Facebook Pixel

PSS Progressive Safe System montavimas transportui vykstančiam į Londoną

 

Profesionaliai montuojame PSS Progressive Safe System Jūsų sunkiasvorėms transporto priemonėms, vykstančioms į Londoną. Užtikrinkite saugų važiavimą ir atitiktį naujiems saugumo reikalavimams su mūsų patyrusių specialistų paslaugomis.

APIE

Nuo 2024 m. spalio mėn. TfL (Transport for London) keičia reikalavimą transporto priemonėms, įvažiuojančioms į Londono zoną. Transporto priemonėms, viršijančioms 12t keliamosios masės ir įvažiuojančioms į Londono teritoriją reikės saugos leidimo, kad būtų išvengta 550 svarų sterlingų baudos (kiekvieną kartą įvažiuojant į Londoną). Visi anksčiau išduoti leidimai nustos galioti 2024.10.28 dieną, o naujiems leidimams gauti reikalinga įranga atitinkanti DVS 2 standartą, ši įranga nuo šiol bus vadinama Progressive Safe System (PSS).

DVS 2 reikalavimai:
Sistemos taikymo sritis plečiasi, todėl vis daugiau transporto priemonių reikės įrengti papildomą saugos įrangą.

  • 1 ir 2 žvaigždutėmis įvertintoms transporto priemonėms dabar reikės papildomos įrangos, o anksčiau tai buvo taikoma tik 0 žvaigždučių turinčiam transportui.
  • Transporto priemones, kuriuose šiuo metu sumontuotos DVS saugos sistemos, reikės atnaujinti į progresyvią saugią sistemą (PSS).
  • Transporto priemonėms, kurių įvertinimas žvaigždutėmis yra nuo 0 iki 2 žvaigždučių, reikės pateikti paraišką dėl naujo saugos leidimo pagal DVS II etapą, paraiškos bus priimamos po 2024 m. birželio mėn. 21 dienos.
  • Paraiškų teikimo procesas pagal naująją sistemą yra beveik toks pat. Operatoriai turi pateikti savo transporto priemonių nuotraukas ir deklaraciją jog jų transportas atitinka reikalavimus.

PASLAUGĄ TEIKIAME VISOJE LIETUVOJE:

  • Vilniuje Kirtimų g. 47, LT-02244  / ☎ +370 526 03146
  • Kaune V. Krėvės pr. 97-1, LT-50369  / ☎ +370 373 73320
  • Pagal susitarimą vykstame į kitus Lietuvos miestus. Atvykimo kaina apskaičiuojama pagal faktinį atstumą. 

PASLAUGAI BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. 

Norite pasikonsultuoti? Susisiekite el. paštu info@rrs.lt , telefonu ar atvykę į mūsų fizines parduotuves ir kartu rasime Jums tinkamiausią sprendimą! 

 

PASLAUGA PASLAUGOS KAINA 
Montavimo darbai nuo 249,00 €

Kainos nurodytos su PVM. Įranga į paslaugų kaina nėra įskaičiuota.