Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti

Mobilaus ryšio radijo stotys

Naujiena Lietuvoje - Mobilaus ryšio radijo stotelės. Angliškai vadinamos PoC radio, o lietuviškai galėtume jas vadinti MRR - mobilaus ryšio radijo stotimis. 

PoC radio - tai naujas ryšio standartas komunikacijos srityje. Jei žiūrėti labai paprastai - tai mobilaus telefono ir radijo stotelės hibridas, kuris įgalina sujungti komandą į vieną grupę neribotu atstumu. Pavyzdžiui: darbuotojai, šeima, sporto komanda, žygio grupė ir t.t. gali susikalbėti tarp Vilniaus ir Kauno! Su šiuo įrenginiu galitėsite bendrauti per mobilų ryšį (reikalinga SIM kortelė) ar bevielius Wi-fi tinklus būdami šimtus ar tūkstančius kilometrų atstumu vienas nuo kito!

Pokalbiams naudokite Zello, RealPTT, Proptt, Eschat, TeamTalk ir daugybę kitų programų.

Jei planuojate pradėti taksi, apsaugos, pervežimo ar bet kurį kitą verslą, ir planuojate komunikuoti tarpusavyje - galite atsisakyti brangios ir gremėzdiškos tradicinio radijo ryšio infrastruktūros ir naudotis ryšiu praktiškai nelimituotais atstumais, o pritaikius specialias dispečerines programas kartu ir matyti savo vartotojus žemėlapyje realiu laiku. 

Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

11 Prekės

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

11 Prekės

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį