Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Ryšio įranga motociklui Sena 20S EVO DUAL

Ryšio įranga motociklui Sena 20S EVO DUAL

Sena 3S ryšio priemonė atviram šalmui

Regular Price 109,00 € Akcija 89,00 €
Turime
SKU
3S-B

Sena 3S laisvų rankų įranga motociklininkams (1 vnt.)

Sena 3S bluetooth bei intercom ryšio sistema skirta motorolerių bei motociklų vairuotojams. Paprastas, tačiau patikrintas sprendimas motociklininkų sąvininkams palaikyti ryšį kelyje. Ši sistema ne tik užtikrins kokybišką garsą, bet ir leis susikalbėti su iki 200 m. nutolusiais draugais.

Kokybė


Paprasto, tačiau patogaus dizaino 3S sistema užtikrina aukštą garso kokybę. Įranga palaiko bluetooth 3.0 versiją bei leidžia bendrauti ne tik su kitais motociklininkais, bet tuo pačiu metu klausytis muzikos, priimti telefono skambučius ir klausytis GPS navigatoriaus instrukcijų.

Pajungimas bei valdymas


Sena 3S sistemą instaliuosite itin greitai. Vientisas prietaiso dizainas sukonstruotas taip, kad norint jį pritvirtinti nekiltų jokių klausimų. Pačioje sistemoje yra integruoti mikrofonai bei garsiakalbis, o sistemai naudotis galėsite vos dviejų mygtukų pagalba. Jų pagalba galėsite sustabdyti muzikos takelį, atsuktį ar praleisti norimą dainą bei reguliuoti garso lygį kiekviename garsiakalbyje.

Garsas

Motociklai nėra tyliausia susisiekimo priemonė, todėl sena skyrė daug dėmesio užtikrindama pačią geriausią garso kokybę. Naudodamiesi Sena 3S laisvų rankų įranga yra aprūpinta triukšmo slopinimo sistema, kuria naudodamiesi negirdėsite variklio, gatvės, vėjo ar kito pašalinio triukšmo. Visiškai įkrovus šią įrangą galėsite kalbėtis net 8 val., o budėjimo režimu jį gali veikti net 7 d.

Atnaujinimai


Visi registruoti Sena įrangos naudotojai gauna prisijungimą prie nemokamų programinės įrangos atnaujinimų. Ši galimybė užtikrins, kad jūsų 3S sistema visada turės sparčiausią bei naujausią programinę įrangą.

Specifikacijos
Kalbėjimo trukmė 8 val.
Budėjimo režimas 7 d.
Darbinė temperatūra -10˚C — 55˚C
Dydis Garsiakalbis 39.9 mm x 39.9 mm x 11.3 mm
Mikrofono ilgis 180 mm
Valdymo pultelis 65.1 mm x 11.7 mm x 12.4 mm
Svoris 3S-B: 64 g.

3S-W: 50 g.

3S-WB: 63 g.

Bluetooth Headset Profile (HSP)

Hands-Free Profile (HFP)

Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)

Audio Video Remote Control Profile (AVRCP)

Bluetooth 3.0

Intercom atstumas Atviroje erdvėje iki 200 m.
Garsas Triukšmo bei vėjo slopintuvas
Įmontuotas SBC Codec
48 kHz (DAC)
Baterijos įkrovimo laikas 2.5 val.
Baterijos tipas Ličio polimerų
Sertifikatai CE, FCC, IC