Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Privatumo politika Patvirtinti
Viofo A139 3 kanalų vaizdo registratorius su GPS

Viofo A139 3 kanalų vaizdo registratorius su GPS

Garmin Dash Cam 47 vaizdo registratorius

Garmin Dash Cam 47 vaizdo registratorius

Garmin Dash Cam Mini 2 vaizdo registratorius

Regular Price 129,00 € Akcija 119,00 €
Turime
SKU
010-02504-10

Garmin Dash Cam Mini 2 - tai mažytis vaizdo registratorius su 140 laipsnių filmavimo kampu

  • Automobilio rakto dydžio vaizdo registratorius - praktiškai nepastebimas.
  • 140° laipsnių plataus kampo objektyvas užfiksuoja ryškius 1080p HD @30fps raiškos vaizdus.
  • Automatiškai įrašo ir išsaugo incidentų vaizdo įrašą, įkelia jį į internetinę saugyklą.
  • Įdiegtas Wi-Fi ryšys leidžia peržiūrėti įrašytą medžiagą per išmanųjį telefoną, taip pat galima naudotis "Live View" funkcija ir stebėti filmuojamą medžiagą gyvai, nuotoliniu būdu, tiesiai iš telefono.
  • Su funkcija "Parking Guard" gaukite išmaniuosius pranešimus apie visus incidentus galinčius paveikti transporto priemonę.
  • Dash Cam Auto Sync leidžia valdyti ir atkurti filmuotą medžiagą iš 4-ių skirtingų vaizdo registratorių vienu metu.
  • Komplektacijoje esantis įkroviklis su dviem USB prievadais leis vienu metu prijungti telefoną ir vaizdo registratorių.


Mažas ir diskretiškas

Šis automobilio raktelio dydžio vaizdo registratorius yra nepaprastai kompaktiškas. Nerėžiantys akių dizaino sprendimai suteikia galimybę pasirinkti rinktis iš dviejų būdų vesti kabelį – aukštyn arba žemyn, – kad sumontuotumėte tvarkingai ir diskretiškai.

Ryškūs HD vaizdo įrašai
Su 1080p raiškos HD vaizdu, 140 laipsnių apžvalgos kampo objektyvu ir „Garmin Clarity™“ HDR optika galėsite filmuoti ryškius ir aiškius svarbių detalių vaizdus dieną bei naktį.

Automatinis įrašinėjimas
Kai prijungiate prie transporto priemonės elektros sistemos, kamera filmuoja visą laiką, tad ją galite tiesiog nustatyti ir pamiršti.

Incidentų aptikimas
Aptikusi incidentą kamera automatiškai išsaugo vaizdą prieš, per ir po incidento – taip įrašomas visas incidentas ir išsaugomas ilgalaikėje atmintyje.

Valdymas balsu
Laikykite rankas ant vairo ir balso komandomis nurodykite kamerai išsaugoti vaizdo įrašą, pradėti arba baigti įrašinėti garsą, daryti nuotraukas ir ne tik. Galimos anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir švedų kalbos.

Interneto saugykla
Išsaugoti vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje ir juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą.

Saugyklos planai
Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus pasirinkus mokamas prenumeratas. Peržiūrėkite saugyklos planus.

Garmin Dash Cam Mini 2 Specifikacija:

Modelis: Dash Cam Mini 2
Wi-Fi ryšys: Taip
Įrenginio dydis: 31.3 mm x 53.3 mm x 29.1 mm
Įrenginio svoris: 32.1 g
Baterija: Ne (naudoja superkondensatorių)
Atmintis: Reikalinga bent 8GB microSD kortelė
Palaikomos microSD kortelės iki 256GB
Skiriamoji kameros geba: 1080P
Kadrų dažnis: iki 30 kadrų/s (30 fps)
Matomumo kampas: 140°
GPS vietovė ir greitis vaizdo įraše: Ne (Taip, jeigu sinchronizuota su GPS turinčiu vaizdo registratoriumi)
Automatinis įvykių aptikimas: Taip
Valdymas balsu: Taip, anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir švedų kalbomis
Programa filmuotos medžiagos peržiūrai: "Garmin Drive"
Nuotolinis "Live View" (Reikia Wi-Fi ryšio): Taip (su "Garmin Drive" programa)
Garantija: 24 mėn.


Funkcija "Live View"
Naudokite programėlę „Garmin Drive“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir pasiekite kamerą nuotoliniu būdu, kad galėtumėte matyti tiesioginį funkcijos „Live View“ vaizdą, kai nesate automobilyje. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas; kai kuriose transporto priemonėse reikia naudoti nuolatinio maitinimo kabelį.

Funkcija "Parking Guard"
Ši funkcija stebi, kas vyksta aplink jūsų stovinčią transporto priemonę, o aptikusi incidentą siunčia automatinius vaizdo įrašų pranešimus į programėlę „Garmin Drive“ jūsų suderinamame išmaniajame telefone. Šiai funkcijai reikalingas „Wi-Fi“ ryšys ir nuolatinis maitinimas.

Patvarumas dizaine
Šis vaizdo registratorius sukurtas taip, kad atlaikytų grubią transporto priemonių aplinką, taip pat – tiesioginius saulės spindulius ir aukštą temperatūrą.

Peržiūrėkite ir dalykitės vaizdo įrašais
Įjungę „Wi-Fi“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis, nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą. Peržiūrėkite savo interneto saugykloje išsaugotus vaizdo įrašus naudodami programėlę „Garmin Drive“, įdiegtą suderinamame išmaniajame telefone.

Vaizdo registratoriaus vaizdo įrašų sinchronizavimas
Programėle „Garmin Drive“ galite valdyti ir peržiūrėti sinchronizuotus vaizdo įrašus iš iki 4-ių „Garmin“ vaizdo registratorių (parduodamų atskirai), pritvirtintų prie jūsų transporto priemonės, kad galėtumėte įrašinėti vaizdus iš kelių taškų.