Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Sena 30K SINGLE motociklų ryšio įranga

Sena 30K SINGLE motociklų ryšio įranga

Ausinės uždaram šalmui TEAM racijoms

Ausinės uždaram šalmui TEAM racijoms

SENA 3S ryšio įranga uždaram šalmui

Regular Price 109,00 € Akcija 89,00 €
Turime
SKU
1470851

Geriausias pasirinkimas motociklo keleiviui ir vairtuotojui! 

Komplekte 1 vnt. 

SENA 3S Bluetooth bei Intercom ryšio sistema skirta motorolerių bei motociklų vairuotojams. Paprastas, tačiau patikrintas sprendimas motociklininkų sąvininkams palaikyti ryšį kelyje. Ši sistema ne tik užtikrins kokybišką garsą, bet ir leis susikalbėti su iki 200 m. nutolusiais draugais.

Kokybė

Paprasto, tačiau patogaus dizaino 3S sistema užtikrina aukštą garso kokybę. Įranga palaiko bluetooth 3.0 versiją bei leidžia bendrauti ne tik su kitais motociklininkais, bet tuo pačiu metu klausytis muzikos, priimti telefono skambučius ir klausytis GPS navigatoriaus instrukcijų.

Pajungimas bei valdymas


Sena 3S sistemą instaliuosite itin greitai. Vientisas prietaiso dizainas sukonstruotas taip, kad norint jį pritvirtinti nekiltų jokių klausimų. Pačioje sistemoje yra integruoti mikrofonai bei garsiakalbis, o sistemai naudotis galėsite vos dviejų mygtukų pagalba. Jų pagalba galėsite sustabdyti muzikos takelį, atsukti ar praleisti norimą dainą bei reguliuoti garso lygį kiekviename garsiakalbyje.

Garsas

Motociklai nėra tyliausia susisiekimo priemonė, todėl SENA skyrė daug dėmesio užtikrindama pačią geriausią garso kokybę. Naudodamiesi Sena 3S laisvų rankų įrangą, būsite aprūpinti triukšmo slopinimo sistema, kurios dėka negirdėsite variklio, gatvės, vėjo ar kito keliamo triukšmo. Visiškai įkrovus šią įrangą galėsite kalbėtis net 8 val., o budėjimo režimu jį gali veikti net 7 dienas. 

Atnaujinimai

Visi registruoti Sena įrangos naudotojai gauna prisijungimą prie nemokamų programinės įrangos atnaujinimų. Ši galimybė užtikrins, kad jūsų 3S sistema visada turėtų sparčiausią bei naujausią programinę įrangą.

Specifikacijos:

Kalbėjimo trukmė 8 val.
Budėjimo režimas 7 d.
Darbinė temperatūra -10˚C — 55˚C
Dydis Garsiakalbis 39.9 mm x 39.9 mm x 11.3 mm
Mikrofono ilgis 180 mm
Valdymo pultelis 65.1 mm x 11.7 mm x 12.4 mm
Svoris 3S-B: 64 g. 

3S-W: 50 g.

3S-WB: 63 g.

Bluetooth Headset Profile (HSP)

Hands-Free Profile (HFP)

Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)

Audio Video Remote Control Profile (AVRCP)

Bluetooth 3.0

Intercom atstumas Atviroje erdvėje iki 200 m.
Garsas Triukšmo bei vėjo slopintuvas
Įmontuotas SBC Codec
48 kHz (DAC)
Baterijos įkrovimo laikas 2.5 val.
Baterijos tipas Ličio polimerų
Sertifikatai CE, FCC, IC