Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
 Garmin Alpha 100/ TT 15 Bundle

Garmin Alpha 100/ TT 15 Bundle

Garmin Zumo 595 LM GPS navigacinis imtuvas

Garmin Zumo 595 LM GPS navigacinis imtuvas

Xiaomi Band 2 žingsniamatis

Regular Price 35,00 € Akcija 29,00 €
Galimas išankstinis užsakymas
SKU
10670

Pagrindines funkcijos:

 • Laikrodis
 • Pulsometras
 • Vibruoja skambučio metu, gavus žinutę ar kitą išmanųjį pranešimą
 • Švelniu vibravimu pažadina
 • Žingsniamatis
 • Miego kokybės stebėsena
 • Širdies susitraukimo dažnio nuskaitymas nuo riešo
 • Apyrankė atspari vandeniui

Apžvelkite kiekvienos dienos, savaitės, mėnesio aktyvumo rezultatus Mi Fit programėlėje savo telefone! Vienoje vietoje galėsite matyti statistiką kaip miegate, kiek žingsnių per dieną/savaitę/mėnesį padarote, koks širdies dažnis ir jo pokyčiai.

Šis aktyvumo asistentas ir žingsniamatis tinka net jautriausiai hipoalerginei odai. Švelni ir minkšta silikoninė apyrankė nesukelia alerginės reakcijos.

Xiaomi Band 2 yra atspari vandeniui, todėl plauti rankas, ar maudytis duše galėsite be baimės.

Galima keisti apyrankes bei įsigyti šių spalvų : žalios, geltonos, rožinės. Apyrankės yra vieno dydžio, todėl tinka tiek S, tiek L dydį nešiojantiems žmonėms.

Išmani apyrankė su širdies ritmo optiniu davikliu ir išmaniais pranešimais

  • 0.42 colio OLED liečiamas ekranas
  • Širdies ritmo daviklis
  • Iki 20 dienų darbo laikas
  • Bluetooth 4.0
  • Suderinamas su OS: Android 4.3 ir aukštesnė, IOS7.0 ir aukštesnė.

Daugiau statistikos

Mi Band 2 turi OLED ekraną, todėl jame Jūs galite pamatyti daugiau nei vien nueitus žingsnius. Tiesiog pakelkite riešą* kad pamatyti papildomai laiką ir nuspauskite mygtuką kad pamatyti žingsnius ir širdies ritmą. (*Reikia įjungti tai nustatymuose)

Tiksliau skaičiuojami žingsniai

Patobulintas žingsniavimo algoritmas Mi Band 2 apyrankėje pašalina nereikalingus judesius. Tokiu būdu žingsniai skaičiuojami tiksliau. 

Skaičiuojamas kiekvienas širdies dūžis

Su įdiegtu judesio davikliu Mi Band 2 žino kada Jūs pradedate treniruotę. Tam Jums nebūtina perjungti apyrankę į kažkokį specialų režimą prieš startuojant. Širdies ritmas bus pradedamas matuoti iškart kai pradėsite intensyviau judėti. Tiesiog tęskite savo treniruotę iki norimo pasiekti tikslo!

Per ilgai sėdite?

Gaukite įspėjimus jei per ilgai sėdite vienoje vietoje. Šie pranešimai pasakys Jums kad laikas šiek tiek pajudėti ar padaryti pertrauką. 

Ar jau bėgote šiandien?

Kasdienis bėgimas pagerina savijautą ir sveikatą. Susiekite savo apyrankę su Mi Fit programėle kad sektumėte bėgimo greitį ir širdies darbą realiu laiku.

Ar gerai miegate?

Jūsų širdies ritmas krenta kietai miegant. Širdies ritmo daviklis seka širdies ritmą miego metu, todėl tiksliau įvertinama miego kokybė

Atrakinkite savo išmanų telefoną

Kiekviena Mi Band 2 apyrankė turi unikalų identifikavimą. Kai Jūs esate šalia savo išmanaus Android telefono, jis atrakins ekraną automatiškai - be jokių papildomų slaptažodžių ar piršto antspaudų. 

Skambučių ir žinučių perspėjimai

Gaukite vibro pranešimus apie skambučius ar žinutes tiesiai ant savo riešo, ypač kai Jūsų telefonas yra giliai kuprinėje ar kišenėje. 

IP67 vandens atsparumas

Plaukitės rankas ar maudykitės duše be baimės kartu su Mi Band 2 apyranke. Mi Band 2 yar pakankamai patvarus ir apsaugotas nuo vandens purslų, prakaito, kosmetikos, dulkių ir daugiau.

Gaukite daugiau kartu su Mi Fit programėle

Matykite savo dienos , savaitės ar mėnesio statistiką - nueitus žingsnius, širdies ritmą ir miegą su Mi Fit programėle. Vienoje vietoje gausite visą reikalingą informaciją ir galėsite keisti nustatymus, valdyti žadintuvą, pranešimus ir daugiau.