Facebook Pixel

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

Kokybiškų prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis. Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis (nuotolinė sutartis) ir dėl to negali prieš sudarant sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti teikiamų paslaugų pobūdį, jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar grąžinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių.

 

INTERNETU ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 dienų jei:

 • grąžinama prekė yra originalioje, tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
 • prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė yra tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;
 • grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas

 

Kokybiškos prekės, kurios negali būti grąžinamos:

 • prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo);
 • prekės, kurios buvo užsakytos pagal individualų pageidavimą;
 • dovanų kuponai;
 • kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 

Grąžinamą prekę reikia pristatyti mums:

 • Kirtimų g. 47, Vilnius, LT-02244
 • V. Krėvės pr. 97-1, Kaunas, LT-50369

 

Grąžinant kokybiškas prekes, visos su prekės grąžinimu susijusios transporto išlaidos tenka Pirkėjui. Grąžindamas prekę, Pirkėjas privalo pasirūpinti tinkamu ir saugiu siuntimui grąžinamos prekės įpakavimu. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos.

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Mokėjimas Pirkėjui grąžinamas tik gavus iš jo grąžintas prekes. Pinigai grąžinami per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo - pardavimo sutarties atsisakymą gavimo.

 

PREKIŲ ĮSIGYTŲ FIZINĖSE PARDUOTUVĖSE GRĄŽINIMAS

Prekės keičiamos ir grąžinamos prekės pirkimo vietoje, kreipiantis būtina turėti prekės įsigijimo čekį. Grąžinti galima ne visas prekes.

Išsamų negrąžinamų prekių sąrašą rasite „Mažmeninės prekybos taisyklėse".