Facebook Pixel
Garmin Instinct 2x Solar - Tactical Edition laikrodis

Garmin Instinct 2x Solar - Tactical Edition laikrodis

Garmin Instinct 2x Solar - Tactical Edition laikrodis juodas, 010-02805-03

Garmin Instinct 2x Solar - Tactical Edition laikrodis juodas, 010-02805-03

Garmin Instinct 2x Solar - Tactical Edition laikrodis Coyote Tan, 010-02805-02

Įprasta kaina 649,00 € Special Price 449,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
010-02805-02

 

Šis drąsaus dizaino išmanusis GPS laikrodis yra pakankamai tvirtas, kad neatsiliktų nuo jūsų, be to, jame yra taktinės funkcijos – šviesos diodų (LED) žibintuvėlis ir įkrovimas saulės energija, padėsiantys nesustoti.

  • Įvykdykite užduotį visiškai su neribota baterijos veikimo trukme, kai nustatomas saulės energija įkraunamo išmaniojo laikrodžio režimas.
  • Specialiosios taktinės funkcijos, tokios kaip suderinamumas su naktinio matymo prietaisais, ir ne tik.
  • Karinio standarto tvirtumas, kad jūsų nesustabdytų niekas.
  • Sutemus integruotas LED žibintuvėlis nesustoti.
  • Treniruokitės, kaip jums patinka, su integruotomis sporto programomis ant jūsų riešo.
  • Supraskite savo kūną geriau stebėdami sveikatą ištisą parą.

STEBINA PATVARUMU
Šis nepaprastai tvirtas laikrodis turi įkrovimo saulės energija ekraną ir tvirtą 50 mm polimerinį korpusą. Jo atsparumo vandeniui klasė siekia 10 ATM, laikrodis yra išbandytas pagal 810 JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus.

SUKURTA PAGAL JUS
Šis laikrodis, pasižymintis veiksmui pritaikytu dizainu ir funkcijomis, padedančiomis vykdyti taktines misijas, visada pasiruošęs nuotykiams. Be to, drąsus stilius aiškiai parodo pasauliui, kad viską darote savaip.

ĮKRAUKITE BATERIJĄ GYVENIMO ENERGIJA
Naudokitės saulės energija įkraunamu laikrodžiu ilgiau nei bet kada su neribotą laiką veikiančia baterija, nustatę išmaniojo laikrodžio režimą. Be to, energijos valdymo funkcija suteikia galimybę dar labiau pailginti baterijos veikimo trukmę valdant energijos sąnaudoms turinčias įtakos nuostatas bei valdiklius.

ĮKRAUNAMAS SAULĖS ENERGIJA
Įkrovimo saulės energija stiklelis „Power Glass™“ pailgina baterijos veikimo trukmę ir pagamina 50 % daugiau energijos nei „Instinct® 2 Solar“. Keliaukite ilgiau su galimybe neribotai naudotis saulės energija įkraunama baterija išmaniojo laikrodžio režimu.

INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
Kad būtų lengviau orientuotis prasto apšvietimo sąlygomis, integruotas kelių šviesos diodų (LED) žibintuvėlis turi kintamo intensyvumo ir mirksėjimo, atitinkančio jūsų bėgimo žingsnių dažnį, funkcijas. Žalios šviesos režimas leis stebėti artimą aplinką naktį.

MATOMUMO TAMSOJE SUDERINAMUMAS
Ekrane, kurį galima skaityti naktinio matymo akiniais, perjunkite dienos bei nakties režimą.

SLAPTUMO REŽIMAS
Tapkite nepasiekiami įgalindami slaptumo režimą, kuris nustos saugoti ir bendrinti jūsų GPS padėtį bei išjungs belaidį ryšį ir komunikaciją.

DVIEJŲ PADĖČIŲ FORMATAS
Lengvai sinchronizuokite savo buvimo vietą su kitais, tame pačiame ekrane matydami ir universalųjį skersi̇nį ̀Merkatoriaus tinklą, ir karinio koordinatinio tinklo nuorodų sistemą.

BALISTIKOS SKAIČIUOTUVAS
Atrakinkite skaičiuotuvą „Applied Ballistics®“ per „AB Synapse™“ – „Garmin“ programėlę (atrakinimas mokamas), kad galėtumėte naudotis taikikliais, skirtais šaudyti iš tolimo nuotolio lauke.

GREITAS IŠJUNGIMAS
Jei kyla problemų dėl saugumo, sunaikinimo jungiklis išvalys iš įrenginio visą naudotojo atmintį.

„JUMPMASTER“ REŽIMAS
Apskaičiuokite aukštumines išmetimo vietas pagal karines gaires. Iššokę atsidurkite numatytoje vietoje.

TAKTINĖ VEIKLA
Matykite laiko, tempo, paros laiko, aukščio ir buvimo vietos informaciją abiejų tipų koordinatėmis.

KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ PALAIKYMAS
Gaukite ir naudokite įvairius navigacijos palydovų dažnius, pagerinančius naudotojo padėties nustatymo tikslumą.

ABK JUTIKLIAI
Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„TRACBACK®“ MARŠRUTO PARINKIMAS
Naudokitės šia funkcija keliaudami atgal. Taip atsikratysite bet kokių spėlionių ir tuo pačiu maršrutu sėkmingai grįšite į pradinį tašką.

ATSKAITOS TAŠKAS
Stebėkite, kur tam tikra jums žinoma vieta, pavyzdžiui, jūsų automobilis arba tako pradžia, yra jūsų atžvilgiu ir, jei prireiktų, lengvai raskite kelią atgal.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su į suderinamą išmanųjį telefoną.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukus ir gaukite programėles bei valdiklius iš parduotuvės „Connect IQ“ programėlės į savo suderinamą išmanųjį telefoną.

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
Lengvai atsiskaitykite prie kasos ir pas tam tikrus viešojo transporto operatorius naudodami „Garmin Pay“ bekontakčių mokėjimų sprendimą kurias teikia dalyvaujantys paslaugų teikėjai.

SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimo funkcija.

KALENDORIAUS RODINYS
Patogiai matykite dienos planus naudodami tam skirtą kalendoriaus ekraną, susieję laikrodį su savo į suderinamą išmanųjį telefoną.

SINCHRONIZUOKITE SU PROGRAMA „GARMIN CONNECT™“
Peržiūrėkite sveikatos ir fizinės parengties informaciją vienoje vietoje. Programėlė „Garmin Connect“ jūsų suderinamame išmaniajame telefone – tai klestinti internetinė bendruomenė, kurios nariai sportuodami gali bendrauti, rungtyniauti ir dalytis informacija.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Užsiimkite mėgstama veikla ir naudokite iš anksto įkeltus bėgimo, važiavimo dviračiu, plaukimo, jėgos treniruočių, laipiojimo patalpoje, slidinėjimo, snieglenčių sporto, golfo, jogos, pilateso ir kitų užsiėmimų profilius.

LENKTYNĖS SU KLIŪTIMIS
Stebėkite savo rezultatus lenktynėse su kliūtimis – atskiri bėgimo ir kliūčių ruožo laikai fiksuojami per varžybas. Per pirmąjį ratą rankiniu būdu atskyrę laikus, galėsite sutelkti dėmesį tik į lenktynes, nes laikas bus fiksuojamas automatiškai. Po lenktynių peržiūrėkite savo statistiką.

HIIT TRENIRUOTĖS
Šis užsiėmimo profilis seka jūsų didelio intensyvumo intervalines treniruotes (HIIT), įskaitant AMRAP, EMOM, „Tabata“ ir pritaikomas treniruotes. Nustatykite kartų skaičių, darbo ir poilsio intervalus bei daug kitų parametrų.

VO2 MAKSIMUMAS
Treniruokitės išmaniau su VO2 maksimumo rodikliu, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Apskaičiuojant šią metriką atsižvelgiama net į rezultatų pokyčius, kuriuos gali sukelti karštis ar aukštis.

KASDIENĖ SIŪLOMA TRENIRUOTĖ
Peržiūrėkite visos savaitės kasdienes siūlomas treniruotes, pritaikomas po kiekvieno bėgimo ar važiavimo, kad atitiktų jūsų našumą, jėgų atgavimą ir artėjančias varžybas, savo išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect™“ kalendoriuje.

JĖGŲ ATGAVIMO TRUKMĖ
Po kiekvienos treniruotės jėgų atgavimo trukmė padeda sužinoti, kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniruočių intensyvumą ir tokius veiksnius, kaip stresas, kasdienis aktyvumas ir miegas.

KALNŲ DVIRAČIŲ DINAMIKA
Stebėkite kiekvieno važiavimo duomenis naudodamiesi kalnų dviračių metrika ir specialiais rodikliais „Grit™“ ir „Flow™“, kuriais įvertinamas trasos sudėtingumas ir leidimosi sklandumas, taip pat pateikiamas rezultatas, kurį kitą kartą galima gerinti.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
Gaukite pulso duomenis kartu su įspėjimais, jei ramybės būsenoje jūsų pulsas yra per aukštas arba per žemas. Žinokite, kaip jūsų širdis plaka per treniruotę.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
Gaukite išsamų lengvo, gilaus ir REM miego ciklų pasiskirstymą. Visa tai peržiūrėkite specialiajame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis ir įžvalgos.

RYTINĖ ATASKAITA
Vos pabudę gaukite miego, jėgų atgavimo ir treniruočių apžvalgą su pulto kintamumo būkle ir orų prognoze. Net galite tinkinti savo ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Optimizuokite organizmo energijos atsargas, naudodamiesi pulso kintamumo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošę būti aktyvūs, o kada reikėtų pailsėti.

PULSO OKS. JUTIKLIS
Aklimatizacijai aukštyje arba miego stebėjimui skirtas pulso oksimetrijos jutiklis šviesos spinduliais ant riešo nustato, kaip gerai organizmas pasiima deguonį.

ŠDK BŪKLĖ
Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą per širdies dažnio kintamumą, kai miegate, apskaičiuotą remiantis mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurta technologija.

 

Lęšio medžiaga

„Power Glass™“

Griovelio medžiaga

Pluoštu sustiprintas polimeras

Bylos medžiaga

Pluoštu sustiprintas polimeras

Suderinama su „QuickFit“ laikrodžio dirželiu

taip (26 mm)

Dirželio medžiaga

Silikonas

Fizinis dydis

50 x 50 x 14.5mmTinka riešams, kurių apimtis yra 145–228 mm

Svoris

67 g

Pralaidumo vandeniui skalė

10 ATM

Ekrano tipas

Vienspalvis, matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)

Rodymo dydis

įprasto dviejų langų dizaino; 27 x 27 mm (1.1″ x 1.1″)

Ekrano skiriamoji geba

176 x 176 pikseliai

Šviesadiodis žibintuvėlis

Taip

Baterijos veikimo laikas

Išmanusis laikrodis: 40 d. / neribotai su saulės energija*GPS: 60 val.; 145 val. su saulės energija**Visos palydovinės sistemos: 40 val.; 65 val. įkraunant saulės energija*Visos palydovinės sistemos ir daugiajuostė technologija: 27 val.; 36 val. įkraunant saulės energija**Maks. baterijos veikimo laikas GPS režimu: 150 val.; neribotai įkraunant saulės energija**Ekspedicijos su GPS veikla: 60 dienų; neribotai su saulės energijaLaikrodžio baterijos taupymo režimas: 100 d.; neribotai su saulės energija** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 val. – lauke, esant 50 000 liuksų saulės šviesos stiprumui**Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas esant 50 000 liuksų saulės šviesos stiprumui

Įkrovimo būdas

„Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis

Atmintis / istorija

64 MB

Kita

Daugiau duomenų Garmin puslapyje. 


Komplektacija:

  • Instinct® 2X Solar Tactical
  • Įkrovimo / duomenų kabelis

Tegul kvepia ne tik rudeniu!