Facebook Pixel

Už pirkinius atsiskaitykite dalimis, Jums patogiu tempu!

Nuo šiol Montonio Finance lizingo sutartį, mūsų el. parduotuvėje, greitai ir patogiai galite pasirašyti internetu. 

  • Finansuojama pirkinių suma nuo 90,00 eurų. 
  • Pasirenkamas mokėjimo periodas nuo 3 iki 60 mėnesių.
  • Sutarties pasirašymui reikia turėti: Mobile-ID, Smart-ID, lustinę kortelę arba USB laimeną.

 

Žemiau rasite greitą instrukciją, kaip pateikti užsakymą, norint mokėti dalimis. 


Sudėkite norimas įsigyti prekes į pirkinių krepšelį ir atsiskaitymo lange suveskite visą reikalingą pristatymo informaciją. Pasirinkite pageidaujamą pristatymo būdą.


Pereikite prie mokėjimo būdo pasirinkimo ir spauskite „pirkimas išsimokėtinai“. Tuomet patvirtinkite užsakymą, spausdami mygtuką „užsakyti“.


Nustatykite Jums tinkamą mokėjimo periodą. Periodą galite pasirinkti nuo 3 iki 60 mėnesių. Dešiniau iškart matysite, kokia numatoma mėnesinė įmokos suma bus. Toliau spauskite žalią mygtuką „tęsti“. 


Peržiūrėkite pdf formatu pateikiamą sutikimą, dėl Jūsų duomenų tvarkymo. Jį perskaitę spauskite mygtuką „tęsti pasirašymą“


Belieka pasirašyti. Tai atlikti galite naudojant:

  • Mobile-ID 
  • Smart-ID
  • lustinę kortelę arba USB laikmeną

 

Priklausomai nuo to, kurį variantą pasirinksite, papildomai turėsite įvesti savo telefono numerį ir asmens kodą. Kai tai atliksite, spauskite mygtuką „pasirašyti“. Jei pasirašymas bus sėkmingas, o Jūsų galimybės gauti kreditą įvertintos teigiamai, gavę Jūsų užsakymą, nedelsdami pradėsime jį vykdyti.

 

Jei dėl kokių nors priežasčių paraiškos pildymą nutrauksite, jos nepasirašę, į savo suvesto el. pašto adresą gausite nuorodą, su galimybe, ją paspaudus, pratęsti paraiškos pildymą. 

 

Kilus klausimams susisiekite:

el. paštu e-shop@rrs.lt arba telefonu 837373320