Facebook Pixel
RAM® X-Grip® didelis telefono laikiklis su lipnia plokštele RAP-B-378-A-UN7U

RAM® X-Grip® didelis telefono laikiklis su lipnia plokštele RAP-B-378-A-UN7U

Baseus Light elektrinis automobilinis laikiklis su Qi indukciniu įkrovikliu

Baseus Light elektrinis automobilinis laikiklis su Qi indukciniu įkrovikliu

Baseus Magnetic Car Mount T-Space telefono laikiklis

21,90 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
C40151300S11-00

 

Baseus T-Space magnetinis automobilinis laikiklį galima tvirtinti tiek ant prietaisų skydelio, tiek už valdymo skydelio. Jis taip pat turi reguliavimo funkciją. Be to, gaminys išsiskiria magnetine, sulankstoma konstrukcija, o metalinė apdaila puikiai derės prie jūsų automobilio interjero. Jis suderinamas su iOS ir Android išmaniaisiais telefonais. Komplekte taip pat rasite magnetinį žiedą, kuris leis prie laikiklio pritvirtinti pasirinktus modelius.

Pritaikyta jūsų poreikiams

Pritaikykite išmaniojo telefono padėtį pagal savo poreikius. Galite reguliuoti jo aukštį ir pasukti jį 360° kampu, kad būtų patogiau naudotis navigacija, pavyzdžiui, keliaujant. Be to, laikiklį galite pritvirtinti ant galinės valdymo skydelio dalies arba ant prietaisų skydelio priešais vairą - pasirinkite patys.

Apgalvotas dizainas

Nebijokite sugadinti savo išmaniojo telefono. Laikiklyje yra 20 neodimio magnetų, kurie užtikrina stabilumą - jie gali išlaikyti iki 10 "iPhone 14 Pro Max". Sulankstoma konstrukcija reiškia, kad gaminys neužims daug vietos, o silikoninė apdaila apsaugos jūsų išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų. Be to, laikiklį prie pasirinkto paviršiaus pritvirtinsite 3M juosta, kurią nuėmus nelieka žymių.

Suderinamumas

Šis laikiklis pasižymi plačiu suderinamumu, todėl nereikia nerimauti, kad jis netiks jūsų įrangai.

 

Suderinamumas universalus
Tvirtinimas įant prietaisų skydelio
Medžiagos aliuminio lydinys, PC, ABS
Matmenys 176 x 57 x 35 mm