Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
ICOM IC-M330GE jūrinė stotelė

ICOM IC-M330GE jūrinė stotelė

ICOM jūrinė stotelė IC-M37

199,00 €
Turime
SKU
IC-M37

ICOM jūrinė stotelė IC-M37Plūduriuojanti jūrinė VHF jūrinė stotelė

„IC-M37“ yra naujausias „Icom“ plaukiojanti jūrinė VHF radijo stotelė su 6 vatų išėjimo galia. Šis racija turi funkcionalų, paprastą dizainą: ją patogu laikyti, paprasta valdyti ir lengva skaityti. Puiki jūrinė VHF racija tiek laisvalaikiui, teik profesionaliam naudojimui. 

Didelė galia

IC-M37 trui galingą 6 W perdavimo išėjimo galią, todėl puikiai tinka tolimojo susisiekimo ryšiui. Galinga 700 mW garso išvestis užtikrina aiškų ryšį net triukšmingoje aplinkoje.

Dideli klavišai ir patogus dizainas

„IC-M37“ stotelė yra tobulo dydžio, su dideliais klavišais ir lengvai suimamu dizainu. Tikrai įvertinsite didelį LCD ekraną, kuriame aiškiai rodomi kanalų numeriai ir būsenos piktogramos.

Kanalų istorijos funkcija

IC-M37 turi naudingą kanalų istorijos funkciją.Ši funkcija saugo paskutinius penkis naudotus kanalus, lengvam jų perrinkimui paspaudus atitinkamą klavišą. Ši funkcija labai pasitarnauja bet kokioje kelionėje.

Plūduriuodama šviečia

IC-M37 įkritus į vandenį, ryškiai pradės mirkėti raudonas šviesos diodas ir jos LCD/klavišų foninis apšvietimas, todėl net tamsoje matysite kur yra jūsų jūrinė radijo stotelė. 

„AquaQuake“ vandens išleidimo funkcija

IC-M37 yra pagaminta pagal IP57 apsaugos nuo dulkių ir atsparumo vandeniui laipsnį (1 metras 30 minučių). Stotelė taip pat turi „AquaQuake“ nutekėjimo funkciją, kad pašalintų vandenį nuo garsiakalbio grotelių ir neleistų jam sudrėkti.

Lankščios įkrovimo parinktys

Pridedama ličio jonų baterija gali veikti ilgiau nei 12 valandų. Radijo stotelė parduodama su įkrovikliu, turinčiu mažą spaustuką, kad kraunant stotelę ji stabiliai liktų vietoje net judančioje aplinkoje. Įkroviklis gali būti maitinamas iš maitinimo tinklo maitinimo šaltinio (pridedamas) ir 12 V įtampos įtaiso per USB adapterio lizdą, todėl įkrovimas yra labai universalus.


Papildomos funkcijos:

  • Išorinio garsiakalbio-mikrofono jungtis
  • 700mW garso išvestis
  • Įspėjimas apie senkančią bateriją
  • „Dual/Tri-Watch“ funkcija
  • Mėgstamo kanalo funkcija
  • Momentinė prieiga prie 16 kanalų arba programuojamo pokalbių kanalo.
  • Balso padidinimo ir nutildymo funkcijos leidžia laikinai padidinti/nutildyti garsumą
  • Orų kanalų funkcija
  • BP-296 (2350 mAh) baterija