Ši svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų politika. Patvirtinti
Garmin Vivosmart HR+ sportinis laikrodis

Garmin Vivosmart HR+ sportinis laikrodis

Garmin Vivosmart 3 aktyvumo apyrankė

Akcija 105,00 € Regular Price 149,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
010-01755-20

Išmanioji aktyvumo sekimo apyrankė su riešiniu pulsometru ir treniruočių funkcijomis

  • Funkcijos sportui - VO2 max nustatymas, sportinės būklės amžius, jėgos treniruotės
  • Galimybė stebėti savo savijautą per patiriamo streso programėlę laikrodyje
  • 24/7 širdies ritmo sekimas su integruotu Elevate™ riešiniu pulsometru. Seka nueitus žingsnius, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvių minučių kiekį, miegą ir daugiau
  • Atspari vandeniui maudantis ar prausiantis duše 
  • Baterijos darbo laikas: iki 5 dienų
Jūsų aktyvumo sekimo apyrankė negali apibūdinti Jūsų, tačiau tai ką veiksite ją dėvėdami, gali. Būtent dėl to, Vívosmart 3 turi neišsiskiriančią, tačiau patrauklią išvaizdą, kurią galėsite pritaikyti prie įvairaus stiliaus, o išmaniosios savybės leis nuolat palaikyti ryšį. Stebėkite judėjimą, sekite širdies darbą, matykite išmaniuosius pranešimus bei išsamią treniruočių informaciją, VO2max įvertinimą ar Jūsų sportinės būklės amžių.

Subtili, stilinga ir išmani

Leiskite Vívosmart 3 apyrankei papildyti Jūsų stilių, neužgožiant jo. Plonytė ir nepastebima Vivosmart 3 apyrankė yra tikra subtilumo meistrė: josekranas veiks tik tuomet, kai jo Jums reikės. Tad kai jos nenaudosite, ekranas tiesiog pranyks ir jo nesimatys. Dėka visa to ir daugiau, ji bus puiki kompanionė būnant darbe, treniruočių salėje, paplūdimyje ir bet kur kitur.

Aktyvios gyvensenos sekimo asistentas

Dėka integruoto Elevate riešinio pulsometro, Vívosmart 3 turi puikų savybių rinkinį, su kuriuo galėsite geriau įvertinti savo sportinę būklę. Pavyzdžiui, tai yra Garmin pirmoji aktyvumo sekimo apyrankė, gebanti nustatyti VO2max rodiklį. Ji netgi gali įvertinti Jūsų sportinės būklės amžių, kurį laikui bėgant galėsite sumažinti tik tais sunkiomis ir reguliariomis treniruotėmis.

Patiriamo streso informacija visai dienai

Vivosmart 3 seks Jūsų širdies dūžį po dūžio bei fiksuos širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV), kurią galėsite pamatyti apyrankės ekrane Jums ilsintis ar sėdint. Jeigu kreivė pradės didėti, tai nurodo, jog Jūsų streso lygis didėja. Visa to priežastis gali būti bet koks fizinis ar emocinis veiksnys. Dėl to Vívosmart 3 padės lengviau atpažinti stresines situacijas, taip potencialiai išvengiant nemalonių akimirkų.

Automatinis aktyvumo sekimas

Vívosmart 3 apyrankė seks nueitus žingsnius, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvių minučių kiekį bei daugiau. Move IQ™ funkcija automatiškai atpažins tokias veiklas kaip vaikščiojimą, plaukimą, važiavimą dviračiu ir treniruotes su elipsiniais treniruokliais. Apyrankė netgi gali automatiškai įjungti vaikčiojimo arba bėgimo sporto režimą, tad Jums belieka atsikelti ir pradėti judėti, o vívosmart 3 užfiksuos Jūsų aktyvų gyvenimą. Ir kaip visada, visą detalią dienos treniruočių informaciją galėsite pamatyti nemokamoje Garmin Connect™ sistemoje.

Jūsų asmeninis skaitliukas

Puikios naujienos sportuojantiems sporto salėje, nuo šiol turėsite puikų kompanioną, kuris Jums padės skaičiuoti pakartojimus. Įjungus jėgos treniruočių režimą, vívosmart 3 apyrankė be bendros sportinės veiklos taip pat fiksuos pakartotus judesius ir serijas įskaitant ir poilsio laiką, tad užrašų knygutę galėsite palikti namie. Apyrankę sinchronizavus, visa treniruočių informacija bus automatiškai perkeliama į Garmin Connect sistemą, dar detalesniai analizei.

Išmanieji pranešimai ir išmanesnės savybės

Kad savo užimtame gyvenimo ritme viską suspėtumėte nuveikti, galėsite perskaityti naujus el. laiškus, trumpąsias žinutes ar socialinių tinklų pranešimus - tiesiog ant savo riešo. Kitos savybės padedančios palaikyti ryšį su pasauliu - automatiniai veiklų įkėlimai į Garmin Connect sistemą ir suderinamumas su TrueUp™, su kuria galėsite sinchronizuoti informaciją tarp skirtingų aktyvumo sekimo įrenginių. Su apyranke taip pat galėsite atrasti savo pamestą telefoną bei valdyti muzikos grotuvą.

Prisijunkite ir varžykitės

Stebėti savo veiklų ir pasiekimų informaciją yra ypač paprasta. vívosmart 3 apyrankė automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect, mūsų nemokama internetine bendruomenės sistema, kurioje galėsite stebėti savo progresą, prisijungti prie įvairių iššūkių ar dalintis pasiekimais socialiniuose tinkluose. Naudotis Garmin Connect yra paprasta ir visiškai nemokama, ją galite naudoti su kompiuteriu arba su išmaniuoju telefonu - atsisiuntus nemokamą Garmin Connect™ programėlę.

Daugiau informacijos rasite vaizdo įraše: