Facebook Pixel
Automobilinis daugiafunkcinis puodas 1,6l (12/24V)

Automobilinis daugiafunkcinis puodas 1,6l (12/24V)

HiBREW H4A premium automobilinis / kelioninis kavos aparatas, 12V

HiBREW H4A premium automobilinis / kelioninis kavos aparatas, 12V

HiBREW H4 automobilinis / kelioninis kavos aparatas, 12V

135,00 €
Prieinamumas: Galimas išankstinis užsakymas
Prekės kodas
H4-classic

 

Turėkite galimybę ruošti skanią ir aromatingą kavą, kad ir kur keliautumėte. Nešiojamasis kavos virimo aparatas "HiBREW H4" yra pakankamai lengvas, kad galėtų jus lydėti beveik visur. Jis greitai įkaista, o jo slėgis siekia 15 barų. Jame yra specialus puodelis, kuris buvo sukurtas iš sveikatai saugaus tritano. Kavos aparatas suderinamas su "Nespresso" ir "Dolce Gusto" kapsulėmis, taip pat gali ruošti maltą kavą. Rinkinyje taip pat rasite kintamosios srovės adapterį, jei norėtumėte kavą pasiruošti ne tik automobilyje.

Visada turėkite su savimi

Mėgaukitės gardžia, aromatinga kava, kad ir kur keliautumėte. Kavos aparatas H4 yra itin lengvas ir nešiojamas - sveria tik 600 g, o dėl kompaktiško dydžio jį lengvai įsidėsite į kuprinę ar kelioninį krepšį. Taigi jį galite pasiimti su savimi atostogaudami, naudoti palapinėje, stovyklaudami ar eidami į darbą. Jums nebereikės atsisakyti mėgstamo gėrimo išvykstant iš namų!

15 barų puikiam skoniui

Kavos aparatas išsiskiria 15 barų slėgiu. Jame taip pat sumontuotas didelio našumo kaitinimo elementas, tolygiai skleidžiantis šilumą. Visa tai leidžia akimirksniu paruošti gardžią kavą, kuri džiugins sodriu aromatu, aksomine tekstūra ir puikiu skoniu. Be to, prietaisas leidžia ruošti ir karštą, ir šaltą kavą.

Paruoškite mėgstamą kavą

"HiBREW" leidžia lengvai paruošti būtent tokią kavą, kokią mėgstate. H4 suderinamas su "Dolce Gusto" ir "Nespresso" kapsulėmis. Juo taip pat galite ruošti maltą kavą. Pasirinkite kavą, kurią naudojate kasdien, arba išbandykite ką nors naujo!

Lengva naudoti

Su H4 kavos aparatu lengva pasigaminti skanų ir aromatingą gėrimą. Tiesiog įdėkite kapsulę arba maltą kavą į reikiamą vietą, pripilkite indą vandens, prijunkite prietaisą prie elektros ir paspauskite mygtuką. Maždaug po 60 sekundžių jūsų gėrimas bus paruoštas! Karštą kavą taip pat galima pasigaminti naudojant šaltą vandenį. Tam naudokite pridedamą kintamosios srovės adapterį. Jūsų kava bus paruošta maždaug po 5-8 minučių. Taip pat galite naudoti automobilinį įkroviklį.

Praktiškas puodelis

Nereikia nešiotis papildomų stiklinių. Kavos aparate yra nedidelis puodelis. Jis pagamintas iš aukštos kokybės tritano - medžiagos, kuri taip pat naudojama kūdikių buteliukams gaminti. Jame nėra kenksmingo BPA ir jis yra saugus jūsų sveikatai. Visa tai reiškia, kad galite patogiai gerti stimuliuojančią, aromatingą espreso kavą beveik bet kada.

*naujojant USB kabelį, galima ruošti kavą tik naudojant karštą vandenį.

 

Spaudimas 15 barų
Galia 80W
Maitinimas 12V / DC / USB
Vandens talpa 60 ml
Dydis 70x70x240 mm
Svoris 600g
Spalva juoda

Komplektacija:

  • H4 Nešiojamasis kavos aparatas
  • Maltos kavos adapteris
  • "Dolce Gusto" kapsulių adapteris
  • Nespresso kapsulių pagrindas ir adapteris
  • USB laidas
  • Automobilio cigarečių įkroviklis
  • Kintamosios srovės adapteris

Tegul kvepia ne tik rudeniu!