Facebook Pixel
Dėklas alkotesteriams Alcodetector S60, M40, EC4, EC3.

Dėklas alkotesteriams Alcodetector S60, M40, EC4, EC3.

Reolink Go Ranger PT 4K 4G LTE įkraunama medžioklinė kamera su saulės panele

Reolink Go Ranger PT 4K 4G LTE įkraunama medžioklinė kamera su saulės panele

Thinkware F200 PRO FHD vaizdo registratorius su galinio vaizdo kamera

From 216,60 € Įprasta kaina 228,00 €

To 216,60 € Įprasta kaina 228,00 €

Turime

Prekės kodas
F200PRO-2CH
Pasirinkti Thinkware F200 PRO FHD vaizdo registratorius su galinio vaizdo kamera rinkinį
Thinkware F200 PRO FHD vaizdo registratorius   + 151,05 €
Thinkware FHD galinio vaizdo kamera skirta F200 PRO   + 65,55 €

* Privalomi laukai

Jūsų pasirinktas rinkinys
Thinkware F200 PRO FHD vaizdo registratorius su galinio vaizdo kamera
Thinkware F200 PRO FHD vaizdo registratorius su galinio vaizdo kamera

Turime

216,60 €

Santrauka

   

  Kartu su patobulintu Ambarella procesoriumi F200 PRO užtikrina FHD raišką priekinėje ir galinėje kamerose. Super Night Vision ir Time Lapse parkavimo režimu, kad būtų galima visiškai stebėti transporto priemonę, ir saugos įspėjimo sistema, kad užtikrintumėte saugų važiavimą.

  DIDELĖS RAIŠKOS VAIZDO KOKYBĖ

  CMOS vaizdo jutikliai užtikrina nuolatinį priekinį ir galinį vaizdą Pilna 1080p raiška tiek dienos, tiek nakties metu su 140 laipsnių plataus kampo objektyvo vaizdu. Taip iki minimumo sumažinamos aklosios zonos, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas visų įvykių įrašymas.

  ENERGIJĄ TAUPANTIS ĮRAŠYMAS

  Energijos taupymo režimas sumažins energijos suvartojimą 1/2 ir leidžia įrašyti 2 kartus ilgesnį vaizdo įrašą nei įprastas stovėjimo režimas. Kai išvykstate atostogauti arba paliekate automobilį ilgesniam laikui, energijos taupymo stovėjimo režimas yra rekomenduojamas sprendimas. Energijos taupymo režimu Thinkware Dash Cam F200 PRO pereis į miego režimą. Netrukus po to, kai integruotas G jutiklis aptiks smūgį, vaizdo registratoriaus kamera per sekundę pabus ir pradės įrašinėti kitą 20 sekundžių laikotarpį.

  SUPERINIS NAKTINIS MATYMAS

  Vaizdo įrašai, užfiksuoti prasto apšvietimo aplinkoje, pavyzdžiui, tamsioje alėjoje ar požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, gali būti neaiškiai atpažįstami. SUPER NIGHT VISION naudoja ISP (vaizdo signalo apdorojimo) technologiją ir realaus laiko vaizdo apdorojimo funkciją, kad būtų galima įrašyti aiškų, matomą vaizdo įrašą prasto apšvietimo aplinkoje, kai automobilis stovi.

  * Reikalingas kabelis ir įrengimas stovėjimo režimui (rekomenduojamas profesionalus montavimas)

  LAIKO TARPSNIS

  Ilgai nepertraukiamai įrašinėjant svarbūs įrašai ir vaizdai gali būti ištrinti dėl nepakankamos atminties vietos, ypač standartinio stovėjimo įrašymo režimu, kai reikia daug atminties 15-30 kadrų per sekundę išsaugojimui. F200 PRO laiko intervalų režimas įrašo 2 kadrus per sekundę, taip sumažindamas vaizdo failo dydį. Tai leidžia vaizdo įrašus stovėjimo režimu tęsti iki 10 kartų ilgiau nei judesio aptikimo įrašą.

  * Reikalingas kabelis ir įrengimas stovėjimo režimui (rekomenduojamas profesionalus montavimas)

  SAUGUMO ĮSPĖJIMAI

  THINKWARE DASH CAM F200 PRO turi įspėjimo apie nukrypimą nuo kelio juostos sistemą (LDWS), priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCWS), miesto priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (uFCWS) ir įspėjimo apie priekinės transporto priemonės pajudėjimo iš vietos sistema (FVDW), kad būtų užtikrintas vairuotojo saugumas įspėjant jį balsu.

  • Įspėjimo apie nukrypimą nuo kelio juostos sistema (LDWS). Mieguistas ar išsiblaškęs vairavimas labai padidina avarijos kelyje tikimybę. Įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema įspėja vairuotoją, kai automobilis išvažiuoja iš eismo juostos didesniu nei 50 km/val. greičiu.
  • Didelio greičio / miesto priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCWS / uFCWS). Avarijų galima išvengti išlaikant saugų atstumą. F200 PRO įrengta įspėjimo apie pavojų kelyje sistema realiu laiku apskaičiuoja atstumą tarp jūsų automobilio ir priešais važiuojančios transporto priemonės, važiuojant didesniu nei 30 km/val. greitkeliu arba važiuojant mažesniu nei 30 km/h greičiu judriame mieste, ir, priklausomai nuo susidūrimo pavojaus, pateikia vairuotojui 3 lygių išankstinį įspėjimą.
  • Įspėjimas apie priekinės transporto priemonės pajudėjimą iš vietos (FVDW). Kai jūsų automobilis sustoja sankryžoje ar spūstyje, išmanioji orientavimo sistema praneša, kad priekyje važiuojanti transporto priemonė pradėjo važiuoti, ir taip užkerta kelią pavėluotai reakcijai tuo atveju, jei akimirkai nustotumėte žiūrėti į priekį.

  SAUGUMAS

  (F200 PRO reikia papildomos GPS antenos)

  Kartu su papildoma GPS antena THINKWARE DASH CAM F200 PRO teikia tikslią informaciją apie buvimo vietą, o saugos kameros įspėjimo funkcija nuolat įspėja vairuotoją apie raudoną šviesoforo signalą ir eismo priežiūros kameras. Ugdykite saugaus vairavimo įpročius su Thinkware Dash Cam.

  VAIZDO GERINIMO TECHNOLOGIJA

  THINKWARE DASH CAM kamerose įdiegtos geriausios rinkoje vaizdo gerinimo technologijos, užtikrinančios ryškiausius vaizdo įrašus bet kokiomis aplinkybėmis.

  Kai važiuojate ryškioje saulės šviesoje, išvažiuojate iš tunelio, atsiduriate aukšto pastato šešėlyje ir pan, dėl staigaus priekinės šviesos poveikio lygio pasikeitimo gali atsirasti pernelyg šviesūs arba tamsūs įrašai. WDR funkcija pašalina pernelyg ryškias įrašo vietas ir koreguoja jo spalvų balansą, kad būtų užtikrintas aiškus vaizdas.

  NAKTINIO VAIZDO KOKYBĖS KOREGAVIMAS

  Vaizdus iš vaizdo įrašų, įrašytų naktį važiuojant tamsiomis gatvėmis, paprastai sunku įžiūrėti. THINKWARE DASH CAM kamerų patobulinimo jutikliai turi standartinė ryškumo ir spalvų reguliavimo funkcija, taip pat triukšmo slopinimo funkcija.

  NAKTINIO VAIZDO KOKYBĖS KOREGAVIMAS

  Vaizdus iš vaizdo įrašų, įrašytų naktį važiuojant tamsiomis gatvėmis, paprastai sunku įžiūrėti. THINKWARE DASH CAM kamerų patobulinimo jutikliai turi standartinė ryškumo ir spalvų reguliavimo funkcija, taip pat triukšmo slopinimo funkcija.

  AUTOMATINĖ EKSPOZICIJA

  Staigus šviesos poveikio padidėjimas dėl stiprios saulės šviesos arba priešpriešiais atvažiuojančios transporto priemonės žibintų spindulių gali sukelti  sunkumų įvertintinant situaciją. Tokia pati problema gali kilti ir dėl nepakankamo apšvietimo tamsiame tunelyje arba važiuojant naktį.Automatinė šviesos poveikio funkcija kontroliuoja šviesos poveikio lygį taip, kad bet kokiomis aplinkybėmis išliktų ryškūs ir aiškūs vaizdo įrašai.

  ĮVAIRŪS AUTONOMINIO ĮRAŠYMO REŽIMAI

  • Nepertraukiamo įrašymo režimas. Šis režimas įjungiamas automatiškai, kai paleidžiate variklį. Įrašyti vaizdo įrašai išsaugomi vienos minutės trukmės segmentais su automatinio užrakto mechanizmu.
  • Incidento įrašymo režimas. Aktyvioji smūgio stebėjimo sistema automatiškai išsaugo vaizdo duomenis dešimt sekundžių prieš ir po susidūrimo, užfiksuoto 3 ašių G jutikliu.
  • Rankinis įrašymo režimas. Panašiai kaip vaizdo kamera, rankinio įrašymo režimu galite fiksuoti įvykius, kurie vyksta priešais jūsų transporto priemonę, nepriklausomai nuo to, ar ji juda, ar ne.
  • Parkavimo režimas. Net jei nesate automobilyje, vaizdo registratorius stebi, kas vyksta, o aptikus smūgį ar judesį įrašo medžiagą į saugyklą. Galite naudoti Time Lapse, kad filmuotą medžiagą išsaugotumėte 2 kadrais per sekundę. (* Norint įjungti stovėjimo režimą, reikia sumontuoti laidus)

  IŠMANIOJI PROGRAMĖLĖ

  Išmanųjį telefoną ir F200 PRO galima sujungti naudojant išskirtinę programą THINKWARE DASH CAM LINK. Patikrinkite, ar atsisiųskite arba ištrinti įrašytus vaizdus, ir konfigūruokite vaizdo registratoriaus nustatymus.

  Intuityvi ir paprasta naudoti THINKWARE DASH CAM sąsaja leidžia lengvai ir patogiai peržiūrėti įrašytus vaizdo įrašus. Naudodamiesi PC arba Mac peržiūra galite atkurti ir atsisiųsti įrašytus vaizdo įrašus kartu su maršruto istorija ir greičio įrašymu. Taip pat galite keisti vaizdo registratoriaus nustatymus, formatuoti atminties kortelę arba įdiegti naujinius vos keliais spustelėjimais.

  IŠSAMŪS VAIRAVIMO DUOMENYS NAUDOJANT INTEGRUOTĄ GPS

  Naudojant GPS duomenis, galima tiksliai nustatyti transporto priemonės buvimo vietą ir maršrutus su jos važiavimo greičiu žemėlapyje. GPS padeda tiksliai įvertinti eismo įvykio būklę, nes pateikia transporto priemonės greitį, susidūrimo kryptį ir smūgio stiprumą. DASH CAM kamera ne tik įrašo vairavimo medžiagą bet taip pat gali būti naudojama stebėti ir prisiminti ankstesnius vairavimo maršrutus, nesvarbu, ar tai būtų darbo, ar atostogų maršrutai.

  AUKŠTOS TEMPERATŪROS APSAUGOS SISTEMA

  Specialiai suprojektuota karščio išleidimo konstrukcija ir įmontuotas šilumos jutiklis apsaugo prietaisą ir jo duomenis nuo didelio karščio, automatiškai jį išjungdamos, kad neperkaistų.

  GALINIO VAIZDO KAMERA

  Pridėkite galinio vaizdo kamerą, kad galėtumėte visiškai stebėti priekį ir galą. Thinkware galinio vaizdo kameros gali įrašyti krištolo aiškumo ir detalią medžiagą. Ji montuojama ant galinio lango, kad užtikrintų platų matymo kampą, įrašytų vaizdo įrašą ir aptiktų judesį, vykstantį automobilio gale.

  Thinkware PC Viewer fiksuoja galinio vaizdo kameros įrašus, todėl juos galima peržiūrėti vienu metu su priekinio vaizdo įrašais viename ekrane, kad būtų užtikrintas visapusiškas stebėjimas.

  Įdiegus Thinkware Dash Cam, naudojant parkavimo kabelį, galinio vaizdo kameros aptikimo funkcija leidžia įrašyti galinio vaizdo kameros duomenis, kai automobilis stovi, ir taip užtikrinti visapusišką stebėjimą.

   

  REGISTRATORIAUS

  Išmatavimai 98.8 x 21.5 x 36 mm
  Svoris 56.7 g. 
  Kamera CMOS 2.0M
  Rezoliucija Priekyje: (1920 x 1080P): Full HD (1920 x 1080P)
  Kadrų dažnis iki 30 kadrų/s (30 fps)
  Matymo kampas
  Priekyje: 140º
  Gale (įsigijama papildomai): 156º
  Talpa Micro SD kortelė, palaiko iki 256 GB
  Įrašymo rėžimai Nenutrūkstamas įrašymas, incidentų įrašymas, rankinis įrašymas, stovėjimo vietos įrašymas (judesio aptikimas, laiko intervalas, energijos taupymas)
  Jutiklis 3 ašių akselerometras G jutiklis (3D, ±3G)
  GPS Išorinis GPS (įsigijama papildomai)
  Wi-Fi Integruotas Wi-Fi
  Galia Įvesties galia: DC 12/24V
  Temperatūrinis rėžimas Nuo -20 iki +70 C
  Kita Būsenos LED, Wi-Fi LED.

   

  GALINĖS KAMEROS

  Rezoliucija Full HD (1920 x 1080)
  Kamera 2.13MP Sony STARVIS
  Kadrų dažnis  30 kadrų per sekundę
  Matymo kampas 140°
  Išmatavimai 61.05 x 30.5 x 25.0 mm
  Svoris 25,5 g. 
  Kabelio ilgis 7,5 m 
  Pakuotės turinys
  • Galinio vaizdo kamera
  • Kameros kabelis
  Laikymo temperatūra -20°~ 70°C (-4°~ 158°F)
  Darbinė temperatūra -10°~ 60°C (14°~ 140°F)

  KOMPLEKTACIJA

  • Vaizdo registratorius
  • Galinio vaizdo kamera
  • Tvirtinimas su 3M juosta
  • Parkavimo rėžimo kabelis
  • Cigaretės lizdo adapteris
  • Lipnūs kabelių laikikliai
  • Micro SD 16 GB atminties kortelė

  Thinkware registratorių priedai