Facebook Pixel
HiBREW H4 automobilinis / kelioninis kavos aparatas, 12V

HiBREW H4 automobilinis / kelioninis kavos aparatas, 12V

Nerudijančio plieno automobilinis 24V virdulys

Nerudijančio plieno automobilinis 24V virdulys

HiBREW H4A premium automobilinis / kelioninis kavos aparatas, 12V

159,00 €
Prieinamumas: Galimas išankstinis užsakymas
Prekės kodas
H4A

 

Norite mėgautis aromatinga kava, kad ir kur būtumėte? Tai įmanoma dėl "HiBREW" prekės ženklo, sukūrusio "HiBREW H4A" nešiojamąjį "3-in-1" kavos aparatą. Patobulintas modelis yra itin patogus ir leidžia ruošti kavą su "Nespresso" bei "Dolce Gusto" kapsulėmis bei malta kava. 15 barų slėgis užtikrina gilų gėrimo skonį, be to, prietaisas leidžia reguliuoti kavos ekstrakcijos laiką ir virimo temperatūrą. Komplekte rasite kintamosios srovės adapterį, USB laidą ir automobilinį įkroviklį, taip pat praktišką dėklą ir sulankstomą aparato stovą.

Jūsų mėgstamas gėrimas bet kur

Kvapni kava keliaujant? Nėra nieko paprasčiau! Nešiojamasis "HiBREW" kavos virimo aparatas yra lengvas (600 g) ir patogus, todėl jį lengvai pasiimsite atostogų, į stovyklą ar į darbą. Su juo sutaupysite pinigų ir gersite skanią kavą nesilankydami miesto kavinėse. Jis komplektuojamas su praktišku dėklu, kad jį būtų galima saugiai ir patogiai transportuoti.

Puikus kavos skonis

Kavos aparatas išsiskiria 15 barų slėgiu, kuris užtikrina gilų ir intensyvų mėgstamo gėrimo skonį. Prietaisas taip pat turi aukščiausios klasės kaitinimo elementą, kuris užtikrina tolygią šilumos sklaidą. Dėl to galite mėgautis efektyviu veikimu ir trumpu kavos ruošimo laiku. Svarbu tai, kad aparatas taip pat leidžia ruošti šaltą kavą.

Platus suderinamumas

Su "HiBREW" jūsų beveik niekas neriboja - dabar galite lengvai paruošti būtent tokią kavą, kokią mėgstate. "3-in-1" HiBREW H4A-premium NEW kavos aparatas suderinamas su "Dolce Gusto" ir "Nespresso" kapsulėmis. Juo taip pat galite ruošti maltą kavą. Rinkitės kasdien naudojamą kavą arba išbandykite ką nors naujo! Namuose, darbe, per atostogas - su "HiBREW" mėgstamą kavą paruošite beveik bet kokioje situacijoje.

Paprastas valdymas

Kavos virimo aparatą valdyti labai paprasta. Tereikia įdėti kapsulę arba maltą kavą į reikiamą vietą, tada pripildyti rezervuarą vandens, prijungti prietaisą prie elektros ir paspausti atitinkamą mygtuką. Karštą kavą galima ruošti ir naudojant šaltą vandenį. Tam naudokite pridedamą kintamosios srovės adapterį. Taip pat galite naudoti automobilinį įkroviklį. Pastaba: kai prietaisas prijungtas USB laidu, kaitinimo funkcija neveikia - tokiu atveju kavą galima ruošti tik su karštu vandeniu.

Praktiškas puodelis

Jums nereikia su savimi nešiotis papildomų stiklinių. Kavos aparatas turi nedidelį puodelį, pagamintą iš aukštos kokybės medžiagos, kuri taip pat naudojama kūdikių buteliukams. Joje nėra kenksmingo BPA ir ji saugi sveikatai. Visa tai reiškia, kad galite patogiai gerti stimuliuojančią, aromatingą espreso kavą beveik bet kada.

 


 

Spaudimas 15 barų
Galia 80W
Maitinimas 12V / DC / USB
Vandens talpa 60 ml
Dydis 75 x 75 x 220 mm
Svoris 600g
Spalva juoda

Komplektacija:

  • H4A nešiojamasis espreso kavos aparatas
  • Adapteris maltai kavai
  • "Dolce Gusto" kapsulių adapteris
  • Nespresso kapsulių pagrindas ir adapteris Nespresso kapsulėms
  • USB laidas
  • Automobilinis įkroviklis
  • Kintamosios srovės adapteris
  • Dėklas
  • Sulankstomas stovas
  • Puodelis

Tegul kvepia ne tik rudeniu!