Facebook Pixel
010-12932-00

Garmin silikoninė apyrankė (18 mm) 010-12932-0F

Thinkware F200 PRO FHD vaizdo registratorius

Thinkware F70 FHD vaizdo registratorius

Thinkware U1000 2CH vaizdo registratorius 4K

Įprasta kaina 499,00 € Special Price 429,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
U1000 2CH

 

4 kartus daugiau pikselių nei Full HD ir platus 150º matymo kampas, dabar kelyje galėsite matyti kiekvieną smulkmeną.

DINAMIŠKAS 2K VAIZDAS 60 KADRŲ PER SEKUNDĘ GREIČIU

U1000 taip pat palaiko 2K QHD įrašymą 60 kadrų per sekundę sparta. Didelis kadrų dažnis užtikrina sklandesnį ir ryškesnį vaizdą.

156º 2K QHD GALINIO VAIZDO ĮRAŠYMAS

NHTSA duomenimis, susidūrimas iš galo sudaro beveik 1/3 visų avarijų. Dėl 156 laipsnių plataus vaizdo kampo galite būti apsaugoti nuo eismo įvykių neigimo.

NAUJOS KARTOS ENERGIJOS TAUPYMAS 2.0

Energijos taupymas 2.0 - tai revoliucinis stovėjimo režimo patobulinimas. Labai sumažinus elektros energijos suvartojimą, vaizdo registratoriaus kamera budės iki 24 dienų / 576 valandų. Aptikus smūgį, vaizdo registratorius pabunda per sekundę ir įrašinėja 20 sekundžių laikotarpį.

U1000 Energiją taupantis 2.0 budėjimo laikas:

* Pagal 4500 mAH akumuliatorių (BAB-50)
* Kintamieji: Temperatūra, akumuliatoriaus efektyvumas pagal naudojimo laiką ir srovės pokytis po aptikimo

Kai radaras aptinka judantį objektą, esantį diapazone, energijos taupymo režimas išsijungia ir vaizdo registratorius pasiruošia įrašyti smūgį. Jei per 30 sekundžių bus aptiktas smūgis, vaizdo registratorius išsaugos 20 sekundžių vaizdo įrašą prieš ir po smūgio.Jei per kitas 30 sekundžių nebus aptiktas joks smūgis, vaizdo registratorius automatiškai persijungs atgal į energijos taupymo režimą.

* Radariniam judesio aptikimui reikia papildomo radaro modulio, jis įjungiamas tik energijos taupymo režimu.
* Galima aptikti sedano ar didesnio dydžio transporto priemonę.
* Dėl itin aukšto dažnio spinduliuotės pobūdžio atstumas ir aptikimo laipsnis gali skirtis.
* Ne kiekvienas objektas gali būti aptiktas.
* Metalinis objektas gali sukelti radaro aptikimo sutrikimų.

SUPERINIS NAKTINIS MATYMAS 2.0

Vaizdo įrašai, įrašyti prasto apšvietimo aplinkoje, pavyzdžiui, tamsiose alėjose ar automobilių stovėjimo aikštelėse, gali būti neaiškūs ir sunkiai atpažįstami. U1000 naudoja vaizdo signalų apdorojimo (ISP) technologiją, kad bet kokioje situacijoje - važiuojant ar stovint - būtų įrašytas aiškus ir detalus vaizdo įrašas.

Geriausias SONY duetas pagerina vaizdą prastai apšviestoje aplinkoje, kartu su moderniausiu Thinkware vaizdo signalų apdorojimu.

THINKWARE CLOUD 2.0

Stebėkite, kas vyksta realiuoju laiku. Nuotoliniu būdu stebėkite savo transporto priemonę mobiliuoju įrenginiu.

* Tiesioginė peržiūra: Iki 300 minučių per mėnesį (iš naujo nustatomas kiekvieną 1 mėnesio dieną)
THINKWARE CLOUD naudoja jūsų išmaniojo telefono duomenų ryšį pranešimams siųsti ir gauti. Gali būti taikomi operatoriaus mokesčiai. Norint naudotis THINKWARE CLOUD funkcijomis, reikės mobiliojo ryšio su duomenų perdavimo planu.

GEO ZONOS

Geo zonos leidžia vairuotojams nuolat pranešti apie transporto priemonės buvimo vietą. Jei jūsų transporto priemonė išvažiuoja iš tam tikros radikaliai apibrėžtos teritorijos, U1000 mobilioji programėle atsiųs jums pranešimąTHINKWARE CLOUD aplikacijoje. Tai praktiška funkcija tėvams, automobilių nuomos bendrovėms ir automobilių parko valdymui. Spindulį galima nustatyti įvedant adresą arba naudojant pin point mobiliojoje programėlėje. Galite nustatyti 20 skirtingų vietų, kurių dydis yra nuo 100 m iki 600 km.

TRANSPORTO PRIEMONĖS BUVIMO VIETA

Funkcija Locate Vehicle padės vairuotojams rasti dabartinę transporto priemonės buvimo vietą, kas 10 sekundžių atnaujinant informaciją. Google žemėlapyje bus rodoma dabartinė buvimo vieta, greitis ir kryptis.

PRANEŠIMAI APIE STIPRŲ POVEIKĮ

Avarijos atveju įspėjimo funkcija gali padėti vairuotojui pranešti kitiems apie avarinę situaciją, kai vairuotojas nėra tinkamos būsenos, kad galėtų pats tai padaryti. Tuomet šeima arba automobilio savininkas gali nuotoliniu būdu patikrinti situaciją iš savo buvimo vietos. Kai važiuojant automobilis patiria smūgį, kurio G jėgos lygis didesnis nei 3G arba 4G, vaizdo registratorius automatiškai išsiųs pranešimą apie smūgį į naudotojo išmanųjį telefoną, prisijungusį prie THINKWARE CLOUD programėlės. THINKWARE CLOUD serveryje taip pat išsaugomas 20 sekundžių incidento vaizdo įrašas (10 sekundžių iki ir po incidento), o naudotojui siunčiamas vaizdo įrašo pranešimas, kurį vėliau galima patikrinti ir atsisiųsti iš programėlės.

* Pranešimo apie stiprų poveikį vaizdo įrašas: Iki 100 atsisiuntimų per mėnesį (iš naujo nustatomas kiekvieną 1 mėnesio dieną)
** Išsaugant 20 sekundžių pirmojo smūgio failą, naujų vaizdo įrašų įrašyti negalima.
*** Aptikus antrą ar trečią smūgį, į naudotojo išmanųjį telefoną išsiunčiamas papildomas stumiamasis pranešimas apie smūgį.
Ir jei šie smūgiai yra per 10 sekundžių nuo pirmojo smūgio, juos galima matyti likusiose pirmojo smūgio failo sekundėse
(pvz., jei antrasis smūgis aptiktas praėjus 2 sekundėms nuo pirmojo smūgio, antrojo smūgio vaizdo įrašo trukmė yra 8 sekundės).
**** talpa vienam naudotojui: 520 MB - bus įkeliami 66 MB dydžio stipraus smūgio vaizdo įrašai. (7 įkėlimai 1CH atveju arba 3 įkėlimai 2CH atveju),
***** Kai talpa viršijama: Seniausi failai ištrinami ir perrašomi naujais vaizdo įrašais.
****** Paslaugos elgsena ir perdavimas gali skirtis priklausomai nuo serverio aplinkos ir jūsų mobiliųjų duomenų.

LAIKO TARPSNIS

Ilgai nepertraukiamai įrašinėjant svarbūs įrašai ir vaizdai gali būti ištrinti dėl nepakankamos atminties vietos, ypač standartinio stovėjimo įrašymo režimu, kai reikia daug atminties 15-30 kadrų per sekundę išsaugojimui. Laiko intervalų režimas U1000 įrašo 2 kadrus per sekundę, taip sumažindamas vaizdo failo dydį. Tai leidžia vaizdo įrašus stovėjimo režimu tęsti iki 16 kartų ilgiau nei kitiems vaizdo registratoriams. 

*Parkavimo įrašymo režimą galima įjungti sumontavus U1000 su specialiu parkavimo rėžimo kabeliu. 

ĮSPĖJIMAI

U1000 vidinis GPS užtikrina tikslią informaciją apie buvimo vietą, o saugos kameros įspėjimo funkcija nuolat įspėja vairuotoją apie raudoną šviesoforo signalą ir eismo priežiūros kameras. Ugdykite saugaus vairavimo įpročius su THINKWARE DASH CAM.

SAUGUMO ĮSPĖJIMAI

THINKWARE DASH CAM U1000 turi įspėjimo apie nukrypimą nuo kelio juostos sistemą (LDWS), priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCWS), miesto priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (uFCWS) ir įspėjimo apie priekinės transporto priemonės pajudėjimo iš vietos sistema (FVDW), kad būtų užtikrintas vairuotojo saugumas įspėjant jį balsu.

 • Įspėjimo apie nukrypimą nuo kelio juostos sistema (LDWS). Mieguistas ar išsiblaškęs vairavimas labai padidina avarijos kelyje tikimybę. Įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema įspėja vairuotoją, kai automobilis išvažiuoja iš eismo juostos didesniu nei 50 km/val. greičiu.
 • Didelio greičio / miesto priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCWS / uFCWS). Avarijų galima išvengti išlaikant saugų atstumą. U1000 įrengta įspėjimo apie pavojų kelyje sistema realiu laiku apskaičiuoja atstumą tarp jūsų automobilio ir priešais važiuojančios transporto priemonės, važiuojant didesniu nei 30 km/val. greitkeliu arba važiuojant mažesniu nei 30 km/h greičiu judriame mieste, ir, priklausomai nuo susidūrimo pavojaus, pateikia vairuotojui 3 lygių išankstinį įspėjimą.

 • Įspėjimas apie priekinės transporto priemonės pajudėjimą iš vietos (FVDW). Kai jūsų automobilis sustoja sankryžoje ar spūstyje, išmanioji orientavimo sistema praneša, kad priekyje važiuojanti transporto priemonė pradėjo važiuoti, ir taip užkerta kelią pavėluotai reakcijai tuo atveju, jei akimirkai nustotumėte žiūrėti į priekį.

VAIZDO GERINIMO TECHNOLOGIJA

THINKWARE DASH CAM kamerose įdiegta aukščiausio lygio vaizdo gerinimo technologija rinkoje, užtikrina, kad bet kokiomis aplinkybėmis nufilmuoti vaizdo įrašai būtų ryškiausi.

Kai važiuojate ryškioje saulės šviesoje, išvažiuojate iš tunelio, atsiduriate aukšto pastato šešėlyje ir pan, dėl staigaus priekinės šviesos poveikio lygio pasikeitimo gali atsirasti pernelyg šviesūs arba tamsūs įrašai. WDR funkcija pašalina pernelyg ryškias įrašo vietas ir koreguoja jo spalvų balansą, kad būtų užtikrintas aiškus vaizdas.

AUTOMATINĖ EKSPOZICIJA

Staigus šviesos poveikio padidėjimas dėl stiprios saulės šviesos arba priešpriešiais atvažiuojančios transporto priemonės žibintų spindulių gali sukelti  sunkumų įvertintinant situaciją. Tokia pati problema gali kilti ir dėl nepakankamo apšvietimo tamsiame tunelyje arba važiuojant naktį.Automatinė šviesos poveikio funkcija kontroliuoja šviesos poveikio lygį taip, kad bet kokiomis aplinkybėmis išliktų ryškūs ir aiškūs vaizdo įrašai.

ĮVAIRŪS AUTONOMINIO ĮRAŠYMO REŽIMAI

 • Nepertraukiamo įrašymo režimas. Šis režimas įjungiamas automatiškai, kai paleidžiate variklį. Įrašyti vaizdo įrašai išsaugomi vienos minutės trukmės segmentais su automatinio užrakto mechanizmu.
 • Incidento įrašymo režimas. Aktyvioji smūgio stebėjimo sistema automatiškai išsaugo vaizdo duomenis dešimt sekundžių prieš ir po susidūrimo, užfiksuoto 3 ašių G jutikliu.
 • Rankinis įrašymo režimas. Panašiai kaip vaizdo kamera, rankinio įrašymo režimu galite fiksuoti įvykius, kurie vyksta priešais jūsų transporto priemonę, nepriklausomai nuo to, ar ji juda, ar ne.
 • Energijos taupymas 2.0. Įmontuotam G-sensoriui aptikus smūgį, U1000 per sekundę atsibus ir pradės įrašinėti kitas 20 sekundžių.

IŠMANIOJI PROGRAMĖLĖ

Jūsų išmanųjį telefoną ir U1000 galima sujungti naudojant išskirtinę programą "THINKWARE DASH CAM Mobile Viewer for U1000" su navigacijoje integruotu "Wi-Fi".Programėlėje tikrinkite, atsisiųskite ar ištrinkite įrašytus vaizdus, atnaujinkite programinę įrangą arba atnaujinkite saugaus vairavimo informaciją.

Intuityvi ir paprasta naudoti THINKWARE DASH CAM sąsaja leidžia lengvai ir patogiai peržiūrėti įrašytus vaizdo įrašus. Naudodamiesi PC arba "Mac" peržiūra galite atkurti ir atsisiųsti įrašytus vaizdo įrašus kartu su maršruto istorija ir greičio įrašymu. Taip pat galite keisti vaizdo registratoriaus nustatymus, formatuoti atminties kortelę arba įdiegti naujinius vos keliais spustelėjimais.

IŠSAMŪS VAIRAVIMO DUOMENYS NAUDOJANT INTEGRUOTĄ GPS

Naudojant U1000 GPS duomenis, galima tiksliai nustatyti transporto priemonės buvimo vietą ir maršrutus su jos važiavimo greičiu žemėlapyje. GPS padeda tiksliai įvertinti eismo įvykio būklę, nes pateikia transporto priemonės greitį, susidūrimo kryptį ir smūgio stiprumą. DASH CAM kamera ne tik įrašo vairavimo medžiagą bet taip pat gali būti naudojama stebėti ir prisiminti ankstesnius vairavimo maršrutus, nesvarbu, ar tai būtų darbo, ar atostogų maršrutai.

*U1000 turi integruotą GPS

AUKŠTOS TEMPERATŪROS APSAUGOS SISTEMA

Specialiai suprojektuota karščio išleidimo konstrukcija ir įmontuotas U1000 šilumos jutiklis apsaugo prietaisą ir jo duomenis nuo didelio karščio, automatiškai jį išjungdamos, kad neperkaistų.

 

Išmatavimai 64 x 111.5 x 32 mm
Svoris 112 g. 
Kamera
Priekinė: 8,42 mln. Sony IMX 334 Exmor R STARVIS
Galinė: 5,14M Sony IMX335 Exmor R STARVIS
Rezoliucija
Priekyje: 4K UHD (3840 x 2160p) 30 kadrų per sekundę. / 2K QHD (2 560 x 1 440p) 60 kadrų per sekundę.
Gale: 2K QHD (2 560 x 1 440p) 30 kadrų per sekundę
Matymo kampas
Priekyje: 150º
Gale: 156º
Talpa
Micro SD palaiko iki 256 GB
Įrašymo rėžimai Nuolatinis įrašymas, Incidentų įrašymas, Įrašymas rankiniu būdu, Garso įrašymas, Energijos taupymo
Jutiklis 3 ašių akselerometras G jutiklis (3D, ±3G)
GPS Integruotas GPS
Wi-Fi Integruotas Wi-Fi
Galia Įvesties galia: DC 12/24V
Kita Apsaugos šviesos diodas / veikimo būsenos šviesos diodas / GPS imtuvo šviesos diodas / "Wi-Fi" šviesos diodas

KOMPLEKTACIJA

 • Vaizdo registratorius (pagrindinis įrenginys) 4K
 • Galinė kamera 2K
 • Parkavimo rėžimo kabelis
 • 64 GB microSD kortelė
 • USB MicroSD kortelių skaitytuvas
 • Priekinio stiklo laikiklis
 • 3M atsarginė montavimo juosta
 • Kabelių spaustukai


Thinkware registratorių priedai