Facebook Pixel
EARMOR M56 PTT DUAL PTT KENWOOD/BAOFENG adapteris

EARMOR M56 PTT DUAL PTT KENWOOD/BAOFENG adapteris

Viofo HK5 Type-C parkavimo rėžimo kabelis VS1 registratoriui

Viofo HK5 Type-C parkavimo rėžimo kabelis VS1 registratoriui

Viofo VS1 mini 2k vaizdo registratorius

119,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
VS1 VIOFO

 

Dizainas

Dėl mažo dydžio, VS1 tvarkingai pasislepia už galinio vaizdo veidrodėlio, užtikrindamas maksimalų jūsų saugumą kelyje 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir visiškai netrukdydamas.

2K 1440P vaizdo įrašymas

VS1 turi naujausią Sony vaizdo jutiklį STARVIS 2 IMX675, todėl užtikrina ryškią 2K 1440P vaizdo kokybę dieną ir naktį. Kartu su 140 laipsnių plataus kampo objektyvu jis lengvai užfiksuoja visas svarbiausias detales, pvz., valstybinius numerius kelyje.

Sony STARVIS 2 vaizdo jutiklis

Sony STARVIS 2 IMX675 vaizdo jutiklis pasižymi daug platesniu dinaminiu diapazonu, maždaug 2,5 karto didesniu nei tokio paties dydžio STARVIS pikselis, todėl dieną ir naktį įrašant daug mažiau triukšmo ir judesio suliejimo.

Naktinis matymas 2.0 su 2K HDR

 VS1 optimizuotas naktinis matymas. Vaizdo jutiklis IMX675 su didesniais pikseliais užtikrina didesnį šviesos priėmimo pajėgumą esant tam pačiam apšvietimo lygiui, o 2K HDR technologija subalansuoja itin šviesias ir tamsias sritis, kad būtų išvengta per didelės ekspozicijos ir tiksliai užfiksuoti valstybinio numerio ženklai naktį.

Išmanusis valdymas ir pranešimai balsu

Su pažangia valdymo balsu funkcija VS1 leidžia pradėti ir sustabdyti įrašymą, filmuoti ir įjungti bei išjungti Wi-Fi paprastomis garsinėmis komandomis keliomis kalbomis. Jis taip pat gali aiškiai pranešti apie nustatymų pakeitimus ar atminties kortelės klaidas, todėl galėsite visą dėmesį sutelkti į kelią.

Pasukamas laikiklis

Lipnų laikiklį galima labai lengvai pasukti, todėl galima optimaliai filmuoti įvairiuose transporto priemonėse ir netgi galima naudoti kaip vaizdo kamerą, kai objektyvas pasukamas į automobilio saloną.

Dvigubas USB automobilinis įkroviklis

Įjungus dvigubą USB automobilinį įkroviklį, nebereikės rinktis, ar maitinti vaizdo kamerą, ar įkrauti telefoną. Pridėtame įkroviklyje yra papildoma USB jungtis, todėl lengvai galėsite daryti abu dalykus.

Greitas 5 GHz Wi-Fi

4 kartus greitesnis atsisiuntimo greitis. VS1 turi patobulintą 5 GHz Wi-Fi ryšio modulį, todėl gali užtikrinti 4 kartus spartesnį duomenų perdavimą ir sklandžią vaizdo įrašų peržiūrą, atsisiuntimą ir bendrinimą.

Itin greitas tiesioginis duomenų perdavimas į išmanųjį telefoną

Vaizdo registratorius palaiko sklandų ryšį su išmaniuoju telefonu per USB2.0 Type-C į Type-C duomenų kabelį, todėl nuotraukas ir vaizdo įrašus galima atsisiųsti itin sparčiai. Konkrečiai iPhone 15 atsisiuntimo greitis siekia iki 20 MB/s. Šis tiesioginis ryšys taip pat palengvina nesudėtingą programinės įrangos atnaujinimą, užtikrindamas prieigą prie naujausių funkcijų ir optimalų veikimą.

Pastaba: naudokite USB2.0 Type-C į Type-C duomenų kabelį ir įsitikinkite, kad jūsų telefonas palaiko 5 V2A išvestį. Šis duomenų perdavimo būdas suderinamas su Phone 15 serijos telefonais ir naujesnėmis Android išmaniųjų telefonų versijomis.

GPS įrašymas ir sekimas

VS1 pateikia išsamius transporto priemonės buvimo vietos, greičio ir laiko duomenis, kai vaizdo įrašas atkuriamas VIOFO programėlėje arba kompiuteryje.

Stovėjimo aikštelės stebėjimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Išmanieji parkavimo režimai saugo jūsų automobilį net tada, kai jūsų ten nėra, todėl galite būti ramūs kiekvieną dieną ir visur.

 • Automatinis įvykių aptikimas - naudojant buferinę funkciją, aptikus judančius objektus, kamera automatiškai pradės įrašinėti ir išsaugos vaizdo įrašą 15 sekundžių prieš ir 30 sekundžių po aptikto įvykio.
 • Laiko intervalų įrašymas - įrašykite vaizdo įrašą mažais kadrais 1 / 2 / 3 / 5 / 10 kadrų per sekundę greičiu be įrašyto garso, taupydami saugyklą ir energiją.
 • Mažo duomenų srauto įrašymas - kad sutaupytumėte daugiau vietos MicroSD kortelėje, nuolat įrašinėkite mini dydžio failą su įrašytu garsu.

(Norint naudoti stovėjimo režimus, reikia papildomo HK5 laidų rinkinio)

VIOFO 32 GB atminties kortelė

Vaizdo kameroms reikia atminties kortelės, kuri atlaikytų didelius rašymo ciklus. Pigios kortelės yra pagrindinė daugumos nepaaiškinamų įrašymo problemų priežastis, jos prastai veikia nepertraukiamo rašymo ištvermės režimu ir yra mažiau atsparios sudėtingoms sąlygoms. VIOFO pramoninės didelės ištvermės microSD kortelės, optimizuotos vaizdo registratorių įrašymui, užtikrina didesnį suderinamumą ir ilgaamžiškumą.

 

 • Kanalai: 1 kanalas
 • Vaizdo jutiklis: Sony STARVIS 2 jutiklis 5 MP IMX675
 • Skiriamoji geba: 1440P (2K)
 • Wi-Fi: 2,4 GHz ir 5 GHz
 • GPS: integruotas
 • Bluetooth: yra
 • Ekranas: nėra ekrano
 • Vaizdo išvestis: nėra
 • Maitinimo jungtis: C tipo USB
 • Saugykla: iki 512 GB išorinė microSD kortelė (parduodama atskirai)
 • Akumuliatorius ir įkrovimas: nėra baterijos, naudojamas kondensatorius, 5 V 1A.
 • Buferinis stovėjimo režimas: palaikomas
 • Veikimo temperatūra: -20℃ ~ 65℃ (-4℉ ~ 149℉)
 • Laikymo temperatūra: -20℃ ~ 70℃ (-4℉ ~ 158℉)
 • Parkavimo rėžimo kabelis: HK5 (neįtrauktas į komplektą, pasirinktinai)

KOMPLEKTACIJA

Viofo registratorių priedai