Facebook Pixel
Motorola profesionali UHF radijo stotelė DP4400E / DP4401E

Motorola profesionali UHF radijo stotelė DP4800E / DP4801E

Garmin Montana® 700 GPS imtuvas 010-02133-01

Garmin Montana® 700i GPS imtuvas su „inReach® technologija

Garmin Montana® 700 GPS imtuvas

Įprasta kaina 599,00 € Special Price 545,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
010-02133-01

 

Delninis įrenginys „Montana 700“, kurio kelių ir takų žemėlapiuose galima kurti maršrutus, suteikia galimybę pažangiomis lauko pramogų funkcijomis naudotis 5 colių ekrane. Jis idealiai tinka žygių pėsčiomis, dviračių, baidarių, keturračių ir ne tik navigacijai.

Ruoškitės dideliems dalykams. Erdviame jutikliniame ekrane juos pasieksite lengvai. „TopoActive“ Europos žemėlapiai su maršrutų sudarymo funkcija. Keliauti galėsite ir keliais, ir bekele. Atsparumas karščiui, smūgiams, vandeniui ir vibracijai atitinka standartą MIL-STD 810. Detalius „BirdsEye“ vaizdus iš palydovo gaukite tiesiai į savo įrenginį. Į tolimas keliones leiskitės be baimės. Aukštimačio, barometro ir kompaso (ABC) jutikliai bei įvairių palydovinės navigacijos tinklų (GNSS) palaikymas padės grįžti saugiai. Energija jūsų nuotykiams – ličio jonų baterija GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų.

 

TVIRTA KONSTRUKCIJA

Šis patvarus ir atsparus vandeniui delninis įrenginys atitinka JAV kariuomenės standartus ir turi mūvint pirštines tinkamą naudoti 5 colių ekraną – 50 % didesnį nei ankstesniuose „Montana“.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS ŽEMĖLAPIAI

Ieškodami kelio nuotykiams naudokitės jau įkeltais „TopoActive“ Europos žemėlapiais. Čia rasite aukštį virš jūros lygio, krantų linijas, upes, vietovių orientyrus ir ne tik.

PALYDOVINIAI VAIZDAI

Naudodamiesi tiesiai į įrenginį atsisiunčiamais „Birdseye“ Vaizdai Iš Palydovo (metinės prenumeratos nereikia) matykite tikslius kaip nuotraukos vaizdus ir kurkite kelio taškus pagal orientyrus.

ĮVAIRŪS JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„ACTIVE WEATHER“

Naudodamiesi mobiliuoju ryšiu gaukite naujausias „Active Weather“ prognozes per programos „Garmin Connect™“.

ŠUNŲ SEKIMAS

Medžiotojai ir dresuotojai gali sinchronizuoti savo „Montana“ su atitinkamais „Astro®“ arba „Alpha®“ serijos delniniais įrenginiais (parduodamais atskirai) ir stebėti savo šunis bet kur.

„WIKILOC TRAILS

Ši iš anksto įkeltą programą galite lengvai atsisiųsti pėsčiųjų, dviratininkų ir kitų „Wikiloc “ takų, kuriuos bendrina kiti lauko pramogų entuziastai. Gaukite nemokamą 60 dienų trukmės „Wikiloc Premium“ bandomąją versiją ir išbandykite šią bei kitas išskirtines funkcijas. Sužinokite daugiau.

KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS

Suderinamumas su GPS, GLONASS ir GALILEO palydovų tinklais suteikia Montana® 700 galimybę rasti kelią sudėtingesnėje aplinkoje, kuriose vien GPS nepakanka.

BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS

Funkcija „LiveTrack“ suteikia įrenginiui galimybę belaidžiu ryšiu bendrauti su kitais suderinamų „Garmin“ GPS įrenginių naudotojais, kad jie galėtų sekti jūsų trasas, maršrutus, kelio taškus ir nuotykius.

EKSPEDICIJOS REŽIMAS

Eikite toli ir klajokite plačiai. Ekspedicijos režimu, kuriuo GPS nuorodos teikiamos naudojant ypač mažai energijos, vieną kartą įkrautas „Montana“ gali veikti savaitę ar net ilgiau.

ĮVAIRIOS BATERIJOS

Vidinis įkraunamųjų ličio jonų akumuliatorius GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų. Galima naudoti ir įprastinius AA dydžio elementus.

AUTOMOBILINIAI LAIKIKLIAI

Įvairūs delninio įrenginio „Montana“ laikikliai (parduodami atskirai) suteikia galimybę naudoti navigacijos įrenginį keturračiuose, valtyse, automobiliuose, motocikluose, nameliuose ant ratų ir kitose transporto priemonėse.

 

Fiziniai matmenys 8.76 x 18,30 x 3,27 cm
Jutiklinis ekranas Taip
Rodymo dydis 6,48 x 10,80 cm; 5" (12,70 cm) įstrižainė
Ekrano skiriamoji geba 480 x 800 pikselių
Ekrano tipas Skaidrus ir atspindintis WVGA, dvikryptis
Svoris 397 g su į komplektą įeinančiu ličio jonų akumuliatoriumi
Pralaidumo vandeniui skalė IPX7
Baterijos tipas Ličio jonų akumuliatorius (įeina į komplektą) arba 3 AA elementai (į komplektą neįeina); rekomenduojama naudoti ličio jonų akumuliatorių
Baterijos veikimo laikas GPS režimas: iki 18 valandų
Ekspedicijos režimas: iki 330 valandų
MIL-STD-810 yes (thermal, shock, water, vibe)
Sąsaja Dera su didelės spartos „micro USB“ ir NMEA 0183
Atmintis / istorija 16 GB (laisvos vietos kiekis, prieinamas naudotojui, priklauso nuo įkeltų žemėlapių)
Daugiau informacijos Garmin puslapyje

Komplektacija:

  • Montana® 700
  • Ličio jonų akumuliatorius
  • USB kabelis