Facebook Pixel
Cardo Freecom 2x SINGLE

Cardo Packtalk Outdoor ryšio įranga

SENA Expand Multi-Sport Mesh Intercom ryšio ausinės

219,00 €
Prieinamumas: Turime
Prekės kodas
EXPANDM-01

"Sena Expand Mesh" yra kompaktiškos komunikacijos ausinės su "Mesh Intercom™" technologija, leidžiančia lengvai bendrauti grupėje. Vos vienu mygtuko paspaudimu susiekite kelias "Expand Mesh" ausines ir (arba) bet kurį "Sena Mesh Intercom™" įrenginį, kad užtikrintumėte laisvą bendravimą, puikiai tinkantį įvairiems laisvalaikio užsiėmimams.

"Expand Mesh" pasižymi šiomis funkcijomis:

  • "Mesh Intercom™
  • Ryšys su išmaniuoju telefonu
  • Daugiafunkcinis garso režimas™
  • Bluetooth® 5.2
  • Suderinama su "Sena Outdoor App" programėle
  • Sukurta taip, kad būtų patogu dėvėti su kepurėmis, šalmais ar akiniais nuo saulės

TECHNIKA TINKA ĮVAIRIOMS VEIKLOMS

"Expand Mesh" ausinės užtikrina saugesnį bendravimą sportuojant ir užsiimant veikla lauke. Nesvarbu, ar tai būtų laipiojimas uolomis, jodinėjimas žirgais, žygiai pėsčiomis, žvejyba, medžioklė ar net skrydis parasparniu, "Expand Mesh" leidžia patogiai bendrauti su grupe visu dvipusio ryšio režimu dideliais atstumais be šauksmų ar rankinių signalų. Pramoginė veikla gali būti daug saugesnė naudojant "Mesh Intercom™" technologiją greitam ir efektyviam bendravimui.

VIENTISAS TINKLINIS INTERCOM™ RYŠYS

Naudodamiesi "Expand Mesh" galite laisvų rankų įranga bendrauti su kitais "Sena Mesh Intercom™" naudotojais iki 400 m atstumu arba iki 1,6 km atstumu, kai yra 6 ar daugiau naudotojų. "Expand Mesh" turi grupinį "Mesh" režimą ir daugiakanalį atvirą "Mesh" režimą, kuris palaiko 9 kanalus, leidžiančius naudotojams persijungti tarp skirtingų grupių skirtingais dažniais. "Sena" "Mesh" platforma užtikrina lankstumą, nes leidžia naudotojams įeiti ir išeiti iš diapazono, o likusiems grupės nariams nepertraukiamai palaikyti ryšį.

ELEGANTIŠKAS IR PATOGUS DIZAINAS

"Expand Mesh" buvo sukurta nedidelio dydžio, kad patogiai priglustų prie naudotojo ausų, tačiau kartu leistų girdėti aplinkinius garsus. "Expand Mesh" turi suapvalintas atramas, esančias tiesiai virš garsiakalbių, kurios patikimai priglunda prie galvos ir ausų. Dėl žemai ant kaklo kabančios juostelės naudotojai, naudodami "Expand Mesh" ausines, taip pat gali dėvėti kepurę, alpinistinį šalmą ar akinius.

IŠMANIOJO TELEFONO RYŠYS

Be integruotos vidinio ryšio sistemos, "Expand Mesh" taip pat leidžia "Bluetooth®" ryšiu prisijungti prie išmaniojo telefono. Sujungę išmanųjį telefoną galite klausytis muzikos, išgirsti GPS nurodymus, treniruočių programėlių nurodymus ar net priimti telefono skambutį. Sena Audio Multitasking™ leidžia naudotojams klausytis garso iš išmaniojo telefono ir vis tiek bendrauti per "Mesh" interkomo sistemą, nenutraukiant pokalbio. "Expand Mesh" taip pat suderinamas su "Sena Outdoor App", kuri leidžia nustatyti interkomo grupes, koreguoti įrenginio nustatymus ir pasiekti įrenginio greitojo naudojimo vadovą keliaujant.

NAUJO LYGIO MOKYMAI SU "EXPAND MESH

"Sena" "Mesh Intercom™" ryšio galimybės yra neribotos, o "Expand Mesh" puikiai papildo daugelį "Sena" "Mesh" įrengtų motociklų ir dviračių įrenginių, skirtų įvairioms treniruotėms. "Mesh Intercom™" gali palaikyti stabilų ryšį tarp "Expand Mesh" ir įvairių "Sena" įrenginių, pavyzdžiui, dviratininko šalmo R2 EVO ar motociklo ryšio įrenginio 50S, arba mokymų tarp dviratininko ir trenerio, arba bendravimo su dviratininku ar motociklininku iš transporto priemonės vidaus.

EXPAND MESH TINKLAS DARBUI IR PRAMOGOMS

Naudodami daugiafunkcinį "Expand Mesh" sklandžiai pereikite nuo žaidimų prie darbo. Nesvarbu, ar bendraujate tarp darbuotojų darbo vietoje, ar belaidžiu ryšiu jungiatės prie biuro kompiuterio vaizdo konferencijai, "Expand Mesh" turi neribotas ryšio galimybes.SAVYBĖS:

Matmenys Pagrindinis modulis: 164 mm x 120 mm x 142 mm (6,5 in x 4,7 in x 5,6 in)
Garsiakalbis: 37 mm garsiakalbis - 6,2 mm storio
Mikrofono strėlė: ilgis 85 mm
Svoris: Modulis - 100 g (3,53 oz)
Darbinė temperatūra -10°C - 55°C (14°F - 131°F)
Sertifikatai CE, FCC, IC, KC
INTERCOM
Darbinis atstumas Iki 400 m (0,25 mylios)* atviroje vietovėje
* gali būti iki 1,6 km (1,0 mylios) atstumu tarp mažiausiai 6 naudotojų
Pokalbio dalyvių skaičius Atviras "Mesh Intercom": praktiškai neribotas
Grupinis "Mesh Intercom": 24 dalyviai
Palaikomi kanalai Open Mesh Intercom: 9 kanalai
Mesh Tinklas "Mesh Intercom™" technologija
BLUETOOTH
Versija Bluetooth 5.2
Protokolai Ausinių profilis (HSP)
Laisvų rankų įrangos profilis (HFP)
Išplėstinis garso paskirstymo profilis (A2DP)
Garso ir vaizdo nuotolinio valdymo profilis (AVRCP)
GARSAS
Triukšmo slopinimas Išplėstinė triukšmo kontrolė™
Kodekas Integruotas SBC kodekas
HD garsiakalbiai Taip
BATERIJA
Kalbėjimo laikas iki 10 valandų
Įkrovimo laikas 3 val.
Tipas Ličio polimero baterija

KOMPLEKTACIJA:

  • Ausinės
  • Mikrofono kempinėlės
  • Ausų pagalvėlės
  • USB maitinimo ir duomenų perdavimo kabelis (C tipo USB)

Tegul kvepia ne tik rudeniu!