Facebook Pixel

Vaizdo registratorių montavimas

 

Teikiame profesionalias vaizdo registratorių montavimo paslaugas legviesiems ir krovininiams automobiliams bei kitoms transporto priemonėms. Siūlome tiek vienos (priekinės), tiek dviejų kamerų (filmuojančių automobilio priekį ir galą) registratorių montavimą. Mūsų patyrę technikai užtikrina aukštą paslaugų kokybę, tvarkingą bei saugų montavimą. 

Paslaugos teikimas apima šiuos etapus:

  • Konsultacija ir pagalba renkantis prietaisą. Atsižvelgdami į poreikius rekomenduojame tinkamiausią vaizdo registratorių ir padedame išsirinkti jam tinkančius priedus. 
  • Profesionalus montavimas. Mūsų kvalifikuoti specialistai atlieka tikslų ir saugų vaizdo registratorių montavimą, užtikrinant optimalią kameros vietą ir veiksmingą jos funkcionavimą. Visi vaizdo registratoriaus kabeliai tvarkingai paslepiami už prietaisų skydelio.
  • Nustatymų konfiguravimas. Po montavimo sukonfigūruojame vaizdo registratorių nustatymus pagal kliento pageidavimus, užtikrindami optimalią vaizdo kokybę ir duomenų saugumą.
  • Instruktažas. Mūsų specialistai suteikia detalų instruktažą apie vaizdo registratoriaus naudojimą, įrašų saugojimą ir duomenų valdymą.
  • Palaikymas. Mes teikiame nuolatinį palaikymą ir aptarnavimą, užtikrindami, kad vaizdo registratorius veiktų efektyviai ir be jokių problemų.

Montuojame Garmin, BlackVue, Viofo, Thinkware, Neoline, Hikvision, Mio, 70mai, UTOUR, DDPAI ir kitų gamintojų video registratorius.

Montavimo trukmė priklauso nuo pasirinkto vaizdo registratoriaus bei transporto priemonės tipo bei jos modelio. Paprastai montavimas netrunka ilgiau nei 1-2 valandas. 

 

PASLAUGA

PASLAUGOS KAINA 

 Įrenginys pirktas

PAS MUS

KITUR

1 kameros vaizdo registratoriaus montavimas   60,00 €   69,00 €
2 kamerų vaizdo registratoriaus montavimas   99,00 €   115,00 €

Kameros keitimas 

  36,00 €   42,00 €

 

Galutinė paslaugų kaina gali kisti, priklausomai nuo pasirinktos įrangos, transporto tipo, bei montavimo vietos. Įranga į paslaugų kaina nėra įskaičiuota. Kainos nurodytos su PVM. 


PASLAUGĄ TEIKIAME VISOJE LIETUVOJE:

  • Vilniuje Kirtimų g. 47, LT-02244  / ☎ +370 526 03146
  • Kaune V. Krėvės pr. 97-1, LT-50369  / ☎ +370 373 73320
  • Pagal susitarimą vykstame į kitus Lietuvos miestus. Atvykimo kaina apskaičiuojama pagal faktinį atstumą. 

PASLAUGAI BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. 

Norite pasikonsultuoti? Susisiekite el. paštu info@rrs.lt ,telefonu ar atvykę į mūsų fizines parduotuves ir kartu rasime Jums tinkamiausią sprendimą!