Facebook Pixel
Raytalk aktyvios ausinės šalmui RE-10

Raytalk aktyvios ausinės šalmui RE-10

Baseus Powerbank / Starter + Compressor 2in1 Super Energy Car Jump Starter, 8000mAh

Baseus Powerbank / Starter + Compressor 2in1 Super Energy Car Jump Starter, 8000mAh

Baseus Super Energy Max Car Jump Starter/Powerbank , 20000mAh

Įprasta kaina 115,90 € Special Price 99,90 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
CGNL020001

Būkite pasirengę avarinėms situacijoms, kurios gali sutrukdyti keliauti toli nuo namų. Super Energy Max Car Jump Starter - tai rinkinys, puikiai tinkantis kiekvienam vairuotojui. Ličio-polimero akumuliatorius, kurio talpa 20000 mAh, visiškai įkrautas leis jums užvesti automobilį iki 60 kartų, priklausomai nuo jo talpos. Įrenginyje yra integruotas žibintuvėlis, kuriame yra trys šviesos režimai, kuriuos galite pasirinkti priklausomai nuo savo poreikių. Į komplektą įeinantys gnybtai atitinka visus bandymų standartus, todėl juos galite saugiai naudoti.

Greitas užsivedimas

Išsikrovė akumuliatorius? Nebereikia skambinti draugams, kad padėtų užvesti automobilį. Didžiausia srovė yra 2000 A, o paleidimo srovė - 1000 A, todėl visiškai išsikrovusiu akumuliatoriumi automobilį užvesite per kelias sekundes.

Funkcionalumas

Prietaise yra du USB prievadai, kuriais keliaudami arba ten, kur neturite prieigos prie elektros lizdo, galite įkrauti telefonus ar nešiojamuosius kompiuterius. Dėl įdiegtų technologijų galite naudoti greitąjį įkrovimą ir per trumpą laiką papildyti akumuliatorių.

Pažangūs spaustuvai

Pridedami spaustuvai atitinka saugos standartus, kurie buvo išbandyti įvairiais lygiais, kad būtų užtikrinta visiška naudotojo apsauga juos naudojant. Taigi jums nereikės nerimauti dėl elektros smūgio.

Apgalvotas dizainas

Baseus Super Energy Max Car Jump yra galingas prietaisas, suprojektuotas apgalvotame, dizainerio sukurtame korpuse. Nestandartinės formos ir juoda spalva suteikia elegancijos, o mažame ekrane rodomas akumuliatoriaus įkrovos lygis, todėl nereikia rūpintis, kada jį įkrauti.

SAVYBĖS:

  • Talpa 20000mAh/3.7V/74Wh
  • Nominali išėjimo talpa 13000mAh
  • Įvestis 5V/2A, 9V/2A (maks.)
  • Išvestis 1 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A (maks.)
  • 2 išėjimai 5V/2,4A (maks.)
  • Bendra išvestis 42W (maks.)
  • Įjungimo įtampa 12V