Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Genevo ONE LT PLUS M radarų detektorius

Genevo ONE LT PLUS M radarų detektorius

NEOLINE G-TECH X27 vaizdo registratorius veidrodyje

NEOLINE G-TECH X27 vaizdo registratorius veidrodyje

Genevo ONE LT M - Ekonominis variantas su Multiradarų aptikimu

549,00 €
Turime
SKU
01285455

*Garantija 24mėn ir nemokamas mūsų viso laiko aptarnavimas (atnaujinimo darbai)
*Lietuvos rinkai pritaikyta programinė versija. LT meniu, LT instrukcija, LT balsas.
*Nemokamas duombazės atnaujinimas (nemokama ir programa).
*Pardavimo metu mes atnaujiname į naujausią programinę versiją, atliekame filtrų ir programines korekcijas.
*Techniškai paruoštas naudojimui. Atliekame prieš parduodant visas adaptacijas mūsų rinkai.

Genevo LT One M - 2019 metų rudens naujiena. Šis detektorius kurtas atsižvelgiant į greičio matuoklių naujienas ir stengiantis išlaikyti draugiškesnę kainą lyginant su pačiais brangiausiais detektoriais. Tai yra supaprastinta flagmano Genevo LT One Plus M versija arba patobulinta bazinio detektoriaus Genevo LT One versija. Šis detektorius gali iš didžiausio atstumo aptikti naujausius Gatso ar Multaradar matuoklius, tačiau senesnių matuoklių (K ir Ka banga) aptikimo atstumas yra mažesnis. Jei ieškote optimalaus aukštos klasės detektoriaus, orientuoto į ateitį, naudojimui Lietuvoje ir Europoje, bet nenorite išlaidauti brangiausiam detektoriui - Genevo LT One M yra sukurtas galvojant apie Jus.

 

Kuo skiriasi Genevo LT One M ir Genevo LT One Plus M?

 

Genevo LT One M naudojasi dviejų kitų Genevo detektorių dalimis. K ir Ka banga pasiskolinta iš ekonominio LT One. O Gatso ir MR bangų gaudymas pasiskolintas iš flagmano LT One Plus M. Tikėtina, jog naujausius (būsimus) matuoklius LT One M aptiks puikiai, o senus K ir Ka bangos matuoklius (galimai nebe tokius populiarius) aptiks iš vidutiniško atstumo.

 

K banga: Vidutiniška (LT One M) - Geriausia (LT One Plus M)
Ka banga: Gera (LT One M) - Geriausia (LT One Plus M)
Multaradar: Geriausia (LT One M) - Geriausia (LT One Plus M)
Gatso: Geriausia (LT One M) - Geriausia (LT One Plus M)
Filtravimas: Labai geras (LT One M) - Geriausias (LT One Plus M)
GPS: Geriausia (LT One M) - Geriausia (LT One Plus M)

 

Kas yra Gatso ir MultaRadar CD/CT?

 

Gatso RT ir MultaRadar CD/CT yra naujoviški radarai, galintys vienu metu tiksliai matuoti kelių automobilių greitį keliose eismo juostose ir įvairiomis kryptimis. Lyginant su klasikiniais radarais, Gatso RT ir MultaRadar CD/CT spinduliuotė yra labai silpna ir antena minimaliai spinduliuoja į šonus. Šie radarai veikia visiems įprasta K banga, tačiau radijo bangų spinduliuotė yra unikali ir daugelio net ir aukštos klasės radarų detektorių filtrai palaiko Gatso ar Multaradar signalus klaidingais, tad tai sukelia sunkumų radarų detektoriams sėkmingai aptikti šiuos unikalius radarus iš saugaus atstumo. Gatso RT ir Multaradar CD/CT gali būti įrengti stacionariai įprastose fotoradarų dėžėse, pastatyti ant trikojo ar nepastebimai paslėpti nežymėtuose automobiliuose.

 

Kur yra naudojami Gatso ir MultaRadar CD/CT radarai?

 

 • Slovakija
 • Austrija
 • Lenkija
 • Nyderlandai
 • Belgija
 • Prancūzija
 • Ispanija
 • Portugalija
 • Lietuva
 • Latvija
 • Didžioji Britanija

 

Gatso RT ir Multaradar CD/CT radarai šiuo metu yra "ant bangos", todėl gali būti įrengti bet kuriuo metu bet kurioje valstybėje.

 

Tiksliausia GPS duombazė

 

Mūsų GPS duomenų bazę prižiūri didelis būrys entuziastų ir profesionalų iš visos Europos, todėl galime pasigirti tikslia ir dažnai atnaujinama duomenų baze, kuri veikia visoje Europoje. GPS duomenų bazę sudaro sektoriniai greičio matuokliai, stacionarūs fotoradarai ir raudonos šviesos kameros.

 

Pagrindinės Genevo LT One M savybės:

 

 • Mažiausias detektorius rinkoje
 • Malonus akiai raudonas ekranas
 • Populiariausių Lietuvos radarų gaudymo režimas
 • Klasikinių Europos radarų gaudymo režimas
 • Naujųjų Gatso RT3 ir RT4 radarų aptikimas
 • Didžiausias MultaRadar CD/CT aptikimo atstumas rinkoje
 • Neaptinkamas Radarų Detektorių Detektoriams
 • Legalus Lietuvoje
 • Labai geras filtravimas su pakankamai radarų gaudymo atstumu
 • Aklosios zonos sistemų filtras
 • Efektyvus miesto režimas
 • Tiksliausia fotoradarų duombazė, veikianti visoje Europoje
 • Informatyvūs pranešimai apie vidutinio greičio matavimo atkarpas
 • Pranešimai ir meniu lietuvių kalba
 • Intuityvus meniu valdymas
 • Itin paprastas detektoriaus ir GPS duombazės atnaujinimo procesas
 • Neriboti ir nemokami GPS duombazės atnaujinimai internetu
 • Neriboti ir nemokami programinės įrangos atnaujinimai internetu

SVARBU: Jei jūsų automobilio priekinis stiklas yra selektyvinis, liaudyje vadinamas "soliarinis" - turėkite omenyje, kad jis galimai slopina radio signalus, tad slopins ir greičio matuoklio radio signalą kuri ir aptinka greičio matuoklių detektoriai.

 

Genevo LT One M vaizdo medžiaga:

         

Ką dar vertėtų žinoti apie visus detektorius?

1- Melagingi pranešimai: Tai iš esmės pagrindinė problema, nes automatinės parduotuvių ir degalinių durys, automobilių autopilotų sistema Distronikai, aklos zonos radarai ir dar eilė sistemų dirba labai panašiais arba tais pačiais dažniais, kaip ir dalis policijos greičio matuoklių, ypač tai liečia Lietuvoje naudojamą Caddy kurio greičio matuoklio dažnis sutampa su kai kuriomis automatinių durų jutiklių sistemomis. Tad esminis menas ir prekės išdirbimas yra kuo didesnis dažnių iškarpymas, programavimas, filtravimo logoritmai ir t.t. siekiant, kad melagingų pranešimų būtų kuo mažiau. Vat būtent čia ir slypi visas esminis menas! Virš metų laiko intensyviai dirba prie Genevo detektorių programinės įrangos siekiant maksimaliai išfiltruoti melagingus pranešimus neprarandant jautrumo ir atstumo reaguojant į greičio matuoklius, tad galima tik pasigirti, kad Genevo bene vienintelis yra tiek daug pasiekęs šioje temoje. Todėl šis modelis turi ONE LT ženklinimą, kas nurodo individualų softą ir filtrų logoritmus skirtus Lietuvos rinkai. Tad net tie patys Genevo nupirkti iš Vokietijos ar kitos šalies rinkų (ko neretai atveža į pilką rinką) deja neveiks taip, kaip veikia ONE LT versijos Genevo detektoriai. Lietuviškos programinės įrangos ir nesurašysite, nes Update vyksta per serverius ir įrenginio Identifikavimo kodus. Genevo radarų detektoriai bene vieninteliai rinkoje gali pasigirti ~85% melagingų pranešimų išfiltravimu ir prarandant vos kelis procentus jautrumo, ypač tai liečia ONE LT PLUS ir ONE LT PLUS M modelius.

2 - Lazeriniai matuokliai: Ne taip ir senai spaudoje papsipylė pranešimai ar super naujos kartos lazerinius matuoklius kurie neva fiksuoja greitį net iš 2km. Tačiau gamintojo puslapyje aiškiai nurodyta, kad darbinis greičio matavimo atstumas maksimum 500 metrų, be to prie greičio fiksavimo reikia užfiksuoti ir mašinos numerius, kurie esant geram orui ir esant švariam automobiliui bus užfiksuoti tik iki 200-300 metrų. Tad visas 2km menas realybėje tampa 200-300 metrų. Nepaisant to, tai eilinis lazerinis matuoklis. Turbūt daugelis esate matę lazerio švieselę - tai siauras ir tikslus spinduliukas. Tad iš esmės tokiu principu dirba ir policijos greičio matuokliai - taikomės į plokštumą (numeriai/buferis) ir greitis pamatuotas. Tad supraskite teisingai, rankinis lazerinis matuoklis lyg pas kareivį snaiperinis šautuvas. Šuvis į jus - jūsų greitis pamatuotas. Ar detektorius praneša apie lazerinius matuoklius? Taip, tačiau tik tada, kada lazerio "švieselė"/signalas sieks ir patį detektorių. Jei nesieks - detektorius nematys lazerio, pranešimo nebus. Tad ar yra kas saugo nuo lazerinių greičio matuoklių? TAIP! Tačiau tik antiradarai, jie nėra leidžiami ir yra baudžiami, jei policijos patruliai juos aptiks mašinoje + bauda su konfiskacija. Tokios įrangos veikimas yra visai kitoks, nei radarų detektorių: jie fiksuoja lazerį, jums praneša apie matavimą, lazerio matuoklio darbą "užlaikys" iki kelių sekundžių, tad tiek laiko būsite apsaugoti. Kiek tai kainuoja? Apie 1500€, tačiau ši įranga neskirta dirbti su radio dažniais dirbančiais greičio matuokliais ką iš esmės pagrinde ir naudoja tik Lietuvos ir kitų šalių patruliai.

3 - Selelektyviniai stiklai: Liaudyje juos vadina Soliariniais, Ultravioletiniais ir t.t. tad fantazijos čia netrūksta :) Šiuos stiklus užsako pirkėjas kuomet renkasi naujos mašinos komplektaciją, tad analogiškas modelis gali būti su Selektyviniu stiklu, o kitas įprastu. Juos dažniau renkasi prabangios klasės savininkai arba minivenai. Šie stiklai skirti saugoti mašinos saloną nuo Ultravioletinių saulės spindulių, ko dėka Jūs kaip vairuotojas ilgose saulėtose kelionėse neįdegsite, gerokai mažiau salonas įkaista, tačiau šie stiklai turi ir kiaulystės dėsnį - jie slopina ne tik ultravioletą, tačiau ir visus radio bangos signalus. Gerokai silpniau veikia GSM telefono ryšys, sunkiai veikia GPS navigacijos dėl silpno signalo per priekinį stiklą, kiemo garažų/vartų pulteliai veikia tik iš arčiau ir t.t. Detektorius aptinka radio signalus - toks jo pagrindinis darbas, tačiau minėtas stiklas slopina radio signalus iš priekio. Verta paminėti, kad daug šalių turi kelių mokesčių sistemą kuri nuskaito mokesčius per radio modulį esantį mašinoje. Manome esate matę priklijuotas dėžutės prie priekinio lango viršaus - jos tam, kad pravažiuojant radio signalu kelių mokesčių skaitytuvas nustaitytų modulį, tad į tai atsižvelgė ir mašinų gamintojai. Neretai būna paliktas plotas kuris nėra padengtas selektyvine danga, dažniausiai per vidurį, netoli veidrodėlio. Tad šiuo klausimu turėtumėte kreiptis į savo mašinos atstovybę. Pagal VIN kodą pasakys komplektaciją ir koks priekinis stiklas, pasakys ir apie ne selektyvinį plotą jei tik apie tai vadybininkai žinos. Kaip atpažinti soliarinį selektyvini stiklą? - dažniausiai jei turi violetinį atspalvį, kartais ryškoką žalsvą, bet tai nėra 100proc garantuotas nustatymo būdas.

Genevo atnaujinimo svetainė: Adresas
Genevo atnaujinimo programa: Atsisiųsti

Genevo duomenų bazės ir programinis atnaujinimas:
1. Atsisiųskite atnaujinimų programėlę „Genevo Updater“
2. Paleiskite programėlę kompiuteryje (Windows)
3. Prijunkite prietaisą prie kompiuterio per USB jungtį (laidas yra komplekte)
4. Programėlėje spauskite „Download“ mygtuką. Vyks prietaiso atnaujinimas (apie 1-3 minutes)
5. Pasibaigus atnaujinimui spauskite, „OK“ ir „Exit“.
6. Įrenginys atnaujintas ir paruoštas naudojimui.
7. Atnaujinimus rekomenduojame atlikti kas 1-3 mėn.