Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Garmin Dash Cam 47 vaizdo registratorius

Garmin Dash Cam 47 vaizdo registratorius

Garmin Dash Cam 67W vaizdo registratorius

Garmin Dash Cam 67W vaizdo registratorius

Garmin Dash Cam 57 vaizdo registratorius

Regular Price 199,00 € Akcija 182,00 €
Turime
SKU
010-02505-11

Garmin Dash Cam 57 - tai kompaktiškas vaizdo registratorius su 140 laipsnių filmavimo kampu

  • 140° laipsnių plataus kampo objektyvas užfiksuoja ryškius 1440p HD @60fps raiškos vaizdus.
  • Integruotas GPS nurodo įvykių laiką bei vietą.
  • Automatiškai įrašo ir išsaugo incidentų vaizdo įrašą, įkelia jį į internetinę saugyklą.
  • Įdiegtas Wi-Fi ryšys leidžia peržiūrėti įrašytą medžiagą per išmanųjį telefoną, taip pat galima naudotis "Live View" funkcija ir stebėti filmuojamą medžiagą gyvai, nuotoliniu būdu, tiesiai iš telefono.
  • Su funkcija "Parking Guard" gaukite išmaniuosius pranešimus apie visus incidentus galinčius paveikti transporto priemonę.
  • Dash Cam Auto Sync leidžia valdyti ir atkurti filmuotą medžiagą iš 4-ių skirtingų vaizdo registratorių vienu metu.
  • Komplektacijoje esantis įkroviklis su dviem USB prievadais leis vienu metu prijungti telefoną ir vaizdo registratorių.


Kompaktiškas ir diskretiškas

Šis į kišenę telpantis vaizdo registratorius yra nepaprastai kompaktiškas, todėl jis netrukdo ir puikiai fiksuoja vaizdus. Yra dvi galimybės vesti maitinimo kabelį – aukštyn arba žemyn, kad įrengimas būtų tvarkingas ir diskretiškas.

Ryškūs HD vaizdo įrašai
Su 1440p HD raiškos vaizdu, 140 laipsnių objektyvu ir „Garmin Clarity™“ HDR optika galėsite filmuoti ryškius ir detalius vaizdus dieną ir naktį. Jei norite, vaizdo įrašus galite peržiūrėti tiesiai per įrenginio skystųjų kristalų ekraną.

Automatinis įrašinėjimas
Kai prijungiate prie transporto priemonės elektros sistemos, kamera filmuoja visą laiką, tad ją galite tiesiog nustatyti ir pamiršti.

Incidentų aptikimas su GPS
Aptikusi incidentą, kamera automatiškai išsaugo vaizdo įrašą. Su integruotu GPS, kuris vaizdo įraše pažymi vietos informaciją, turėsite įrodymus apie įvykių laiką ir vietą.

Valdymas balsu
Laikykite rankas ant vairo ir balso komandomis nurodykite kamerai išsaugoti vaizdo įrašą, pradėti arba baigti įrašinėti garsą, daryti nuotraukas ir ne tik. Galimos anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir švedų kalbos.

Interneto saugykla
Išsaugoti vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje ir juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą.

Saugyklos planai
Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus pasirinkus mokamas prenumeratas. Peržiūrėkite saugyklos planus.

Garmin Dash Cam 57 Specifikacija:

Modelis: Dash Cam 57
Wi-Fi ryšys: Taip
Įrenginio dydis: 56.2 mm x 40.5 mm x 21.9 mm
Įrenginio svoris: 60.5 g
Ekranas: QVGA spalvotas TFT LCD ekranas
Ekrano raiška: 320 x 240 piks.
Ekrano dydis: įstrižainė 2" col. (5.1 cm)
Baterija: Taip
Baterijos veikimo laikas: iki 30 min.
GPS: Taip
GALILEO: Taip
Atmintis: Reikalinga bent 8GB microSD kortelė
Palaikomos microSD kortelės iki 512GB
Skiriamoji kameros geba: 1440P
Kadrų dažnis: iki 60 kadrų/s (60 fps)
Matomumo kampas: 140°
GPS vietovė ir greitis vaizdo įraše: Taip
Automatinis įvykių aptikimas: Taip
Valdymas balsu: Taip, anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir švedų kalbomis
Programa filmuotos medžiagos peržiūrai: "Garmin Drive"
Nuotolinis "Live View" (Reikia Wi-Fi ryšio): Taip (su "Garmin Drive" programa)
Įspėjimai apie priešpriešinį susidūrimą  ir išvažiavimą iš eismo juostos naudojant kameras: Taip
Garantija: 24 mėn.


Įspėjimai dėl susidūrimo iš priekio
Kad vairuotumėte saugiau, gaukite įspėjamuosius pranešimus, jei pernelyg priartėjate prie priekyje esančios transporto priemonės.

Įspėjimai dėl nukrypimo nuo eismo juostos
Gaukite įspėjamuosius pranešimus, jei nukrypstate nuo kelio ar kertate kelio vidurio skiriamąją liniją.

"GO" įspėjamieji pranešimai
Ši funkcija pateikia pranešimus, kai priešais jus esanti eismo spūstis pradeda judėti.

Šviesoforų kameros ir greičio matuokliai
Ši kamera apsaugo jus informuodama apie šalia esančias šviesoforų kameras ir greičio matuoklius. Funkcija galima ne visuose regionuose. Sužinokite daugiau apie naujinių prenumeratos įsigijimą.

Funkcija "TRAVELAPSE"
Pasidalykite kelionės įspūdžiais su draugais, naudodami funkciją „Travelapse“. Ji pateikia glaustą ilgas valandas trukusios kelionės įsimintiniausių akimirkų apybraižą, sukurdama kelių minučių trukmės vaizdo įrašą, kuriuo galite pasidalyti.

Funkcija "Live View"
Naudokite programėlę „Garmin Drive“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir pasiekite kamerą nuotoliniu būdu, kad galėtumėte matyti tiesioginį funkcijos „Live View“ vaizdą, kai nesate automobilyje. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas; kai kuriose transporto priemonėse reikia naudoti nuolatinio maitinimo kabelį.

Funkcija "Parking Guard"
Ši funkcija stebi, kas vyksta aplink jūsų stovinčią transporto priemonę, o aptikusi incidentą siunčia automatinius vaizdo įrašų pranešimus į programėlę „Garmin Drive“ jūsų suderinamame išmaniajame telefone. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas.

Patvarumas dizaine
Šis vaizdo registratorius sukurtas taip, kad atlaikytų grubią transporto priemonių aplinką, taip pat – tiesioginius saulės spindulius ir aukštą temperatūrą.

Peržiūrėkite ir dalykitės vaizdo įrašais
Įjungę „Wi-Fi“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis, nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą. Peržiūrėkite savo interneto saugykloje išsaugotus vaizdo įrašus naudodami programėlę „Garmin Drive“, įdiegtą suderinamame išmaniajame telefone.

Vaizdo registratoriaus vaizdo įrašų sinchronizavimas
Programėle „Garmin Drive“ galite valdyti ir peržiūrėti sinchronizuotus vaizdo įrašus iš iki 4-ių „Garmin“ vaizdo registratorių (parduodamų atskirai), pritvirtintų prie jūsų transporto priemonės, kad galėtumėte įrašinėti vaizdus iš kelių taškų.