

Pluoštu sutvirtintas polimeras

Bylos medžiaga

Pluoštu sutvirtintas polimeras

Suderinama su „QuickFit“ laikrodžio dirželiu

Taip (22 mm)

Dirželio medžiaga

Silikonas

Fizinis dydis

45 x 45 x 14,50 mmTinka riešams, kurių apimtis – 135–230 mm

Svoris

53 g

Pralaidumo vandeniui skalė

10 ATM

Ekrano tipas

Vienspalvis, matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)

Rodymo dydis

Įprasto dviejų langų dizaino; 0,9″ x 0,9″ (23 x 23 mm)

Ekrano skiriamoji geba

176 x 176 pikseliai

Baterijos veikimo laikas

Išmaniojo laikrodžio režimu: iki 28 d. / neribotai su saulės energija*
Laikrodžio baterijos taupymo režimu: iki 65 d. / neribotai su saulės energija*
GPS: iki 30 val. / 48 val. su saulės energija**
Maks. baterijos veikimo laikas GPS režimu: iki 70 val. / 370 val. su saulės energija**
Ekspedicijos su GPS veikla: iki 32 d. / neribotai su saulės energija** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų
** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų

Įkrovimo būdas

„Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis

Atmintis / istorija

32 MB

Kita

Daugiau duomenų Garmin puslapyje. 


Komplektacija:

  • „Instinct® 2 Solar Tactical Edition“ laikrodis
  • Įkrovimo / duomenų laidas

Tegul kvepia ne tik rudeniu!