Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin Pedalų ritmo sensorius 010-12844-00

Garmin Pedalų ritmo sensorius 010-12844-00

Garmin Edge 1030 Plus GPS dviračių kompiuteris

Garmin Edge 1030 Plus GPS dviračių kompiuteris

Garmin Greičio + Pedalų ritmo sensoriai 010-12845-00

63,00 €
Turime
SKU
010-12845-00

Stebėkite kaip greitai važiuojate ir minate pedalus, su šiais lengvai įdiegiamais belaidžiais jutikliais. Paprasčiausiai pritvirtinkite jutiklius prie savo dviračio ir važiuokite, nereikia jokių papildomų magnetų. Jutikliai uždedami labai paprastai ir gali būti nesunkiai keičiami tarp kitų dviračių.

Pedalažo jutiklis tvirtinasi prie bet kokio dydžio dviračio švaistiklių ir matuoja kiek kartų per minutę apsukot pedalus (RPM).

Greičio jutiklis tvirtinasi prie bet kurio rato stebulės ir automatiškai kalibruojasi su jūsų Edge® kompiuteriu, visados suteikiant tikslią greičio ir nuvažiuoto atstumo informaciją, tiek treniruojantis namie, tiek lauke.

At a Glance

Naudodami ANT+® ir BLUETOOTH® Low Energy technologijas, siųskite tiesiogininius atstumo ir kadencijos duomenis į suderinamas mprogramėles ar įrenginius.

Su abiem šiais jutikliais patobulinsite savo važiavimo įgūdžius ir galėsite įvertinti savo rezultatus lyginant su geriausiais šios srities specialistais.