Facebook Pixel
Cardo Spirit HD SINGLE motociklininkų ryšio įranga

Cardo Spirit HD DUO motociklininkų ryšio įranga

Cardo Spirit HD SINGLE motociklininkų ryšio įranga

Cardo Freecom 2x SINGLE motociklininkų ryšio įranga

Save a deer ultragarsiniai švilpukai

Įprasta kaina 12,00 € Special Price 9,90 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
B003XNGLJU

Save a deer ultragarsiniai švilpukai


Paskirtis

Sumažinti tikimybę susidurti su žvėrimis užmiesčių keliuose. Efektyviausiai generuoja atbaidančius signalus automobiliui judant 50-90 km/val. greičiu, veiksmingi iki 400 m. 

Ypatybės

Nesunkiai pritvirtinami automobilio išorėje, dydis 25x19x19 mm. Veikia nuo oro srauto, laidų nėra. Perspėja apie važiuojantį automobilį daugumą gyvūnų. Priklausomai nuo garso izoliacijos, automobilio salone jų beveik nesigirdi. Nepavojingi sveikatai. Kultūringai atrodo, nekrenta į akis. 

Montavimas

Prilipdomi automobilio priekyje, nukreipiant tiesiai į horizontą. Rekomenduojamos vietos: ant buferio; grotelėse; šalia veidrodžių ant juodos plokštumos; ant veidrodžių apatinės plokštumos; ant stoginių atramų, t.t. Meistras nebūtinas, nesunku užsidėti pačiam. Dviguba lipni juosta tvirtinimui.


Su kuo turim reikalą? 

Jie būriais ir po vieną keliauja maitintis, gerti, ilsėtis. Miškuose gyvena tūkstančius metų, kur mes - tik svečiai jų namuose. Tamsoje - drąsesni, tačiau išgąsdinti gali elgtis nenuspėjamai, kirsti ar bėgti keliu ir naktį ir dieną. Patelių su mažyliais, ypač šernų, elgsena pasikeičia: eidamos per kelią saugoja ir save, ir vaikus. Patikėkit, joms užtektų drąsos užpulti ir jus, ir jūsų automobilį. Briedis vengia, tačiau nebijo nei žmogaus, nei automobilio, kadangi mūsų miškuose neturi natūralių priešų. Jei kelyje pamatėte briedį - stabdykite, junkite avarines šviesas ir lėtai pravažiuokite. Net ir tada jis gali šokti skersai kelio. 

Kelio ženklai "Atsargiai - žvėrys" skirti ne žvėrims, o mums, valstybei ir kai kurioms draudimo kompanijoms, kad nereiktų mokėti už susidūrimo metu patirtą žalą. 

Kaip apsaugoti juos ir save? 

Papraščiausias ir pigiausias būdas yra važiuojant gamtoje skleisti gamtoje neįprastą ištisinį ultragarsą, kurį gyvūnai suvoktų kaip pavojaus šaltinį. Aukšto dažnio garsai dėl trumpo bangos ilgio leidžia žymiai tiksliau nustatyti automobilio trajektoriją. Automobilio triukšmą ir šviesas jie pastebi kaip ir mes, žmonės. Tačiau pavojaus nesuvokia sąmoningai, dėl to ištisinis, įkyrus ultragarsas yra papildoma priemonė, skirta įspėti apie artėjantį automobilį. 

Efektyvumas

Sumontuotų švilpukų mokslinis efektyvumo tyrimas atliktas, registruojant susidūrimo su laukiniais gyvūnais faktus JAV Kalifornijos valstijos Modoc apskrityje (grafystėje). Per tą laiką nebuvo užregistruota nei oficialiai, nei neoficialiai nei vieno susidūrimo atvejo. Išvados padarytos su 96,6% tikimybe, palyginimui imant 7 metų periodą aproksimacijai, bei 24 mėn. periodą tiesioginiam palyginimui su avarijų skaičiumi automobilių, kurie neturėjo jokių švilpukų. 


Pagaminta JAV.