Facebook Pixel
BLOW BVS-547 galinio vaizdo kamera

BLOW BVS-547 galinio vaizdo kamera

Alinco Alinco DJ-D45E UHF DMR radijo stotelė, 4W

Alinco Alinco DJ-D45E UHF DMR radijo stotelė, 4W

Remax RM-C05 automobilinis telefono laikiklis, tvirtinamas į automobilio groteles

Įprasta kaina 22,00 € Special Price 16,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
RM-C05

 

Remax elektromobilio laikiklis. RM-C05, USB-C, 15 W (juoda)Automobilinis laikiklis – tai aksesuaras, kurio neturėtų trūkti jūsų automobilyje! Remax RM-C05 yra praktiškas elektrinis laikiklis su belaidžio įkrovimo funkcija. Jis išsiskiria tvirtu dizainu, 360° reguliuojamu telefono padėtimi ir lengvu montavimu. Jis siūlo greitą 15 vatų įkrovimą ir automatiškai atpažįsta prijungtus įrenginius, užtikrindamas visišką jų saugumą.

Prisijunk ir eikLaikiklį pritvirtinate prie automobilio ventiliacijos angų ir lengvai įdedate telefoną. Laikiklio rankenos yra elektrinės, todėl jos automatiškai prisitaiko prie jūsų telefono matmenų ir užtikrina tvirtą, stabilų rankeną, kad jūsų telefonas būtų saugus vairuojant.

Ne tik laikiklisNereikia atsisakyti navigacijos, kai telefoną reikia įkrauti. Laikiklis siūlo belaidį įkrovimą. Jame yra tikslus magnetas, kuris atpažįsta jūsų įrenginius ir suteikia jiems greitą įkrovimą, automatiškai reguliuojant jų galią. Tai užtikrina, kad jūsų įranga yra visiškai saugi. Didžiausia įkrovimo galia yra 15 vatų. Jei jūsų telefonas palaiko belaidį įkrovimą – šis produktas kaip tik jums!

Bet kokia telefono padėtis Remax RM-C05 yra lengvas ir intuityvus naudoti. Jo įrengimas visai nesudėtingas. Laikiklis montuojamas ant galvos, kuri leidžia laisvai keisti telefono padėtį 360° kampu. Tai reiškia, kad vienu judesiu pastatysite jį į vertikalią arba horizontalią padėtį. Tavo pasirinkimas!

 

  • Medžiaga: ABS + PC
  • Svoris: 127 g
  • Taikymas: Telefonai su belaidžio įkrovimo palaikymu
  • Įkrovimo jungtis: USB-C
  • Suderinamumas: telefonai, kurių matmenys 99 × 74 x 70 mm