Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
SUUNTO SPARTAN SPORT HR laikrodis

SUUNTO SPARTAN SPORT HR laikrodis

SUUNTO Traverse Alpha laikrodis

379,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
sunto1452

Puikus laikrodis sportuojančiam ir aktyviai laiką gamtoje leidžiančiam džentelmenui!

Gali tapti puikia dovana!


PAGRINDINĖS LAIKRODŽIO SAVYBĖS

 • Žygių, žvejybos ir medžioklės režimai

 • Saulėtekio-saulėlydžio laikai

 • 100m atsparumas vandeniui

 • Konkretūs žvejybos ir medžioklės POI tipai

 • Mėnulio fazių ir mėnulio tekėjimo-nusileidimo laikai

 • Automatinis taikinio aptikimas

 • Raudonas apšvietimas, suderinami naktinio matymo akiniai

 • GPS ir GLONASS maršruto navigacija

 • Įrašyto maršruto peržiūra realiu laiku

 • Greičio, atstumo ir altitudės sekimas

 • Maršruto planavimas su topografiniais Movescount.com žemėlapiais

 • Maršruto peržiūra ir altitudės aprašymas laikrodyje

 • Altitudė (FusedAlti™)

 • Orų sekimas ir audros aliarmas

 • Kompasas

 • Apšvietimas

 • Vibracijų aliarmas

 • GPS laiko atnaujinimas

 • Dienos, savaitės, mėnesio ar metų veiklos sekimas - žingsniai ir kalorijos

 • Mobilaus ryšio pranešimai

 • Suderinamas su Suunto Movescount programėle (iOS ir Android)


Lauko sąlygoms pritaikytas laikrodis su GPS/GLONNAS ir universaliomis navigavimo funkcijomis, skirtas naudoti žvejojant ar medžiojant.

Drąsiai į dar nelankytas vietas

Suunto Travese Alpha sujungia stiprią kokybę ir pilną komplektą funkcijų skirtų aktyviam laisvalaikiui lauko sąlygomis. Tai yra Jūsų vadovas gamtoje, išlaikantis Jus teisingame kelyje su GPS/GLONASS navigacija. Konkrečiai žvejybai ir medžioklei pritaikytos funkcijos suteikia naudingų įrankų jūsų veiklai, tokių kaip mėnulio fazių kalendorius, taikinio aptikimo, perspėjimo apie saulėtekį funkcijas, orų pokyčius ir raudoną apšvietimą tamsiuoju paros metu. 

Smalsumas skatina mus keliauti ir atrasti naujas vietas, bet nusukti nuo visų praminto tako traukia tik būnant tikriems, kad rasime kelią. Movescount pateikiami topografiniai žemėlapiai bei Suunto Traverse prietaise esanti GPS ir GLONASS (bus atnaujinta po poros mėnesių) navigacija padės planuoti žygius ir nepasiklysti laukinėje gamtoje. Automatinis nukeliauto maršruto įsiminimas užtikrina galimybę prireikus grįžti atgal tuo pačiu keliu. Tvirtas ir talpų akumuliatorių turintis Suunto Traverse leis keliauti po naujas vietas valandų valandas.

Išsukimas iš praminto tako – tai ne tik žmogaus nepaliestos gamtos atradimas, bet ir vidinė kelionė į save. Atsikratykite dvejonių, leiskite pasitikėjimui savimi išstumti netikrumą, o neryžtingumą tepakeičia sėkmės džiaugsmas. Gamtoje patiriami nuotykiai palieka neišdildomų įspūdžių.

Suunto Traverse yra idealus palydovas keliaujant po laukinę gamtą. Suplanuokite savo maršrutą Movescount.com portale naudodamiesi topografiniais žemėlapiais, o jo laikytis padės GPS navigacija. Talpus Suunto Traverse akumuliatorius neišsikraus valanda po valandos.

Planuokite savo išvykas patys arba pasinaudokite Movescount esančiais jau paruoštais maršrutais naudodamiesi išsamiais topografiniais žemėlapiais, kuriuose yra ir reljefo duomenys, praversiantys keliaujant po gamtą pėsčiomis ar užsiimant kita aktyvia veikla lauke. Movescount pateikiama aukščio diagrama suteikia galimybę dar planuojant maršrutus pasirinkti optimalų statumą ar nuolydį. Tereikia įsikelti maršrutą į laikrodį ir jau galima leistis į naujas vietas!

Patikima navigacija

Tiksli buvimo vietos informacija yra labai svarbi kelionės saugumui ir malonumui. Suunto Traverse padeda nenuklysti nuo susiplanuoto maršruto. Esminiai statistiniai duomenys (pavyzdžiui, nuotolis ir aukštis) leis įvertinti, kaip sekasi keliauti. Keliaujant galima išsaugoti dominančias vietas, o prireikus grįžti tuo pačiu maršrutu, nes buvimo vietos informacija įrašinėjama reguliariai ir automatiškai. O skaitmeninis kompasas leidžia greitai susiorientuoti nežinomoje vietovėje.

Galia ir tikslumas

Greičiui ir buvimo vietai nustatyti Suunto Traverse naudojamos ir GPS ir GLONASS palydovinės navigacijos sistemos. Aukštis, vertikalusis greitis ir bendras pakilimas matuojami naudojant FusedAlti funkciją, kurioje atmosferos slėgio informacija derinama su palydovine aukščio informacija. Įrašinėjant nuotykius gamtoje Suunto Traverse akumuliatorius veikia iki 100 valandų.

Orų prognozė ir šviesusis paros metas

Atmosferos sąlygų prognozėje numatomi orų pokyčiai, o įspėjimo apie audrą funkcija praneša, kai jau metas ieškotis pastogės. Saulėtekio ir saulėlydžio laikai nurodo, kiek truks šviesusis paros metas. Sutemus foninis apšvietimas leis prietaisą naudoti kaip žibintuvėlį ieškant savo reikmenų arba skaitant žemėlapį.

Dėmesys nuotykiams, ne prietaisui

Suunto Traverse paprasta naudoti, prieiga prie pagrindinių jo funkcijų yra sparti, todėl dėmesį galima sutelkti į nuotykius. Dominančios vietos pažymimos vienu mygtuko spustelėjimu. Keliaujant galima greitai peržiūrėti įvairią aktualią informaciją. Vibraciniai priminimai yra juntami, nors ir labai tylūs.

Tvirtos konstrukcijos prietaisas, pagamintas Suomijoje

Suunto Traverse laikrodžiai kuriami, išbandomi ir rankomis surenkami Suomijoje. Jie atsparūs vandeniui iki 100 m.  Dėl kompozito korpuso prietaisas yra lengvas, o nerūdijančio plieno žiedas saugo įgilintą ekraną.

Laikrodis kasdieniam naudojimui

Traverse sukurtas naudoti gamtoje, tačiau dėl šiuolaikiškos išvaizdos ir universalių funkcijų jį tinka segėti ir kasdieniams nuotykiams. GPS laiko tikslinimas ir automatinis laiko keitimas leis visur būti laiku. Galima stebėti, kiek žingsnių padaroma ir kiek kalorijų sudeginama per dieną. Iš išmaniojo telefono į šį laikrodį gali būti perduodami visi įeinantys skambučiai, SMS ir į ekraną siunčiami pranešimai. Laikrodžio nustatymus galima keisti pagal savo poreikius Movescount paskyroje arba iOS ir Android skirtoje Movescount programėlėje.

Išsaugoti nuotykiai smagiems prisiminimams

Grįžus į stovyklavietę arba namo ir turint laikrodyje įrašytą dienos kelionę, metas belaidžiu ryšiu perkelti duomenis į Movescount naudojantis iOS ir Android skirta Movescount programėle. Programėlė ne tik pateikia duomenis apie kelionę – ji suteikia galimybę savo nuotykius paversti Suunto filmuku – maršruto vizualizacija trimačiame žemėlapyje su esminiais duomenimis. Filmuke vaizduojamą kelionę galima pagyvinti nuotraukomis. Patirtus nuotykius bus galima smagiai prisiminti pasidalijus jais su draugais SuuntoMovie YouTube kanale, per Movescount arba pamėgtuose socialiniuose tinkluose.

Dalijimasis patirtimis

Movescount suteikia galimybę dalintis pamėgtais maršrutais su kitais ir gauti patarimų naujiems maršrutams. Movescount svetainėje ir programėlėje galima sekti savo draugų veiklos naujienas bei leisti draugams stebėti paties keliones.

Specifikacija:


STIKLIUKAS : safyrinis krištolas

KORPUSAS : kompozitas

BATERIJOS TRUKMĖ ĮJUNGUS GPS : 10, 15, 100 h

ALTIMETRAS : nuo -500 iki 9999 m

BAROMETRAS : +

KOMPASAS : +

ATSPARUMAS VANDENIUI : 100m

APŠVIETIMAS : +

ŠIRDIES DARBO MATAVIMAS : +

ŠIRDIES DARBO DIRŽAS : Bluetooth Smart ( įsigyjamas atskirai )

MOVESCOUNT.COM : +

IŠMATAVIMAI : 50 x 50 x 15 mm

SVORIS : 75 g