Facebook Pixel
Sandberg Solar Charger 40W

Sulankstoma saulės panelė - įkroviklis, 120W

Sandberg Saver Powerbank 20000

Baseus Bipow Digital Display Power Bank 30000mAh 15W

Modecom FreeWAY SX 7.3 IPS GPS navigacija

Įprasta kaina 155,00 € Special Price 145,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
FreeWAY SX 7.3 IPS

Jautrus jutiklinis ekranas. Veikia kaip išmanusis telefonas.

Navigacijoje įmontuotas jautrus jutiklinis ekranas. Tai reiškia, kad ekranas veikia palietus jį pirštu, o ne rašikliu. Jutiklinio ekrano naudojimas gerokai supaprastina naudojimąsi navigacija - norint įvesti norimą maršrutą, nereikia ieškoti rašiklio. Dirbate taip pat, kaip ir naudodamiesi išmaniuoju telefonu.

Didelis, aiškus 7 colių ekranas

"FreeWAY SX 7.3 IPS" skiriamasis bruožas - 7 colių IPS ekranas. Geresnės spalvos, platesni žiūrėjimo kampai, ryškesni vaizdai - visa tai palengvina naudojimąsi navigacija. IPS ekranas reiškia geresnį įskaitomumą net ir tokiais kampais, kurie nėra įmanomi kituose įrenginiuose.

Stogelis nuo saulės

Navigacija puikiai veikia, ypač mikroautobusuose, mikroautobusuose, sunkvežimiuose ir kt. Didelis ir ryškus ekranas leidžia tiksliai sekti nubrėžtą maršrutą net ir saulėtą dieną. Apsauginis skydelis nuo saulės suteikia papildomą apsaugą nuo akinančių saulės spindulių.

Galingas "Mstar MSB2531" 800 MHz procesorius

MODECOM FreeWAY SX 7.3 IPS yra navigacijos įrenginys su aukštos klasės komponentais. Jame įmontuotas galingas ir modernus Mstar MSB2531 800MHZ procesorius, pasižymintis mažomis energijos sąnaudomis ir dideliu efektyvumu, kad būtų galima greitai apskaičiuoti ir sekti maršrutą. Procesorius bendradarbiauja su programine įranga, kad užtikrintų sklandų veikimą, taip pat leidžia naudotis įrenginio siūlomais daugialypės terpės sprendimais.

512 MB RAM

Šiuolaikinei programinei įrangai reikia pažangių ir patikimų įrenginio komponentų. Navigacijoje įrengta 512 megabaitų operatyviosios atminties, o tai reiškia greitesnį ir stabilesnį navigacijos programų veikimą.

Multimedija arba... patogumas

Navigacija gali būti naudinga ne tik maršruto parinkimui. Dėl savo funkcijų ji puikiai tiks ir kaip prietaisas filmams ar muzikai leisti. Naudodamiesi šiomis funkcijomis rodysite filmą savo bendrakeleiviams, be to, per "Bluetooth" prie jos galite prijungti kitus įrenginius. Kartu su FM siųstuvo funkcija visi automobilio garsiakalbiai gali groti muziką ir transliuoti pranešimus tiesiai iš navigacijos.


SAVYBĖS:

Procesorius Mstar MSB2531 800MHZ
Vidinė atmintis 8GB
RAM 512 MB RAM
Ekranas Didelės raiškos jutiklinis 7“ IPS LCD ekranas
Rezoliucija 800 x 480 px
Garsiakalbis Integruotas
Operacinė sistema Windows CE 6.0 operacinė Sistema
Video MP4/ASF/WMV/AVI/DIVX/XVID
Bluetooth  Yra
FM siųstuvas Yra
Navigacijos programa Įrašyta iGo Primo naujausia versija
Jungtys 3.5mm lizdas, MicroSD / SDHC, Mini USB 2.0 MINI USB. AV IN
Skydelis nuo saulės Yra
Garantija 24 mėn.