Facebook Pixel

CB radijo ryšio stotelės ir antenos montavimas

 

Specializuojamės teikdami aukštos kokybės radijo ryšio įrangos montavimo paslaugas įvairioms transporto priemonėms. Mūsų patyrę specialistai užtikrina ne tik profesionalų montavimą, bet ir optimalų ryšį, atitinkantį jūsų komunikacijos poreikius kelyje. 

CB ĮRANGOS MONTAVIMAS

Mes siūlome specializuotą CB (citizen's band) ryšio įrangos montavimo paslaugą, suteikdami jums galimybę patogiai ir efektyviai naudotis šia plačiai paplitusia komunikacijos forma. CB ryšio įranga yra dažnai naudojama tiek asmeniniuose automobiliuose, tiek komercinėse transporto priemonėse, leisdama vairuotojams bendrauti tarpusavyje trumpųjų bangų pagalba. Nepaisant to, kad turėtumėte aukščiausios kokybės ryšio įrangą, netinkamas jos sumontavimas gali stipriai paveikti ryšio atstumą bei bendravimo kokybę. 

  • CB stotelės montavimas. Pagal transporto priemonės tipą parenkama geriausia vieta racijos montavimui. Stotelei pajungiamas tiesioginis maitinimas nuo transporto priemonės elektros sistemos, o jos laidai sutvarkomi ir paslepiami. Pritvirtinamas mikrofono laikiklis. 
  • CB antenos montavimas. Pagal transporto priemonės tipą parenkama tinkamiausia vieta antenos montavimui, kad nebūtų jokių kliūčių ir trigdžių signalui. Atsižvelgiant į montavimo vietą gali būti parenkami papildomi tvirtinimo kronšteinai. Priklausomai nuo antenos tipo, gali būti įgręžiamos skylės tvirtinimo paviršiuje, pro jas saugiai išvedamas ir pajungiamas antenos kabelis. 
  • CB antenos derinimas. SWR (stovinčios bangos koficiento nustatymas) turi būti atliekamas pirmą kartą naudojant CB stotelę ar pasikeitus CB antenos montavimo vietai. Mūsų technikai specialiu prietaisu atlieka reikiamus matavimus ir suderina pasirinktą CB stotelę su antena. Paslaugą galima atlikti tik tada kai tinkamai atlikti stotelės bei antenos montavimo darbai.

 

CB RYŠIO ĮRANGOS PRITAIKYMAS:

  • Logistikoje. Montuojame CB įrangą į sunkvežimius, autovežius ir kitas krovinines transporto priemones, užtikrindami efektyvią vairuotojų komunikaciją kelyje. 
  • Žemės ūkio veikloje. Montuojame ryšio įrangą į miškovėžius, traktorius, kombainus bei kitą ūkinę techniką, taip suteikiant galimybę sklandžiau ir efektyviau koordinuoti darbus. 
  • Statybos sektoriuje. Montuojame įrangą į savivarčius, betonvežius, eskavatorius ir kitą statybos techniką.
  • Turizmo sektoriuje. Įrangą montuojame į lengvuosius automobilius, visureigius bei kemperius.

 

  PASLAUGA PASLAUGOS KAINA 
  Įranga pirkta
PAS MUS
KITUR

Antenos derinimas  NEMOKAMAI  10 €

Antenos montavimas logistikos / turizmo sektoriaus transportui   43 €   48 €

Antenos montavimas statybos / ūkio technikai
  48 €  
50 €

Racijos montavimas logistikos / turizmo sektoriaus transportui   30 €   36 €

Racijos montavimas statybos / ūkio technikai   36 €   39 €

Racijos ir antenos montavimas logistikos / turizmo sektoriaus transportui   60 €   73 €

Racijos ir antenos montavimas statybos / ūkio technikai   73 €   78 €

 

Galutinė paslaugų kaina gali kisti, priklausomai nuo pasirinktos įrangos, transporto tipo, bei montavimo vietos. Įranga į paslaugų kaina nėra įskaičiuota. Kainos nurodytos su PVM. 


PASLAUGĄ TEIKIAME VISOJE LIETUVOJE:

  • Vilniuje Kirtimų g. 47, LT-02244  / ☎ +370 526 03146
  • Kaune V. Krėvės pr. 97-1, LT-50369  / ☎  +370 373 73320
  • Pagal susitarimą vykstame į kitus Lietuvos miestus, logistikos, statybos įmones, ūkius bei kitus objektus, siekdami paslaugą padaryti lengvai prieinamą visiems, kurie nori ja pasinaudoti ir taip pernelyg nesutrikdant įprastos sektoriaus darbotvarkės. Atvykimo kaina apskaičiuojama pagal faktinį atstumą. 

PASLAUGAI BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. 

Norite pasikonsultuoti? Susisiekite el. paštu info@rrs.lt ,telefonu ar atvykę į mūsų fizines parduotuves ir kartu rasime Jums tinkamiausią sprendimą!