Facebook Pixel
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin Venu® 2S išmanusis laikrodis

Garmin Venu® 2S išmanusis laikrodis

Coros Vertix 2 GPS išmanusis laikrodis

Coros Vertix 2 GPS išmanusis laikrodis

Garmin „vívofit® jr. 3“ vaikiškas išmanusis laikrodis

89,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
010-02441-XX

Garmin „vívofit® jr. 3“ vaikiškas išmanusis laikrodis


„vívofit jr. 3“ – tai daugiau nei aktyvumo stebėjimo įrenginys vaikams. Tai ir interaktyvi patirtis, nes vaiko aktyvumas atrakina lavinamuosius visą pasaulį aprėpiančius nuotykius programoje.


Šis patvarus fizinio pasirengimo stebėjimo įrenginys yra atsparus vandeniui – o tai idealu jūsų vaiko nuotykiams visame pasaulyje. Kroviklio imti nereikės. Lengvai pakeičiama baterija veikia iki 1 metų. Jūsų vaikas bus pasiruošęs viskam – su spalviniu ekranu ir įvairiais ciferblatais.
Naudodamiesi programa tėvai gali valdyti užduotis ir mažajam keliautojui po pasaulį skirti apdovanojimus. Kokias naujas vietas ištyrinės jūsų vaikas? Aktyvi veikla atrakina lavinamuosius nuotykius, žaidimus ir piktogramas. Kad ir kur jūsų vaikas nukeliaus, galėsite stebėti jo žingsnius, miegą ir kasdienį aktyvumą.PAŽINIMAS


AKTYVUMAS ATRAKINA NUOTYKIUS

VIKTORINOS IR ŽAIDIMAI

KOLEKCIONUOJAMI BRANGAKMENIAI

Su jumis kaip savo kelionių palydovu jūsų vaikas atras lavinamųjų nuotykių, sužinos apie garsius paveldo objektus ir atskleis paslaptis tyrinėdamas visą pasaulį – nuo senovės Graikijos iki Everesto.

60 minučių fizinės veiklos per dieną ne tik atrakina nuotykį – kuo daugiau aktyvumo minučių vaikas užregistruos, tuo didesnė bus galimybė dalyvauti viktorinose, išmokti fizinio pasirengimo pratimų ir žaisti bakstelėjimų iššūkio bei atitikimo žaidimuose.

Pasiekęs kasdienio fizinio aktyvumo tikslus, jūsų vaikas bus apdovanotas specialiais spalvingais brangakmeniais. Naudodamas šiuos brangakmenius, jis galės atversti paveikslėlius albume su visų savo nuotykių prisiminimais.

FIZINIO PASIRENGIMO KORTELĖS

Padedamas savo kelionių palydovų, jūsų vaikas išmoks pagrindinių pratimų fizinio pasirengimo treniruočių kortelėse, įskaitant šuoliukus tiesiant rankas ir kojas į šonus, šuns nuleista galva pozą, kojų lenkimą į priekį pakaitomis, stovint ant delnų ir kojų pirštų ir ne tik.


PAGALBA TĖVAMS


SKAIČIUOJAMOS TRUKMĖS VEIKLOS

SPALVINIS EKRANAS

ICE VALDIKLIS (KRITINIU ATVEJU)

Naujos skaičiuojamos trukmės veiklos suteikia vaikams galimybę stebėti žingsnių skaičių ir apytikslį atstumą žaidžiant parke, futbolo treniruotėje ir kitur. Išsaugotas veiklas vėliau galima peržiūrėti programoje.

Spalviniame ekrane vaikai viską matys net ir šviesiomis saulėtomis dienomis. O jūs galėsite padėti pritaikyti įtaisą smagiais ciferblatais.

Geriau visada būti pasiruošusiems. ICE valdiklyje įveskite informaciją apie vaiko skubios pagalbos kontaktus, kad prireikus juos būtų galima greitai pasiekti.

PRAMOGOS

AKTYVUMO STEBĖJIMAS UŽDUOTYS IR APDOVANOJIMAI DRAUGIŠKI PRIMINIMAI
Programoje „Garmin jr.“ tėvai gali peržiūrėti veiklą, pareigas, miegą, paskirtų užduočių atlikimą ir ne tik – tereikia sinchronizuoti su suderinamais įrenginiais. Skirkite užduotis programoje, tada įvertinkite pasiekimus virtualiomis monetomis. Už šias programoje naudojamas monetas jūsų vaikai galės išpirkti sutartą apdovanojimą. Jums paskyrus užduotis ir nustačius įspėjimus, jūsų vaiko įrenginyje atsiras piktograma, informuojanti, ką reikia padaryti. Galima nustatyti, kad priminimai būtų kartojami kas savaitę ar net kasdien.
ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI LIKITE AKTYVŪS DRAUGE VAIKO REŽIMAS
Dalyvaudami „Toe-to-Toe™“ žingsnių iššūkiuose vaikai gali sinchronizuoti veiklą su šalia esančiais draugais ir varžytis skaičiuojamo laiko žingsnių rungtynėse. Tėvai taip pat galės prisijungti naudodamiesi „Toe-to-Toe“ programa ir suderinamu dėvimuoju „Garmin“ įrenginiu. Sukurkite ryšį su vaiko draugais programoje „Garmin Connect™“ ir bendraukite su kitomis šeimomis programoje „Garmin jr.“. Bendraukite ir varžykitės kassavaitiniuose kelių šeimų žingsnių iššūkiuose. Įjunkite vaiko režimą programoje „Garmin jr.“ ir suteikite savo vaikui ribotą prieigą, kad jis galėtų stebėti ir pažymėti savo atliktas užduotis bei matyti naujausią užduotį programos nuotykyje.

SAVYBĖS:

DIRŽELIO MEDŽIAGA Silikonas
FIZINIS DYDIS Reguliuojamo ilgio dirželiai 130–175 mm riešui (vaikams nuo 4 metų). „vívofit jr. 3“ dirželiai suderinami
SPALVINIS EKRANAS Taip
RODYMO DYDIS 14,11 x 14,11 mm
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 112 x 112 pikselių
EKRANO TIPAS Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, 64 spalvų, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 25 g.
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Iki 1 metų (1 x CR2025, keičiama naudotojo)
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ 5 ATM
ATMINTIS / ISTORIJA 7 skaičiuojamos trukmės veiklos, 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys
RYŠIO GALIMYBĖS Bluetooth®
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU iPhone®, Android™